Denitrol RC 900 preparat anykorozyjny opinie

Wszystko o nadwoziu nie koniecznie powiązane z marką Audi.

Denitrol RC 900 preparat anykorozyjny opinie

Postprzez zibi06 » 2014-08-28, 14:30

Witam.
Po dwóch latach znowu mam mały problem z wyłażącą rudą na klapie bagażnika w okolicach "lampek" oświetlających tablicę rejestracyjną ( w zasadzie wada "przypisana").
Szukam jakiegoś może lepsz -ego/ych rozwiązania/ środków ( wymiana klapy, lakiernik odpadają) od środków które użyłem ( po oczyszczeniu) czyli Fosol, Corrina i na wierzch Hammerite (czarny) z połyskiem.
Jako środek antykorozyjny znalazłem Denitrol RC 900
Obrazek
Opis
" Dinitrol RC 900 jest epoksydowym, przetwarzającym rdzę związkiem tworzącym kombinację z organicznymi chelatami. Dinitrol RC 900 aktywnie zamienia istniejącą rdzę na stabilny organiczny związek żelaza.
Po wyschnięciu pozostawia nieprzepuszczalną barierę dla tlenu i wilgoci, efektywnie zabezpieczając przed przyszłą korozją. Dinitrol RC 900 penetruje rdze około 7-10 razy głębiej niż zwykła emulsja przetwarzająca rdzę. Dinitrol RC900 pozostawia suchą trwałą powłokę o dobrej przyczepności do powierzchni. "

Może ktoś stosował ?
Jakieś inne dobre rozwiązanie ?
Pzdr
Avatar użytkownika
zibi06
-#Admin
-#Admin
 
Posty: 1585
Dołączył(a): 2013-06-02, 23:04
Lokalizacja: Pomorskie
Model: Nie mam
Nadwozie: SUV
Zasilanie: Benzyna
Silnik: INNY
Napęd: FWD
Skrzynia: Manual
Rok: 2014

Re: Denitrol RC 900 preparat anykorozyjny opinie

Postprzez nie pamietam 82 » 2014-08-29, 11:30

Cześć Zbyszku <luzik>

Nie miałem styczności z tego typu preparatem więc się nie wypowiem ale zaciekawiło mnie... :

zibi06 napisał(a):wymiana klapy, lakiernik odpadają


... po tym - rozumiem , ze po całej operacji zastosujesz " zaprawkę " ( lakier zaprawkowy ) i finito ? <mysli>

Sorry, pewnie nie o takiej treści posta liczysz ale... pytam z czystej ciekawości ;) ( coś nieskładnie mi to zdanie wyszło ale wiadomo o co kaman ;-) )

Pozdowionka <luzik>
Avatar użytkownika
nie pamietam 82
-#Moderator
-#Moderator
 
Posty: 4634
Dołączył(a): 2013-12-05, 09:18
Lokalizacja: Opole
Model: VW Touran Cross
Nadwozie: Minivan
Zasilanie: Diesel
Silnik: 2.0 BMM 140KM
Napęd: FWD
Skrzynia: DSG
Rok: 2008
Imię: Adrian

Re: Denitrol RC 900 preparat anykorozyjny opinie

Postprzez zibi06 » 2014-08-31, 01:03

nie pamietam 82 napisał(a):Cześć Zbyszku <luzik>

Siema Adrianie
nie pamietam 82 napisał(a):... po tym - rozumiem , ze po całej operacji zastosujesz " zaprawkę " ( lakier zaprawkowy ) i finito ? <mysli>

No właśnie nie jestem pewien czy jednak jeszcze nie powinien iść jakiś podkład. RC 900 powiedzmy że do "tanich" nie należy, ale chyba zaryzykuję..
Trochę roboty jest bo w zasadzie muszę "rozbroić" całą klapę.
Jest jeszcze mleczko RC800 ale podobno temperatura zastosowania to min 23*C i w sumie pędzelkiem to raczej wszędzie nie dojdę.. Będę to robił "pod chmurką" a z wrześniową temperaturą bywa różnie..
Zapytałem (mailowo) w sklepie, może coś doradzą/podpowiedzą ..
Mam odpryski na wewnętrznym rancie błotnika i jest trochę rudej, więc tu też jest troszku do zabezpieczenia.
Pzdr
Avatar użytkownika
zibi06
-#Admin
-#Admin
 
Posty: 1585
Dołączył(a): 2013-06-02, 23:04
Lokalizacja: Pomorskie
Model: Nie mam
Nadwozie: SUV
Zasilanie: Benzyna
Silnik: INNY
Napęd: FWD
Skrzynia: Manual
Rok: 2014


Powrót do Pozostałe

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości