A6 W-wa

A6 W-wa

Postprzez Arronax » 2014-07-26, 09:02

Witam

Może macie jakieś informacje a propos tego ogłoszenia? Będę wdzięczny.

http://olx.pl/oferta/audi-a6-1-8t-150-k ... dae17e8c76

Nawet nie myślałem, że tak trudno znaleść jakieś A6/A4 1.9/1.8T. Masakra ...

Model: A6
Poj. silnika: 1 781 cm3
Rok produkcji: 2003
Paliwo: Benzyna
Moc silnika: 150 KM
Przebieg: 192 000 km

Parametry


ABS, ASR, ESP, Wspomaganie kierownicy, Napęd na przednią oś

Wyposażenie wnętrza


Szyby elektryczne przód, Szyby elektryczne tył, Klimatyzacja auto. ilość stref: 2, Radio, CD, Kierownica regulowana, Fotele regulowane elektrycznie przód, Elektrycznie regulowane lusterka, Centralny zamek, Alarm, Immobiliser, Tapicerka Materiałowa, Tapicerka w kolorze szarym, Ilość poduszek przednich: 2, Ilość poduszek bocznych: 2, Ilość poduszek kurtynowych 2, Roleta szyb bocznych, Roleta szyby tylnej

Wyposażenie zewnętrzne


Halogeny, Alufelgi , rozmiar 18

Historia pojazdu


Garażowany, Książka serwisowa, Kraj pochodzenia: Niemcy, Data pierwszej rejestracji: październik 2003, Data rejestracji w kraju: grudzień 2009, Zarejestrowany w kraju, Instrukcja obsługi

Swieżo po dużym przeglądzie, nowe zawieszenie
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Obrazek Obrazek
Pozdrawiam i dzięki za pomoc
Arronax
-#Forumowicz
-#Forumowicz
 
Posty: 5
Dołączył(a): 2014-07-17, 09:25
Model: VW Golf
Zasilanie: Benzyna+LPG
Silnik: 1.6 ABB 102KM
Napęd: FWD
Skrzynia: Manual
Rok: 1999
Imię: Piotr

Re: A6 W-wa

Postprzez Mecenas » 2014-07-27, 11:48

Jak dla mnie podejrzliwie mały przebieg.
Avatar użytkownika
Mecenas
-#Klubowicz
-#Klubowicz
 
Posty: 45
Dołączył(a): 2014-05-17, 10:52
Lokalizacja: Biłgoraj
Model: A6 C5
Zasilanie: Benzyna
Silnik: 2.7 AJK 230KM
Napęd: Quattro
Skrzynia: Manual
Rok: 2002
Imię: Mecenas

Re: Odp: A6 W-wa

Postprzez nie pamietam 82 » 2014-07-28, 07:11

Może warto się zainteresować (?) tym egzemplarzem (jeżeli Tobie odpowiada).

Dla mnie... za tą cenę powinien mieć z wyposażenia (prawie) wszystko. A ten - oprócz rolet to... totalny "golas".
Ktoś opisał wszystkie poduszki (airbagi) z osobna bo nie miał co o nim napisać :-D

Powtórzę: za tą cenę (jak dla mnie) - NIE.

Pozdrawiam

Wysłane z... telegrafu ;)
Avatar użytkownika
nie pamietam 82
-#Moderator
-#Moderator
 
Posty: 4634
Dołączył(a): 2013-12-05, 09:18
Lokalizacja: Opole
Model: VW Touran Cross
Nadwozie: Minivan
Zasilanie: Diesel
Silnik: 2.0 BMM 140KM
Napęd: FWD
Skrzynia: DSG
Rok: 2008
Imię: Adrian

Re: A6 W-wa

Postprzez Arronax » 2014-07-28, 10:07

Dzięki Panowie. Zatem raczej odpuszczam ...
Arronax
-#Forumowicz
-#Forumowicz
 
Posty: 5
Dołączył(a): 2014-07-17, 09:25
Model: VW Golf
Zasilanie: Benzyna+LPG
Silnik: 1.6 ABB 102KM
Napęd: FWD
Skrzynia: Manual
Rok: 1999
Imię: Piotr

Re: A6 W-wa

Postprzez nie pamietam 82 » 2014-07-28, 10:31

Arronax napisał(a):Zatem raczej odpuszczam ...


Nie jestem do końca przekonany czy to prawidłowa decyzja <mysli>
Skoro Tobie odpowiada (a dałeś go do oceny tu na forum to chyba tak jest) - więc... warto go sprawdzić, zobaczyć.
Cena używanego auta- to (zawsze) kwestia umowna <okok>

Chociaż z drugiej strony: z dwojga złego - wolabym kupić od handlarza (który sprowadza auta) niż z komisu, w których ceny są zawsze sporo zawyżone.

P(y)zdr(a) <luzik>
Avatar użytkownika
nie pamietam 82
-#Moderator
-#Moderator
 
Posty: 4634
Dołączył(a): 2013-12-05, 09:18
Lokalizacja: Opole
Model: VW Touran Cross
Nadwozie: Minivan
Zasilanie: Diesel
Silnik: 2.0 BMM 140KM
Napęd: FWD
Skrzynia: DSG
Rok: 2008
Imię: Adrian

Re: A6 W-wa

Postprzez Arronax » 2014-07-29, 10:58

W tym aucie jest wymienione zawieszenie oraz hamulce. Wszystko wiadomo do zweryfikowania w warsztacie( ścieżka diagnostyczna+oględziny+zbadanie dokładne silnika) + czujnikiem lakieru. Dwa lata temu strzelił pasek rozrządu i ma wymieniony silnik, rozrząd zatem również wymieniony. Są do niego papiery. Numer vin do sprawdzenia przede wszystkim. Jedynie to, że goła wersja i felgi dla mnie od razu do wymiany na mniejsze. Opony zimowe są na oryginalnych alufelgach Audi.

Tak więc nie wydaję się taką złą opcją. Oczywiście warunek zrzucić cenę. Kwestia również jak wygląda powłoka lakiernicza ale kolega oglądał i wygląda nawet ok, nie widać jakiś różnic na pierwszy rzut oka odcieni. Silnik ma moc, suchutki.

,,Przejechać sie nie dał. Gość raczej uczciwy. Nie wiem czemu ale silnik był zmieniany, suchy, moc ma - jedzie lepiej niż mój Passat ale u mnie jest kilka rzeczy do roboty - chociażby katalizator i nieszczelności. Wczoraj miał przegląd, nic nie stuka, nic nie puka, hamuje fajnie, nie ściąga raczej i nie bije na kierownicy jak widziałem. Pod silnikiem osłona więc nie wiem czy kapie coś czy nie, ale raczej nie, gość mówi że nie dolewa oleju ale jeździ na jakimś ujowym Castrolu 5W-40. Na zdjęciu masakrycznie spasowany, w rzeczywistości lepiej, mimo że można to zauważyć. Kiera nie jest jakoś styrana jak mówią po zdjęciu. Nie ma komputera pokładowego co mnie zdziwiło, klima chłodzi bardzo dobrze.

Ciężko mi coś powiedzieć w sumie, nie chcę Ci powiedzieć - tak przyjeżdżaj - a potem będzie sie sypać, i będziesz miał pretensje, z okolic nastawnika wałków rozrządu nic nie słychać - albo słychać cały silnik - coś tam było ale nie wiem czy to dokładnie to, chyba nie ale w 100% pewien nie jestem."
Arronax
-#Forumowicz
-#Forumowicz
 
Posty: 5
Dołączył(a): 2014-07-17, 09:25
Model: VW Golf
Zasilanie: Benzyna+LPG
Silnik: 1.6 ABB 102KM
Napęd: FWD
Skrzynia: Manual
Rok: 1999
Imię: Piotr

Re: A6 W-wa

Postprzez nie pamietam 82 » 2014-08-01, 07:10

I jak tam? Jaka decyzja? Byłeś osobiście? Wziąłeś go do ASO itd itp?

Pozdrawiam

Wysłane z... telegrafu ;)
Avatar użytkownika
nie pamietam 82
-#Moderator
-#Moderator
 
Posty: 4634
Dołączył(a): 2013-12-05, 09:18
Lokalizacja: Opole
Model: VW Touran Cross
Nadwozie: Minivan
Zasilanie: Diesel
Silnik: 2.0 BMM 140KM
Napęd: FWD
Skrzynia: DSG
Rok: 2008
Imię: Adrian

Re: A6 W-wa

Postprzez Arronax » 2014-08-02, 10:01

Jeszcze nie ... szukam cały czas. Ciekaw jestem tych silników 2.0 130 ps niby dużo osób odradza ale informacji na ten temat mało :) .
Arronax
-#Forumowicz
-#Forumowicz
 
Posty: 5
Dołączył(a): 2014-07-17, 09:25
Model: VW Golf
Zasilanie: Benzyna+LPG
Silnik: 1.6 ABB 102KM
Napęd: FWD
Skrzynia: Manual
Rok: 1999
Imię: Piotr

Re: A6 W-wa

Postprzez bendzji » 2014-08-02, 19:53

Nawet o 2.0 nie myśl ;) naprawdę muł

Co do ceny hmm...znaleźć polifta niezajechanego za mniejsze pieniądze ( oprócz 2.5tdi ) to naprawde problem - szukałem w maju i skończyłem z przedliftem
BYŁY : A4 B5 1.9TDI TIP , A6 C5 2.4 MULTI , A6 C6 3.0TDI MAN , A4 B5 1.8T TIP JEST : Ford Smax 2.0TDCI automat , A4 B7 2.0TDI MULTI
bendzji
-#Klubowicz
-#Klubowicz
 
Posty: 1460
Dołączył(a): 2014-05-25, 07:40
Lokalizacja: Września
Model: A4
Nadwozie: Avant
Zasilanie: Diesel
Silnik: 2.0TDI BLB 140KM
Napęd: FWD
Skrzynia: Multitronic
Rok: 2005
Imię: Michał

Re: A6 W-wa

Postprzez romwil » 2014-08-08, 21:05

Wprawdzie jeżdżę A4 b5, ale kierownicę mam również w plastiku, która jest raczej podobna do tej z ogłoszenia i coś powiedzieć mogę: przy licznikowych 270tkm wygląda ona zdecydowanie lepiej, a i tak nie mam 100% pewności co do faktycznego przebiegu mojej b5.

180-195tkm to marzenie każdego Polaka (niestety mało realne), dlatego na takie samochody nie należy się zbytnio napalać. Każdy w preferencjach wyszukiwania ogranicza przebieg do 200tkm, jakby to miało znaczyć koniec dla każdego samochodu (a tak nie jest), stąd te różne "zabiegi odmładzające" stosowane przez sprzedających.

Od strony lakierniczej:
Zdjęcia nie pozwalają ocenić wszystkiego dokładnie, ale coś z przodem się działo - maska siedzi zbyt nisko względem błotników (wiadomo, można to wyregulować) i widać jakieś różnice w spasowaniu i odcieniach lewej strony (na moje oko drzwi zbiegają się u dołu z błotnikiem PL). Strona prawa: jak dla mnie widać delikatną różnicę między drzwiami przednimi i błotnikiem przednim. Do tego klapka wlewu paliwa, która rażąco odbiega od koloru błotnika tylnego.

Jeśli kolega nie kupił jeszcze samochodu, radziłbym szukać również wśród samochodów z przebiegami powyżej 200tkm (przedział znacznie pewniejszy niż 180-200, bo te wyjątkowo blisko jego końca to przeważnie miny).
romwil
-#Forumowicz
-#Forumowicz
 
Posty: 1
Dołączył(a): 2014-08-08, 20:25
Model: 100 C3
Zasilanie: Diesel
Silnik: 1.9TDI AHU 90KM
Napęd: FWD
Skrzynia: Manual
Rok: 1999


Powrót do C5 (1997-2004)

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości