2.0 TDI Manual. Szarpie.

2.0 TDI Manual. Szarpie.

Postprzez MarcinWKS » 2020-06-16, 21:59

Witam. I mnie dopadl problem szarpania przy ruszaniu. 2.0 TDI 177 Km 2012 rok 151 tys przebiegu. Szarpie tylko po mocnym rozgrzaniu i przejechaniu naprawde długiej trasy grubo ponad 200km. Ale pytanie mam z innej beczki. Otóż auto kupilem i użytkuje w Niemczech. Kupiłem je od małego Autohausu ktory Ma tez swoj serwis to chyba byl Bosch. I teraz pytanie czy taka usterka szarpania sprzęgła podlega pod Gewährleistung czyli ta rękojmię roczna która daje kazdy handlarz w Niemczech? Czy to tak samo jak hamulce element cierny i tyle. Mial ktos kiedyś podobny problem i oddawał auto w ramach tej rekojmi na naprawę? Bo auto hako tako nie szarpie non stop tylko jak bylem nim w Polsce to to zauważyłem, i też jak był mega upał, a jak pojadę tam gdzie kupiłem auto a ono wtedy nie bedzie szarpało to handlarz weźmie mnie za idiotę który cos wymyśla... a z drugiej strony wymiana sprzęgła zapewne z dwumasa pociągnie po kieszeni... jak ktoś mial podobny przypadek to proszę o jakieś info jak to ugryźć. Z gory dzięki i pozdrawiam.
MarcinWKS
-#Forumowicz
-#Forumowicz
 
Posty: 2
Dołączył(a): 2020-03-06, 21:44
Model: A6 C7
Nadwozie: Avant
Zasilanie: Diesel
Silnik: 2.0 CNHA 190KM
Napęd: FWD
Skrzynia: S-tronic
Rok: 2016
Imię: Marcin

Powrót do C7 (2011-2018)

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości