Allroad C5 pytanie

Re: Allroad C5 pytanie

Postprzez zoran » 2017-02-26, 10:57

Piotruś, mam pytanie do ciebie, czy ty prowadzisz jakis serwis obecnie ?, czy do ciebie mozna kiedys podjechać na taki kompleksowy ogląd mojego autka ?
a i gdzie to będzie jeżeli wogóle.
Pozdrawiam
Robert
zoran
-#Klubowicz
-#Klubowicz
 
Posty: 95
Dołączył(a): 2017-02-04, 16:06
Lokalizacja: Warszawa
Model: Allroad C5
Nadwozie: Avant
Zasilanie: Diesel
Silnik: 2.5TDI AKE 180KM
Napęd: Quattro
Skrzynia: Tiptronic
Rok: 2001
Imię: Robert

Re: Allroad C5 pytanie

Postprzez Piotruś » 2017-02-27, 19:42

zoran napisał(a):Piotruś, mam pytanie do ciebie, czy ty prowadzisz jakis serwis obecnie ?, czy do ciebie mozna kiedys podjechać na taki kompleksowy ogląd mojego autka ?
a i gdzie to będzie jeżeli wogóle.

Robert,
dzięki za okazane zaufanie ale nie będę w stanie Ci pomóc.
Zresztą jest to temat/pytanie cyklicznie pojawiający się na Forum jednak mimo najszczerszych chęci i mojego otwartego na ludzi usposobienia - zawsze z wielkim bólem - odmawiam.
Nie dosyć, że czas jest nierozciągliwy to dzieli nas duża odległość.

Na naszym Forum jest inny znacząco lepszy ode mnie fachowiec (wiem co mówię, bo znamy się i przyjaźnimy od lat) przez duże F - Kolega Vikis.
Urzęduje na Pomorzu, niedaleko Kośceirzyny. Polecam z pełnym przekonaniem i odpowiedzialnością.
Świadomy, doświadczony i prawdziwy mechanik, nie tEMpy wymieniacz na chybił trafił ... .
Pozdrawiam. Piotr.
Obrazek
Złote myśli: Chipować może każdy ... lecz nie każdy powinien ... .
Avatar użytkownika
Piotruś
-#Klubowicz
-#Klubowicz
 
Posty: 3931
Dołączył(a): 2013-05-30, 19:49
Model: Nie mam
Nadwozie: Kombi
Zasilanie: Diesel
Silnik: Nie mam
Napęd: Quattro
Skrzynia: Manual
Rok: 1996
Imię: Piotr

Re: Allroad C5 pytanie

Postprzez zoran » 2017-02-27, 20:13

ok, rozumiem, ale to i tak chyba miło jak tak wielu kolegów chce ciebie odwiedzic ze swoim ukochanym autkiem <rotfl> , ja jestem z W-wy więc czy w góry czy nad morze jeden czort ( i tak daleko ), jak narazie nie natknołem się na kolege Vikisa ale będe szukał bo chciałbym żeby ktoś ( nie za darmo ) obejżał ten mój wynalazek. Zakupiłem dzisaj kabel do diagnostyki i jak dojdzie to i tak będe cie jeszcze męczył ( troszke ) :-D
pozdrawiam
Robert
zoran
-#Klubowicz
-#Klubowicz
 
Posty: 95
Dołączył(a): 2017-02-04, 16:06
Lokalizacja: Warszawa
Model: Allroad C5
Nadwozie: Avant
Zasilanie: Diesel
Silnik: 2.5TDI AKE 180KM
Napęd: Quattro
Skrzynia: Tiptronic
Rok: 2001
Imię: Robert

Re: Allroad C5 pytanie

Postprzez marpop81 » 2017-02-27, 20:54

,,oj göry, moje göry"-a w göry to allroad-em <lol>
cöz za boskie urzadzenie. po weekendowym docieraniu na szutröwkach i lesnych drogach,niedzielne wieczorne mycie i zone rano do pracy pojechala.widzialem jej przyklejonego banana na powrocie- ,,jezdzi sie jak usportowionym pancernikiem"-i faktycznie czuc mase.pozatym nie musiala sie przejmowac kraweznikami na parkingach.
wyslalem zapytanie do kolegi Vikis-a na prywacie przedewszyskim jak duza kupke uzbierac zanim sie u niego pojawie.juz sie niemoge doczekac weekendu na nastepny wypad za miasto <radocha>
marpop81
-#Forumowicz
-#Forumowicz
 
Posty: 13
Dołączył(a): 2017-02-25, 08:17
Model: Allroad C5
Nadwozie: Avant
Zasilanie: Diesel
Silnik: 2.5TDI AKE 180KM
Napęd: Quattro
Skrzynia: Tiptronic
Rok: 2003
Imię: Marcin

Re: Allroad C5 pytanie

Postprzez Piotruś » 2017-02-28, 08:07

zoran napisał(a):ok, rozumiem

Dzięki :] ,
zoran napisał(a): ale to i tak chyba miło jak tak wielu kolegów chce ciebie odwiedzic ze swoim ukochanym autkiem

Oczywiście ze BARDZO miło ale wiesz jak jest - kumpli wielu a wątroba raptem jedna na całe życie .... :-P .
Przyjeżdżali niemal z całej PL, a także z GB i DE (zagranica szczególnie z silnikami BDG i BDH) ale czasy się zmieniają i NIESTETY z niektórych obszarów działalności musiałem się wycofać.
Życie ma dla nas własne scenariusze i nie wszystko da się pogodzić ... .
zoran napisał(a):ja jestem z W-wy więc czy w góry czy nad morze jeden czort ( i tak daleko ), jak narazie nie natknołem się na kolege Vikisa ale będe szukał bo chciałbym żeby ktoś ( nie za darmo ) obejżał ten mój wynalazek.

Spoko :-D . U Waldka warto.
Poza tym tam naprawdę jest przepięknie i znam jednego takiego gościa ;-) , który dojazdy (z Gdyni) traktuje terapeutycznie nawet gdy musi zostawić furę i wracać pociągiem ;) .
Tereny zorientowane na turystykę i agroturystykę więc jeśli tylko ktoś ma chęci nie jest trudno połączyć przyjemne z pożytecznym.

Vikis NIESTETY nie jest zbyt aktywnym forumowiczem dlatego uprzedzę go telefonicznie a Tobie prześlę jego numer (na PW).
zoran napisał(a):Zakupiłem dzisaj kabel do diagnostyki i jak dojdzie to i tak będe cie jeszcze męczył ( troszke )

Zapraszam ale jeśli tylko spikniecie się z Waldim - zapomnisz o naszym Forum (przynajmniej w działach technicznych i ja Ci to gwarantuję).

marpop81 napisał(a):wyslalem zapytanie do kolegi Vikis-a na prywacie

Jak wyżej.
On WYJATKOWO RZADKO tu zagląda dlatego jego powiadomię telefonicznie a Tobie prześlę numer na PW.
Pozdrawiam. Piotr.
Obrazek
Złote myśli: Chipować może każdy ... lecz nie każdy powinien ... .
Avatar użytkownika
Piotruś
-#Klubowicz
-#Klubowicz
 
Posty: 3931
Dołączył(a): 2013-05-30, 19:49
Model: Nie mam
Nadwozie: Kombi
Zasilanie: Diesel
Silnik: Nie mam
Napęd: Quattro
Skrzynia: Manual
Rok: 1996
Imię: Piotr

Re: Allroad C5 pytanie

Postprzez Piotruś » 2017-02-28, 08:32

[+]

Panowie Robert i Marcin - numer do Vikisa położyłem Wam na PW.
Waldek już wie i jeśli tylko macie chęci oczekuje Waszego kontaktu :-D .
Pozdrawiam. Piotr.
Obrazek
Złote myśli: Chipować może każdy ... lecz nie każdy powinien ... .
Avatar użytkownika
Piotruś
-#Klubowicz
-#Klubowicz
 
Posty: 3931
Dołączył(a): 2013-05-30, 19:49
Model: Nie mam
Nadwozie: Kombi
Zasilanie: Diesel
Silnik: Nie mam
Napęd: Quattro
Skrzynia: Manual
Rok: 1996
Imię: Piotr

Poprzednia strona

Powrót do C5 (1997-2004)

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości