Gdzie przegląd przed kupnem. KRAKÓW Allroad C5

Nie możesz czegoś kupić, wykonać, znaleźć ? Pytaj o wszystko czego Ci obecnie potrzeba bo dobrze trafiłeś.
Regulamin działu
19. W działach Kupię oraz Help Line nie obowiązują limity postów do zamieszczenia ogłoszenia.
Ogłoszenie musi zawierać opis poszukiwanej części, samochodu lub usługi oraz formę kontaktu z ogłoszeniodawcą.

Gdzie przegląd przed kupnem. KRAKÓW Allroad C5

Postprzez ZuBiK » 2017-07-13, 14:22

Witam, w przyszłym tygodniu jestem umówiony na zakup Allroad-a C5 z 2004r, BAU, tiptronic.

Na samochód jestem już w zasadzie zdecydowany, ale potrzebuję sprawdzić czy nie ma tam jakichś grubszych defektów.
Chciałbym sprawdzić samochód czujnikiem grubości lakieru, wziąć je na kanał oraz podłączyć pod komputer (sprawdzić działanie zawieszenia, przebieg itp).

Zastanawiałem się nad dwoma miejscami w Krakowie (bo tam się umówiłem na dokonanie transakcji), chyba że ktoś ma inne propozycje odnośnie zakładów:
1) ASO Kraków - AUTO SPECIAL
2) Quattro Service


Czy ktoś może się wypowiedzieć na temat tych zakładów oraz czy może coś ewentualnie doradzić w kwestii sprawdzenia auta przed kupnem?


Dziękuję i pozdrawiam.
ZuBiK
-#Forumowicz
-#Forumowicz
 
Posty: 2
Dołączył(a): 2017-06-30, 07:15
Model: Nie mam
Nadwozie: Kombi
Zasilanie: Diesel
Silnik: Nie mam
Napęd: Quattro
Skrzynia: Tiptronic
Rok: 2002

Powrót do Help Line czyli Poszukuję

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości