Co myślicie o tej audicy?

Co myślicie o tej audicy?

Postprzez glebor » 2017-01-25, 22:24

Witam. Planuję zakupić audi quattro w zależności od stanu co będzie w lepszym. A6 nie znalazłem żadnej ciekawej z interesującym mnie silnikiem 1.8T, więc poszukaw w gamie A4. Wybrałem motor 1.8T z racji na niski koszt części zamiennych i mniejsze koszty utrzymania (rozrząd, ew. remont zawsze 4 gary nie 6, jednosta bardzo polecana na forum). Motorek przyjazny w mapowaniu, pali na pewno mniej niż V6. Wstępnie wytypowałem te egzemplarze i jeden z nich chciałbym obejrzeć. Który z nich warto?

https://www.otomoto.pl/oferta/audi-a4-1 ... yK1Ct.html
Ciekawe wyposarzenie, lakier i spasowanie elementów wygląda nie źle, nieco jakby krzywy gril biorąc pod uwagę szczelinę pomiędzy reflektorami, ale to wymaga spojrzenia fachowym okiem :)

Tutaj są wszystkie, któe mnie interesuje.

http://allegro.pl/osobowe-audi-4031?a_t ... e_to=19950
glebor
-#Forumowicz
-#Forumowicz
 
Posty: 4
Dołączył(a): 2017-01-25, 20:07
Model: A6 C5
Nadwozie: Kombi
Zasilanie: Benzyna+LPG
Silnik: 1.8 AWT 150KM
Napęd: Quattro
Skrzynia: Manual
Rok: 1990
Imię: Michał

Re: Co myślicie o tej audicy?

Postprzez HQ-Automotive » 2017-01-26, 13:08

Spasowanie nie wygląda źle, chociaż jak na moje oko z przodu mogło dojść do kolizji czy też tłuczki, najlepiej byłoby przejechać miernikiem czy nie ma drugiej lub trzeciej warstwy lakieru. Jedyne co mnie zastanawia to magiczny przebieg poniżej 200k. Jak nie masz daleko to ja bym sprawdził .
HQ-Automotive
-#Klubowicz
-#Klubowicz
 
Posty: 82
Dołączył(a): 2016-09-06, 14:48
Model: A6 C5
Nadwozie: Sedan
Zasilanie: Benzyna+LPG
Silnik: 2.4 AGA 165KM
Napęd: Quattro
Skrzynia: Manual
Rok: 2002
Imię: Adam

Re: Co myślicie o tej audicy?

Postprzez nie pamietam 82 » 2017-01-26, 13:20

Witam.

glebor, powiem Ci szczerze , że ciekawą rozbieżność cenową wybrałeś sobie jako kryterium wyboru/filtracji :mrgreen: ;) .

Co do samej oferty tej B6 - mam rodzinę w Siedlcach ( z całym możliwym ekwipunkiem do sprawdzania pojazdów <milczek> ) .
Nic obiecać nie mogę ale jeżeli jeszcze Ci zależy to pisz.............. ..


<luzik>
Avatar użytkownika
nie pamietam 82
-#Moderator
-#Moderator
 
Posty: 4634
Dołączył(a): 2013-12-05, 09:18
Lokalizacja: Opole
Model: VW Touran Cross
Nadwozie: Minivan
Zasilanie: Diesel
Silnik: 2.0 BMM 140KM
Napęd: FWD
Skrzynia: DSG
Rok: 2008
Imię: Adrian


Powrót do C5 (1997-2004)

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości