wymiana głosnikow na BOSE.

wymiana głosnikow na BOSE.

Postprzez tygras » 2014-12-17, 22:50

Witam wszystkich, jestem od niedawna posiadaczem A6stki, mam problem z naglosnieniem- glosniki sa wiekowe i strasznie "pierdza", chcialbym wymienic je na jakies lepsze Audio np BOSE http://allegro.pl/naglosnienie-glosniki ... 64145.html
Słyszałem od znajomego ze aby załozyc taki kpl i aby gral w pelni mozliwosci musze przełozyc cala wiazke na ta od Auta ktore mialo oryginalnie BOSE. Cos podpowiecie koledzy? pozdrawiam
tygras
-#Forumowicz
-#Forumowicz
 
Posty: 3
Dołączył(a): 2014-12-17, 22:46
Model: A6 C6
Nadwozie: Avant
Zasilanie: Diesel
Silnik: 3.0 TDI ASB 233KM
Napęd: Quattro
Skrzynia: Tiptronic
Rok: 06
Imię: pawel

Re: wymiana głosnikow na BOSE.

Postprzez krzychc » 2015-01-13, 22:56

tygras napisał(a):Witam wszystkich, jestem od niedawna posiadaczem A6stki, mam problem z naglosnieniem- glosniki sa wiekowe i strasznie "pierdza", chcialbym wymienic je na jakies lepsze Audio np BOSE http://allegro.pl/naglosnienie-glosniki ... 64145.html
Słyszałem od znajomego ze aby załozyc taki kpl i aby gral w pelni mozliwosci musze przełozyc cala wiazke na ta od Auta ktore mialo oryginalnie BOSE. Cos podpowiecie koledzy? pozdrawiam


Założyłem u siebie Bose ale nie przekładałem wiązki tylko kupiłem zestaw 4xchinch z dodatkowym przewodem sterowania wlączeniem subwoofera oraz 2xprzewód głosnikowy od wzmacniacza do przednich głosników. Dzień zabawy i działa :-)
krzychc
-#Forumowicz
-#Forumowicz
 
Posty: 13
Dołączył(a): 2015-01-12, 15:36
Model: A6 C6
Nadwozie: Avant
Zasilanie: Diesel
Silnik: 2.7TDI BPP 179KM
Napęd: FWD
Skrzynia: Manual
Rok: 2006
Imię: Krzysiek

Re: wymiana głosnikow na BOSE.

Postprzez m4n77 » 2015-01-20, 13:40

tygras, ja u siebie mam BOSE podpiete pod radio kenwood-a :) i wszystko ładnie lata. Jedno pytanko, masz wersję z ori subem nokii w bagażniku? czy 4 głośniki pod radio? czy tylko sam przód pod radio? bo było 4 rodzaje wersji w a6 (sam przód, przód+tył, przód+tył+sub-blaupunkt no i wszystkim dobrze znane BOSE)
od-m4n77-lublin-t2547.html -- zapraszam do oceniania, komentowania, słowa krytyki :)
Avatar użytkownika
m4n77
-#Klubowicz
-#Klubowicz
 
Posty: 314
Dołączył(a): 2014-11-08, 15:09
Lokalizacja: Lublin
Model: A6 C5
Nadwozie: Sedan
Zasilanie: Benzyna+LPG
Silnik: 1.8 AJL 180KM
Napęd: FWD
Skrzynia: Manual
Rok: 1999
Imię: Bartek


Powrót do C5 (1997-2004)

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości