4.2 Toruń

4.2 Toruń

Postprzez nie pamietam 82 » 2014-08-15, 15:07

Witam.

Prośbę mam do Was ... co byście rzucili okiem na tego Avantka. Fotek co prawda mało ale ... spójrzcie proszę ;)

Oferta od:
Osoby prywatnej
Marka:
Audi
Model:
A6
Poj. silnika:
4 200 cm3
Rok produkcji:
2000
Paliwo:
Benzyna
Moc silnika:
300 KM
Przebieg:
300 000 km
Kolor:
Czarny

Cena:
19 500 pln


Opis:

Witam,
do zaoferowania mam Audi A6 C5 Avant z silnikiem 4.2 o mocy 300 KM i 400 Nm, automatyczną skrzynią Tiptronic oraz stałym napędem na 4 koła Quattro. Samochód wyprodukowany został w 2000r. Posiada pełną książkę serwisową i teczkę pełną faktur potwierdzającą jakość i systematyczność serwisu oraz oczywiście przebieg. Pełna wersja wyposażenia bez solar dachu i tunera TV, który w zasadzie od kiedy wyłączono TV analogową jest bezużyteczny (pełna lista wyposażenia poniżej).
Mechanicznie perfekcyjne - po wymianie wszystkich eksploatacyjnych części i płynów. Climatronic nabity, odgrzybiony wymieniony filtr kabinowy. Wszystkie 8 świec zapłonowych, filtr powietrza i paliwa wymienione 5 tyś. km. temu, olej silnikowy Castrol Edge 10 W 60 + filtr oleju wymieniony 3 tyś. km. temu, klocki hamulcowe 1 tyś. km. temu. Dodatkowo w ostatnim czasie w aucie zostały wymieniony 2 siatki wydechu. Silnik pracuje równo, wkręca się na obroty bez żadnych oporów. Skrzynia przerzuca oraz redukuje biegi bez szarpnięć, nie przeciąga biegów, dwa kickdowny działają. Możliwa jest także sekwencyjna zmiana biegów przy pomocy przycisków na kierownicy oraz drążka zmiany biegów. Zawieszenie w bardzo dobrym stanie - nic nie puka, nie skrzypi, auto nie wychyla się w zakrętach. Napęd na 4 koła, konieczny zimą przy samochodzie z taką mocą, działa bez zarzutu.

Wyposażenie:
Automatyczna skrzynia biegów Tiptronic,
Napęd Quattro,
Kontrola trakcji ESP,
Ksenonowe lampy ze spryskiwaczami,
Lampy przeciwmgielne przód oraz tył,
Lusterka wsteczne i boczne fotochrom,
Elektrycznie otwierany i uchylny szyberdach,
Elektrycznie sterowane, podgrzewane lusterka,
Elektrycznie sterowane 4 szyby z możliwością otwierania oraz zamykania z pilota,
Skórzane, pompowane, podgrzewane i elektrycznie ustawiane fotele kubełkowe z pamięcią ustawień trzech pozycji,
Podgrzewana tylna kanapa z podłokietnikiem,
Otwór na narty z pokrowcem,
Nawigacja z mapami polski,
Audio Bose z 12 głośnikami, zmieniarką na 6 CD,
Instalacja telefonu,
Całe MMI spolszczone,
Dwustrefowa Climatronic,
Czujniki parkowania,
Centralny zamek z alarmem i immobiliserem (dwa kluczyki typu scyzoryk),
ABS,
Wysuwana kratka bagażnika,
8x Airbag,
Fabryczny odłączony hak holowniczy,
Komputer pokładowy,
5 felg aluminiowych 17 cali z oponami Continental 245/45,
3x uchwyt na kubek,
Tempomat,
Relingi dachowe,
Kremowa skórzana tapicerka z podsufitką w alkantarze i drewniane wstawki,
Satelitarny zegar oraz data,
oraz wiele innych które w tej chwili nie przychodzą mi do głowy.

Samochód bez wypadkowej przeszłości. Auto znakomicie przyspiesza - poniżej 7s. do 100km/h, lecz co ważniejsze jest bardzo elastyczne (kolumna TIR’ów to żaden problem). Auto dzięki hamulcom z serwisu AUDI świetnie hamuje, a dzięki markowym, szerokim oponom oraz zawieszeniu w nienagannym stanie trzyma się drogi nawet przy dużych prędkościach. Trasy w tym samochodzie to czysta przyjemność, przy 120km/h jest 2tyś. obrotów/min. W samochodzie słychać wtedy tylko szum toczenia opon. Ciszę tę może zagłuszyć system audio marki Bose, który dzięki 12-u głośnikom gra perfekcyjnie czysto. Skrzynia Tiptronic to główny plus przy jeździe w mieście. W zasadzie jazda tym samochodem to odpoczynek. Auto przyciąga wzrok super wyglądem. Błyszczący lakier czy duże felgi są jednak niczym przy dźwięku V8! Audi pali w mieście ok. 16l. PB 98, a na trasie 11l. Można spalić trochę mniej i więcej niż to, ile mi pali - zależy od nogi. Wnętrze wygląda bardzo atrakcyjnie, jedynie na skórce fotela kierowcy są delikatne zadrapania widoczne na zdjęciu. Kierownica, pedały, drążek zmiany biegów i przełączniki niepowycierane. Z zewnątrz malutka wgniotka na prawym tylnym nadkolu - nawet lakier nie zdrapany. Wgniota widoczna na zdjęciu. Poza tym super! Na całym samochodzie nie ma śladu rdzy. Nadwozie w całości jest ocynkowane. Auto jeździ wyłącznie na benzynie 98 najczęściej ze stacji BP. W samochodzie nikt nie palił. Generalnie wszyscy są pod wrażeniem tego auta. Uważają je za młodsze oraz droższe niż jest w rzeczywistości.

Więcej informacji, zdjęć i VIN pod nr telefonu.




Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Avatar użytkownika
nie pamietam 82
-#Moderator
-#Moderator
 
Posty: 4634
Dołączył(a): 2013-12-05, 09:18
Lokalizacja: Opole
Model: VW Touran Cross
Nadwozie: Minivan
Zasilanie: Diesel
Silnik: 2.0 BMM 140KM
Napęd: FWD
Skrzynia: DSG
Rok: 2008
Imię: Adrian

Re: 4.2 Toruń

Postprzez Przemcio » 2014-08-19, 19:29

Dopiero z urlopu wróciłm heh tydzien temu.... mieszkam w toronto szkoda ze sie nie dogadalismy, ale jak chcesz moge kogoś poprosic aby rzucił okiem
ni ma podpisu
Avatar użytkownika
Przemcio
-#Klubowicz
-#Klubowicz
 
Posty: 855
Dołączył(a): 2013-06-01, 11:28
Lokalizacja: Waldsee/ Deutschland
Model: Nie mam
Nadwozie: Kombi
Zasilanie: Diesel
Silnik: INNY
Napęd: RWD
Skrzynia: Tiptronic
Rok: 2012

Re: 4.2 Toruń

Postprzez nie pamietam 82 » 2014-08-19, 19:58

Przemcio napisał(a):Dopiero z urlopu wróciłm heh tydzien temu.... mieszkam w toronto szkoda ze sie nie dogadalismy


No co za pech ! <wnerw>

Przemcio napisał(a):ale jak chcesz moge kogoś poprosic aby rzucił okiem


Jak masz kogoś zaufanego i znającego temat ( oględzin/oceny ) to byłbym wdzięczny ( ja mam ok 330km ) - może i nie koniec Świata ale w tej chwili nie moge się za bardzo oddalać od domu i mojej Szanownej , która jest jeszcze w " dwupaku " :mrgreen:

pzdr <luzik>
Avatar użytkownika
nie pamietam 82
-#Moderator
-#Moderator
 
Posty: 4634
Dołączył(a): 2013-12-05, 09:18
Lokalizacja: Opole
Model: VW Touran Cross
Nadwozie: Minivan
Zasilanie: Diesel
Silnik: 2.0 BMM 140KM
Napęd: FWD
Skrzynia: DSG
Rok: 2008
Imię: Adrian

Re: 4.2 Toruń

Postprzez Przemcio » 2014-08-19, 20:51

no to pewnie :)
ni ma podpisu
Avatar użytkownika
Przemcio
-#Klubowicz
-#Klubowicz
 
Posty: 855
Dołączył(a): 2013-06-01, 11:28
Lokalizacja: Waldsee/ Deutschland
Model: Nie mam
Nadwozie: Kombi
Zasilanie: Diesel
Silnik: INNY
Napęd: RWD
Skrzynia: Tiptronic
Rok: 2012

Re: 4.2 Toruń

Postprzez Adriano007 » 2014-08-26, 21:46

nie pamietam 82 napisał(a):Prośbę mam do Was ... co byście rzucili okiem na tego Avantka


A co to kolega zmienia furę?
Avatar użytkownika
Adriano007
-#Klubowicz
-#Klubowicz
 
Posty: 146
Dołączył(a): 2014-03-23, 19:03
Model: VW Passat CC
Nadwozie: Avant
Zasilanie: Diesel
Silnik: INNY
Napęd: FWD
Skrzynia: Manual
Rok: 2007
Imię: Adrian

Re: Odp: 4.2 Toruń

Postprzez nie pamietam 82 » 2014-08-26, 21:53

Adriano007 napisał(a):
nie pamietam 82 napisał(a):Prośbę mam do Was ... co byście rzucili okiem na tego Avantka


A co to kolega zmienia furę?


Powiedzmy , że robi " podchody " ;-) a co z tego wyjdzie... się okaże.

Pozdrawiam

Wysłane z... telegrafu ;)
Avatar użytkownika
nie pamietam 82
-#Moderator
-#Moderator
 
Posty: 4634
Dołączył(a): 2013-12-05, 09:18
Lokalizacja: Opole
Model: VW Touran Cross
Nadwozie: Minivan
Zasilanie: Diesel
Silnik: 2.0 BMM 140KM
Napęd: FWD
Skrzynia: DSG
Rok: 2008
Imię: Adrian

Re: 4.2 Toruń

Postprzez Adriano007 » 2014-08-28, 22:27

A no to trzymam kciuki żeby udało się trafić zadbaną wymarzoną ESĘ <okok>
Avatar użytkownika
Adriano007
-#Klubowicz
-#Klubowicz
 
Posty: 146
Dołączył(a): 2014-03-23, 19:03
Model: VW Passat CC
Nadwozie: Avant
Zasilanie: Diesel
Silnik: INNY
Napęd: FWD
Skrzynia: Manual
Rok: 2007
Imię: Adrian

Re: 4.2 Toruń

Postprzez nie pamietam 82 » 2014-08-28, 22:43

Adriano007 napisał(a):A no to trzymam kciuki żeby udało się trafić zadbaną wymarzoną ESĘ <okok>


Z ESĄ bedzie raczej problem (a raczej dwa problemy :] ) :
1. Nie ten budżet :(
2. W PL praktycznie wybór żaden ( jechać do DE to też ryzyko a nigdy bym się nie pisał na ściąganie dla mnie samochodu " na zamówienie " bez wcześniejszych osobistych oględzin ).

Zostaje przy zwykłej 4.2 ( takiej na weekendowe wypady i dalekie trasy i... do dopieszczania rzecz jasna :mrgreen: )...
... a po mieście to se mogę pomykać jakąś Corsą C ( no i Żonka się ucieszy bo to małe i wszędzie zaparkuje a i szkoda jej ( tej Corsy :mrgreen: ) nie będzie jak coś ryśnie lub puknie ) <okok>

pzdr <luzik>
Avatar użytkownika
nie pamietam 82
-#Moderator
-#Moderator
 
Posty: 4634
Dołączył(a): 2013-12-05, 09:18
Lokalizacja: Opole
Model: VW Touran Cross
Nadwozie: Minivan
Zasilanie: Diesel
Silnik: 2.0 BMM 140KM
Napęd: FWD
Skrzynia: DSG
Rok: 2008
Imię: Adrian

Re: 4.2 Toruń

Postprzez Adriano007 » 2014-08-29, 22:10

nie pamietam 82 napisał(a):Z ESĄ bedzie raczej problem

Eeeeeeeee tam- dla chcącego nic trudnego. Trochę kasy dozbierasz ewentualnie dopożyczysz i będzie wymarzona S6. Rzecz jasna zwykła 4.2 też robi robotę ale mimo wszystko brakuje jej kilku detali którymi legitymuje się topowa S6.
nie pamietam 82 napisał(a): a po mieście to se mogę pomykać jakąś Corsą C

no no wstrzymałbym się z tego typu stwierdzeniami <mysli> . Obawiam się że może być ci trudno oprzeć się frajdzie jaką z jazdy daje 300-stu konny silnik.
Pozdro i owocnych poszukiwań życzę.
Avatar użytkownika
Adriano007
-#Klubowicz
-#Klubowicz
 
Posty: 146
Dołączył(a): 2014-03-23, 19:03
Model: VW Passat CC
Nadwozie: Avant
Zasilanie: Diesel
Silnik: INNY
Napęd: FWD
Skrzynia: Manual
Rok: 2007
Imię: Adrian


Powrót do C5 (1997-2004)

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość