Wieczorny browarek doświadczalny

Kawa i piwo oraz wirtualne spotkania użytkowników A6.

Postprzez mrporpoise » 2014-01-29, 23:51

Koledzy,
Jako że mi piwka koncernowe zbrzydły przeokropnie, zacząłem pić piwa za które znajomi z czasów studenckich zaczęli patrzeć na mnie jak na głupiego... bo jak to piwo za 6 zł za butle :D Ale warto!

Proponuje każdemu kto lubi chmiel spróbować piw z browaru rzemieślniczego PINTA. Do sprawdzenia na ich stronie gdzie można kupić. Polecam szczególnie:

"Atak Chmielu" - goryczkowe bardzo aromatyczne. W stylu Indian Pale Ale (IPA)
"Imperium Atakuje" - Bardzo goryczkowe, bardzo aromatyczne, genialne - również IPA
"Oto Mata IPA" - Piwo ryżowe, wzorowane na japońskich, lekkie, bardzo dobre
"Viva la vita' - Pyszne, mało goryczkowe, świeże piwo z owocowym aromatem. Zimne można pić butlami dla orzeźwienia. Jeden z moich osobistych faworytów.

Piwek Pinta sporo wypuszcza, są to wypusty po 2-4 tysiące butli, każda warka jest delikatnie inna, warzona tradycyjnymi metodami, w browarach kontraktowych. Cena za butlę zaczyna się od 6 zł, ale to na prawdę świetne piwa, żaden Heineken czy Carlsberg czy inny koncern obok nie stał.

Dalej miodowe piwka:
'Jagiełło' - bardzo dobre jasne miodowe piwko. Nie przesłodzone co jest jego atutem
Fortuna Miodowe - ciemne bardzo dobre mało słodkie piwko miodowe
Gniewosz ciemny miodowy - jak wyżej.

Ceny przyzwoite na poziomie do 4 zł, zależnie od sklepu.

Mógłbym tak długo i długo :D
mrporpoise
-#Forumowicz
-#Forumowicz
 
Posty: 9
Dołączył(a): 2014-01-21, 22:28
Lokalizacja: Wrocław
Model: A6 C5
Zasilanie: Benzyna
Silnik: 2.4 ALF 165KM
Napęd: FWD
Skrzynia: Manual
Rok: 1999

Re: Wieczorny browarek doświadczalny

Postprzez kuna » 2014-02-02, 20:27

dzisiaj z okazji startu nowego skryptu popijam sobie piwo Trybunał , - długo leżakowane , warzone w browarze w Piotrkowie Trybunalskim , trójsłodowe. Trochę mi :zalatuje" ciemnym piwem , choć jest to jasne pełne.
Kolejne doświadczenie piwne :)
Avatar użytkownika
kuna
-#Kunorator
-#Kunorator
 
Posty: 1609
Dołączył(a): 2013-05-30, 19:49
Lokalizacja: Poznań
Model: A6 C5
Nadwozie: Avant
Zasilanie: Diesel
Silnik: 2.5TDI AYM 155KM
Napęd: FWD
Skrzynia: Multitronic
Rok: 2001
Imię: Gucio

Poprzednia strona

Powrót do "Cafe - Pub A6"

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości