Regulamin Audi A6 Forum PL.

Regulamin Audi A6 Forum PL.

Postprzez A6Forum » 2013-06-14, 17:41

Drogi użytkowniku, Audi A6 Forum PL jest forum bezpłatnym.
Aby korzystać z niego, brać udział w jego codziennym życiu czy posiadać przywileje a przede wszystkim dzielić się z innymi swoją wiedzą i doświadczeniem, nie musisz za to wnosić absolutnie żadnych obowiązkowych czy dobrowolnych opłat.
Forum jest całkowicie darmowe - nie szukamy sponsorów wśród użytkowników w zamian za sztucznie tworzone grupy i przynależność do nich, której celem są zawoalowane opłaty.
Prosimy o zapoznanie się z poniższym regulaminem i jego przestrzeganie.


01. Zakładane tematy powinny być zgodne z ogólnie przyjętymi zasadami. Przed ich założeniem sprawdź, czy temat juz nie istnieje oraz zastanów się jaki będzie do tego najodpowiedniejszy dział.
Jeżeli nie jesteś pewien swojej decyzji - zwróć się do osób bardziej doświadczonych na forum o pomoc, która zostanie Ci okazana.

02. Tematy muszą odzwierciedlać zawartość wątków. Nie stosuj celowego odbiegania od omawianego zagadnienia - oszczędzisz w ten sposób czas innych użytkowników. Czytanie tematu przykładowo o silnikach diesla przemieniającego się w benzynowe jest dosyć mocno irytujące.

03. W zakładanym przez Ciebie temacie lub pisanym poście nie wstawiaj samych linków do portali aukcyjnych - linki wygasają po 1-2 miesiącach i temat/post staje się bezwartościowy, ponieważ nie wiadomo o czym była mowa.
Dodatkowo zamieść zdjęcia i opis omawianego przedmiotu czy rzeczy.
(nie dotyczy działu: Zakup kontrolowany Audi A6 - kupujemy Audi A6, gdzie tematy służą głównie osobie zainteresowanej oceną konkretnego egzemplarza auta przed zakupem).

04. Unikaj pisania wielkimi literami, pogrubioną czcionką, kolorem innym niż czarny itp. - takie tematy będą zgłaszane do poprawy a w skrajnych przypadkach usuwane.

05. Wypowiadaj się kulturalnie. Wszelkie przejawy chamstwa, agresji czy wszczynania celowych awantur będą skutkowały upomnieniem użytkownika a w skrajnym przypadku ostrzeżeniem. Na forum obowiązuje zakaz przeklinania, używania wulgaryzmów oraz wyrazów ogólnie przyjętych za obraźliwe.

06. Dopuszczalna jest dyskusja na poziomie fachowej ostrej polemiki z zachowaniem zasad o których mowa w punkcie piątym.

07. Jeżeli nie masz nic wartościowego do dodania na Forum Technicznym - nie pisz nic. Zabronione są posty składające się wyłącznie z emotikon i treści typu "dobra robota Danielu" , "hehe", "ja bym to olał" , "kiedyś też tak miałem" lub "gratulacje".
Każdy ma prawo do wyrażenia swoich racji, pod warunkiem, że argumentacja jest adekwatna do zaistniałego problemu w temacie. Wypowiedzi typu "piszesz bzdury" , "w życiu takich głupot nie czytałem" zamiast rzeczowej wypowiedzi obniżają poziom tematu. Jak nie jesteś pewien swojej racji - nie wypowiadaj się aby nie wprowadzać innych w błąd !

08. Grafika forum oraz wszelkie osobiste opracowania techniczne są własnością intelektualną autora. Kopiowanie, cytowanie, przerabianie / edycja tekstu i innych materiałów zamieszczonych na stronie czy dalsza dystrybucja na innym forum lub w celach komercyjnych bez zgody autora jest prawnie zabroniona, a wykorzystywanie poza Audi A6 Forum PL będzie traktowane jako naruszenie praw autorskich i praw do własności intelektualnej.

09. Uzupełnij rzetelnie i wiarygodnie swój profil - ułatwi to innym okazanie pomocy. Zabronione jest wpisywanie w tym polu lokalizacji na podstawie oznaczeń z tablic rejestracyjnych.

10. Na forum zabronione jest:

- wszczynanie dyskusji politycznych
- publikowanie zdjęć pornograficznych, obrazów/zdjęć ogólnie uznawane za obraźliwe/niemoralne
- umieszczanie reklam serwisów erotycznych
- notoryczne zachęcanie użytkowników do odwiedzenia konkretnej strony www
- umieszczanie linków do portali "warezowych", linków "torrentowych" i innych pirackich stron.

11. Pamiętaj, aby usilnie nie zdobywać ilości postów. To nie są zawody w podbijaniu wartości licznika w profilu ! Post odbiegający od tematu będzie usuwany.

12. Nickname:

- nie może sugerować, ze użytkownik jest Administratorem, Moderatorem lub inną osobą funkcyjną
- nie może zawierać słów uważanych za obraźliwe
- nie może być nazwą handlową, ani adresem www

13. Podpis użytkownika:

- nie może przekraczać 4 linijek tekstu poziomego
- czcionka użyta w nim nie może być większa od 14 jednostek ( wielkość czcionki )
- maksymalnie można użyć 3 kolorów ( z wyjątkiem koloru czerwonego, który służy do poprawek na forum przez osoby z Ekipy forum )
- rozmiar obrazka lub obrazków w podpisie nie może przekraczać 400 x 80
- zakaz umieszczania w podpisie oraz profilu odnośników do innych konkurencyjnych for, reklam, ogłoszeń handlowych bądź odnośników do sklepów lub witryn. Odstępstwo od tego stanowi zgoda od Ekipy forum.
- samowolne naruszanie zakazu będzie skutkowało otrzymaniem ostrzeżenia


Regulamin Forum Giełda, Handel, Usługi a w skrócie - F.G.H.U.


14. Warunkiem umieszczenia ogłoszenia w dziale Sprzedam jest posiadanie minimum 20 postów.
15. W przypadku sprzedaży samochodu bądź części, obowiązkowy jest pełny opis plus zdjęcie ( w przypadku części ) lub zdjęcia ( w przypadku samochodu ) podanie ceny oraz, formy kontaktu ze sprzedającym. Link do strony aukcyjnej jest tylko dodatkiem.
16. Jeśli wystąpił problem z umieszczeniem zdjęć bądź wklejeniem opisu, umieść link w ogłoszeniu i zgłoś sprawę do osób odpowiedzialnych za forum.
17. W przypadku usługi bądź innej rzeczy obowiązują te same zasady jak w punkcie 15. regulaminu F.G.H.U.
18. Dział sprzedam to nie miejsce na dyskusję, ocenę sprzedawanego samochodu bądź części. W przypadku pytań - kontakt wyłącznie ze sprzedającym.
19. W działach Kupię oraz Help Line nie obowiązują limity postów do zamieszczenia ogłoszenia. Ogłoszenie musi zawierać opis poszukiwanej części, samochodu lub usługi oraz formę kontaktu z ogłoszeniodawcą.
20. Warunkiem umieszczenia opinii w dziale Polecam/Odradzam jest posiadanie minimum 20 postów.
21. W dziale Polecam/Odradzam zamieszczamy własne opinie o warsztatach, usługach, sprzedawcach. Opinie muszą zawierać rzetelne dane o przeprowadzonych zabiegach, zakupach itd. W przypadku ich braku, temat zostanie usunięty.
22. Ekipa Forum nie ponosi żadnej odpowiedzialności za części, pojazdy lub inne rzeczy sprzedawane przez Użytkowników, transakcje zawierane pomiędzy Użytkownikami Forum, oraz nie jest stroną w ewentualnych sporach.
Opinie wystawiane w dziale Polecam/Odradzam są opiniami użytkowników, a nie Ekipy forum.


Regulamin Forum Strefa Partnerska.


23. Partnerzy Forum działają za zgodą Ekipy Audi A6 Forum PL.
24. Ekipa dokłada wszelkich starań, aby podejmować współpracę z rzetelnymi Partnerami, która ma na celu korzyści rabatowe dla Użytkowników forum.
25. Transakcje zawierane z Partnerami przez Użytkowników forum zaczynają się w wątku na forum i kończą się opinią Użytkownika.
26. Ekipa nie czerpie żadnych korzyści z transakcji zawieranych pomiędzy Partnerem, a Użytkownikiem forum, jak również z ogólnej działalności Partnerów na forum.
27. Ekipa nie jest stroną w ewentualnych sporach oraz nie ponosi odpowiedzialności za transakcje zawierane pomiędzy Partnerem, a Użytkownikiem forum.

28. Ekipa ma prawo zmienić powyższe zasady bez wcześniejszego powiadomienia.

Życzymy miłego korzystania z forum!

Ekipa
A6Forum
-#Forumowicz
-#Forumowicz
 
Posty: 13
Dołączył(a): 2014-11-24, 00:14
Model: A6 C5
Nadwozie: Sedan
Zasilanie: Diesel
Silnik: 2.5TDI BAU 179KM
Napęd: FWD
Skrzynia: Manual

Powrót do C4 (1991-1997)

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości