Opinie Audi 100 C4 Quattro S4

Opinie Audi 100 C4 Quattro S4

Postprzez kowalA6 » 2014-01-22, 12:56

Panowie - znalazłem trzy modele - pozwoliłem sobie je wam przedstawić.
Moimi priorytetami były - wyposażenie i silnik.
Ceny też nie są straszne.
Co sądzicie o tym ?
Wyposażenie - opis.

Do sprzedania AUDI C4 s4 w wyjątkowym stanie technicznym i wizualnym. Z oryginalnym przebiegiem 184 tys mil. Sprowadzone kilka lat temu z USA Pozbawione rdzy oraz szpachli. Idealny egzemplarz na ciekawy projekt. Legendarny silnik R5 2.2 TURBO w dobrej kondycji bez wycieków. Nowy gaz BRC do 300 KM. Napędy, skrzynia i silnik absolutnie suche. Przez ostatnie 4 miesiące w aucie zainstalowane zostało sporo nowych części. Regenerowana turbosprężarka KKK, nowe amortyzatory KYB, kompletny rozrząd, regenerowana przekładnia kierownicza, wszystkie zużyte elementy gumowo-metalowe wymienione na markowe zamienniki, wszystkie wycieki zostały usunięte, nowe sprzęgło SACHS, wymienione także zostały płyny eksploatacyjne. Wyposażenie pojazdu jest kompletne a co najważniejsze w pełni sprawne. Tapicerka bez dziur nie zniszczona jak na wiek i przebieg pojazdu. Z dodatkowego wyposażenia auto ma kompletny wydech ze stali nierdzewnej od kolektora firmy MAGNAFLOW oraz przewody hamulcowe w stalowym oplocie. Niestety nie mogę dokończyć projektu i jestem zmuszony sprzedać Audi. Nie interesuje mnie zamiana i nie sprzedaję także części. Proszę dzwonić tylko z poważnymi propozycjami.

Silnik ma 2.2 - wnetrze tak patrze troche przybrudzone.

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
kowalA6
-#Forumowicz
-#Forumowicz
 
Posty: 14
Dołączył(a): 2013-06-15, 16:08
Lokalizacja: Poznań
Model: A6 C4
Zasilanie: Benzyna
Silnik: 2.23 MC 165KM
Napęd: FWD
Skrzynia: Manual

Powrót do C4 (1991-1997)

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości