lusterko samosciemniajace sie

lusterko samosciemniajace sie

Postprzez noman » 2014-12-01, 23:45

Witam,

mam taki dziwne pytanie na pozor, ale jako, ze to pierwsze moje audi i pierwsze samosciemniajace sie lusterko to zapytam. jak dla mnie na logike w normalnych okolicznosciach przyrody lusterko powinno byc..normalne :)) a tylko w okreslonych warunkach(ktos nas oslepia od tylu) powinno automatycznie sciemnic sie..jednak u mnie jest tak jakby caly czas bylo ciemno jak w d..pie...wyjezdzam wieczorem i praktycznie nic nie widze z tylu..jesli tak to nie powinno dzialac to co moze byc powodem? jakis bezpiecznik walniety czy moze po prostu lusterko padniete?

sorry jesli gadam glupoty albo brzmi to idiotycznie, jedynie szukam odpowiedzi u ludzi, ktorzy maja wieksze niz ja doswiadczenie
pozdro

audi a6 c7 avant 3.0 quattro 2014 290KM
noman
-#Forumowicz
-#Forumowicz
 
Posty: 3
Dołączył(a): 2014-09-20, 22:40
Model: A6 C7
Nadwozie: Avant
Zasilanie: Diesel
Silnik: INNY
Napęd: Quattro
Skrzynia: S-tronic
Rok: 2013

Re: lusterko samosciemniajace sie

Postprzez Lukasn1 » 2014-12-04, 17:11

Sprawdź czy działa w dzień zasłon dziurę z czujnikiem od strony przedniej szyby jeśli się ścienne to jest ok i działa jeśli nie będzie reakcji to sprawdź bezpiecznik i jak jest prawidłowo podłączony to jak wzucisz wsteczny to powinno się całkowicie rozjaśnić
Lukasn1
-#Klubowicz
-#Klubowicz
 
Posty: 53
Dołączył(a): 2014-08-18, 12:26
Model: 100 C3
Zasilanie: Diesel
Silnik: 1.9TD 1Z 90KM
Napęd: Quattro
Skrzynia: Manual


Powrót do C7 (2011-2018)

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości