Prośba o zidentyfikowanie kabli do wzmacniacza

Prośba o zidentyfikowanie kabli do wzmacniacza

Postprzez Remo » 2014-07-14, 18:30

Cześć,

W swojej A6 C5 posiadam radio Chorus, takie: Obrazek

Niestety grają mi tylko przednie głośniki. Po oględzinach okazało się, że poprzedni właściciel z jakiegoś powodu rzeźbił w fabrycznej instalacji i z tyłu zamontował głośniki pasywne bez zintegrowanego wzmacniacza. Do Chorusa mogę podłączyć tylko dwa głośniki. Tutaj moje pytanie, czy do tego radia mogę bez problemów podłączyć wzmacniacz, a do wzmacniacza te głośniki? Dodam, że nie mam żółtej kostki mini iso, są tylko 4 szare kable idące od głośników (widoczne na zdjęciach). Skąd wezmę masę, zasilanie do wzmacniacza? Na zdjęciach widoczne są również inne obcięte kable - żółty i jasnoszary (biały?). Wiecie od czego mogą być?

Poniżej zdjęcia.

http://zapodaj.net/38508b3b6dfaf.jpg.html
http://zapodaj.net/f02644d83e0b5.jpg.html
Remo
-#Forumowicz
-#Forumowicz
 
Posty: 16
Dołączył(a): 2014-02-25, 19:40
Model: A6 C5
Nadwozie: Avant
Zasilanie: Benzyna
Silnik: 1.8 AJP 125KM
Napęd: FWD
Skrzynia: Automat
Rok: 1999

Re: Prośba o zidentyfikowanie kabli do wzmacniacza

Postprzez m4n77 » 2014-11-11, 23:12

a w bagażniku po prawej str, nie masz żadnej kostki czerwonej np??? bo jeśli jej nie masz, to prawdopodobnie masz tą wersje nagłośnienia z tylko dwoma głośnikami na przód.. bez subwoffera itd.. wychodziło sporo tych wersji.. wersja podstawowa NOKIA z systemem przednim tylko, system blaupunkt już z subwofferem, system bose wszystkim dobrze znany i ceniony :D sporo tego na prawdę, poszukaj tej kostki, będziesz wiedział czy masz co szukać, czy puszczać nowe kable.
PS: do ori radia nie polecam, bo nie zrobisz z niego żadnego wyjścia AUX, nie podepniesz mp3, telefonu, czy tam pendrive, bedziesz musiał wymienić radio..
od-m4n77-lublin-t2547.html -- zapraszam do oceniania, komentowania, słowa krytyki :)
Avatar użytkownika
m4n77
-#Klubowicz
-#Klubowicz
 
Posty: 314
Dołączył(a): 2014-11-08, 15:09
Lokalizacja: Lublin
Model: A6 C5
Nadwozie: Sedan
Zasilanie: Benzyna+LPG
Silnik: 1.8 AJL 180KM
Napęd: FWD
Skrzynia: Manual
Rok: 1999
Imię: Bartek

Re: Prośba o zidentyfikowanie kabli do wzmacniacza

Postprzez pantego » 2015-07-23, 06:23

m4n77 napisał(a):PS: do ori radia nie polecam, bo nie zrobisz z niego żadnego wyjścia AUX, nie podepniesz mp3, telefonu, czy tam pendrive, bedziesz musiał wymienić radio..

Aux spokojnie można zamontować do chorusa/concerta przez mini kostkę iso z tyłu radia, przeróbka - dołożenie wejścia sd i usb do tego bt również jest mozliwa - ale to już trochę więcej kaski niestety kosztuje.
pantego
-#Klubowicz
-#Klubowicz
 
Posty: 49
Dołączył(a): 2015-07-23, 06:13
Lokalizacja: Warszawa
Model: A6 C5
Nadwozie: Sedan
Zasilanie: Benzyna
Silnik: 2.8 APR 193KM
Napęd: Quattro
Skrzynia: Manual
Rok: 1997
Imię: Paweł


Powrót do C5 (1997-2004)

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości