Kupie amortyzatory A6 C5 Allroad OEM

Regulamin działu
19. W działach Kupię oraz Help Line nie obowiązują limity postów do zamieszczenia ogłoszenia.
Ogłoszenie musi zawierać opis poszukiwanej części, samochodu lub usługi oraz formę kontaktu z ogłoszeniodawcą.

Kupie amortyzatory A6 C5 Allroad OEM

Postprzez seba1983 » 2017-07-04, 21:35

Witam. Jestem tutaj nowy wiec przepraszam za bledy i brak polskich znakow-pisze z dalekiej polnocy. Stalem sie posiadaczem tej oto perelki. Jeden wlasciciel od nowosci. Niestety ma to tez swoje minusu-wiekszosc czesci oryginalnych wiec kupie jak w temacie komplet nowych amortyzatorow do Allroada 2000 rok. Cena w serwisie Audi Wawa 1500 zl sztuka- moze ktos ma na zbyciu lub ma dojscie do ASO Audi gdzie mozna urwac pare zlotych? Wolalbym oryginalne. Arnott jakos do mnie nie przemawia gdyz niby skladane w USA ale i tak Made in China.. Bede wdzieczny za kazda odpowiedz lub namiar. Temat w miare pilny. Za ok 10 dni bede w PL i chce wymienic. A moze ktos ma tez dojscie do tylnych amortyzatorow lub ma na zbyciu? Gdyz cena 2500 za sztuke w ASO to lekko przegiecie. Pozdrawiam Sebastian.
seba1983
-#Forumowicz
-#Forumowicz
 
Posty: 3
Dołączył(a): 2017-06-16, 20:40
Model: Allroad C5
Nadwozie: Kombi
Zasilanie: Diesel
Silnik: 2.5TDI AKE 180KM
Napęd: Quattro
Skrzynia: Manual
Rok: 2000
Imię: Sebastian

Re: Kupie amortyzatory A6 C5 Allroad OEM

Postprzez Damiancki » 2017-07-08, 08:39

Chcesz nowe na tył i przód? Na Allegro masz kilka do wyboru. Ja kupowałem np. przednie Bilstein od tego gościa http://allegro.pl/amortyzator-audi-a6-c5-allroad-nowy-tyl-i4973217306.html ale widzę że ma aktualnie tylko na tył Sachsa (różnica z oryginalnymi taka że nie mają podłączenia do układu pneumatycznego, w zestawie jest zaślepka). Zadzwoń zapytaj, gość raczej godny zaufania. Pewnie skończyły się i oczekuje na dostawę. A gdybyś potrzebował miechy do zwieszenia to tylko firma LIMAK + np. na przód http://allegro.pl/miech-amortyzator-audi-a6-allroad-zestaw-napraw-i4973252901.html
Avatar użytkownika
Damiancki
-#Klubowicz
-#Klubowicz
 
Posty: 245
Dołączył(a): 2014-09-24, 06:30
Model: Allroad C5
Nadwozie: Avant
Zasilanie: Diesel
Silnik: 2.5TDI BCZ 163KM
Napęd: Quattro
Skrzynia: Manual
Rok: 2005

Re: Kupie amortyzatory A6 C5 Allroad OEM

Postprzez seba1983 » 2017-07-08, 11:04

Zakupilem wlasnie tylne plus zestaw od goscia ktorego mi wyslales. Przednich niestety nie ma a zalezy mi na czasie. Zastanawia mnie czy bedzie duza roznica w cenie pomiedzy przednimi Bilstein a OEM z ASO. Cena z ASO wychodzi mi ok 1100 zl za sztuke. A jak te Bilsteiny Ci sie sprawuja? Duza roznica w porownaniu do OEM? Co do miechow zakupilem narazie tylko tyl Arnott ale z Niemiec gdyz w przeliczeniu na PLN z przesylka wychodzi 200 zl na sztuce taniej niz u nas. Zastanawialem sie nad regenerowanymi z Limaka ale jakos Arnott wygral. Co do tylnych te co mam niby trzymaja ale od nowosci nie byly zmieniane. Przednie natomiast sa OK maja ok 100 tys przebiegu oryginal z ASO wiec tylko zmienie ten zestaw naprawczy ktory polecales przy wymianie amortyzatorow.
seba1983
-#Forumowicz
-#Forumowicz
 
Posty: 3
Dołączył(a): 2017-06-16, 20:40
Model: Allroad C5
Nadwozie: Kombi
Zasilanie: Diesel
Silnik: 2.5TDI AKE 180KM
Napęd: Quattro
Skrzynia: Manual
Rok: 2000
Imię: Sebastian

Re: Kupie amortyzatory A6 C5 Allroad OEM

Postprzez Damiancki » 2017-07-09, 14:20

Wstyd się przyznać ale te Bilsteiny do teraz leżą w garażu :] jakoś tak wyszło że kupiłem ale bardziej na zapas niż do natychmiastowej wymiany . Kupowałem je ponad rok temu, bij zabij nie pamiętam dokładnie ile płaciłem, CHYBA około 1500zł za dwie sztuki ale najlepiej jak do niego zadzwonisz i zapytasz. Jak masz przód ok to nie ma sensu grzebać i wymieniać cokolwiek. Ja bym nie ruszał.
Avatar użytkownika
Damiancki
-#Klubowicz
-#Klubowicz
 
Posty: 245
Dołączył(a): 2014-09-24, 06:30
Model: Allroad C5
Nadwozie: Avant
Zasilanie: Diesel
Silnik: 2.5TDI BCZ 163KM
Napęd: Quattro
Skrzynia: Manual
Rok: 2005

Re: Kupie amortyzatory A6 C5 Allroad OEM

Postprzez seba1983 » 2017-07-09, 20:49

Tzn czy sa OK to nie wiem. Ale podejrzewam iż nie bardzo gdyż są od nowości. Fakt jeżdżone po w miarę dobrych drogach ale... skoro wymieniam tylne możne lepiej wymienić i przód. Szczególnie iż myślę tak profilaktycznie o wymianie wszystkiego związanego z pneumatyka. tak na zapas :mrgreen: A nie myślałeś możne o sprzedażny tych Bilsteinow...?
seba1983
-#Forumowicz
-#Forumowicz
 
Posty: 3
Dołączył(a): 2017-06-16, 20:40
Model: Allroad C5
Nadwozie: Kombi
Zasilanie: Diesel
Silnik: 2.5TDI AKE 180KM
Napęd: Quattro
Skrzynia: Manual
Rok: 2000
Imię: Sebastian

Re: Kupie amortyzatory A6 C5 Allroad OEM

Postprzez Damiancki » 2017-07-10, 08:28

W sumie mógłbym je sprzedać, na razie mam wszystko ok i nie muszę ich wymieniać. Jedyny problem to nie wiadoma ile będą kosztować z nowej dostawy. Możemy podyskutować, pisz na P.W.
Avatar użytkownika
Damiancki
-#Klubowicz
-#Klubowicz
 
Posty: 245
Dołączył(a): 2014-09-24, 06:30
Model: Allroad C5
Nadwozie: Avant
Zasilanie: Diesel
Silnik: 2.5TDI BCZ 163KM
Napęd: Quattro
Skrzynia: Manual
Rok: 2005


Powrót do Kupię części motoryzacyjne

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość