A6 C5 2.4 pod gaz

Re: A6 C5 2.4 pod gaz

Postprzez nie pamietam 82 » 2014-12-05, 17:29

Pomimo tego , że w ASB jest to prawie awykonalne lub bardzo ciężkie do wykonania to ok 10-cio minutowa próba wyjechania z zakopanego w śniegu multi na tzw. "kołyskę" kończy skrzynię w takim właśnie czasie :| . I nie wziąłem sobie tego z googla czy z "Opowieści z Narnii" :-) ale prosto od osoby, która widziała takie skrzynie po podobnych próbach wyjechania/wydobycia się z "zaspy" :| . Niestety ale... nieświadomy User będzie w desperacji wachlował wybierakiem nawet jak auto przesuwa się/toczy najmniejszą możliwą prędkością w celu - rozbujania go :( .

bajoo... <luzik>
Avatar użytkownika
nie pamietam 82
-#Moderator
-#Moderator
 
Posty: 4634
Dołączył(a): 2013-12-05, 09:18
Lokalizacja: Opole
Model: VW Touran Cross
Nadwozie: Minivan
Zasilanie: Diesel
Silnik: 2.0 BMM 140KM
Napęd: FWD
Skrzynia: DSG
Rok: 2008
Imię: Adrian

Re: A6 C5 2.4 pod gaz

Postprzez nie pamietam 82 » 2014-12-05, 20:51

Witam <luzik> .

Coś tam poprzyglądałem się tej poliftowej dzisiaj i nie ma wg. mnie do czego się jakoś tak konkretnie przyczepić . Same drobiazgi, które świadczą zupełnie o niczym ;-) . Takie jak :

1. Dosyć mocno podkoloryzowany opis - na pewno nie jest to najbogatsza wersja ;-) .
2. Można też przypuszczać, że nie jest to również perełka w stanie idealnym . Wnioskuję i przypuszczam po dacie wykonania zdjęć ( 02.09.2014) - choć nie widzę masztu radiowego to z tą datą to może być różnie <mysli> . No ale... :roll: 14*C w grudniu ?
3. Szczerze - ja nie mam pojęcia ale... zawsze wydawało mi się, ze dekory deski rozdzielczej i te na drzwiach pokrywają się z dekorem przy lewarku skrzyni biegów <mysli> - tu jest inaczej (być może od nowości <mysli> ) .
4. Kilka podstawowych przycisków w klimatroniku jest wymienionych ( jakiś inny odcień mają ) + Econ (albo klima była długi czas niesprawna albo ktoś użytkował auto bardzo oszczędnie <mysli> ) . Przełącznik świateł na bank wymieniony - marne szanse na zachowanie go (po tylu latach) w takim stanie w jakim się obecnie prezentuje <mysli> .
5. Komputer pokładowy FIS - do wymiany/regeneracji - nie mam pojęcia od czego zależy jego zużycie (?) . Ja mam auto z 230.000 przebiegiem (realnie pewnie z 280.000) i FIS jest/mam w stanie idealnym .
6. Autko na prawdę aż za ładnie przygotowane do sprzedaży: plak w środku, plak pod maską itp. Co do tych braków wycieków w V6 to podchodź zawsze z wielką rezerwą ;) .

No to by było na tyle pierdółek , do których ja się przyczepiłem bo niczego innego i konkretnego to ja tu nie widzę lub... nie zdążyłem zauważyć .
Gdybym szukał takiego 2.4, z takim "wypasem" , bez quattro, manualem i nie przeszkadzałoby mi , że od handlarza to... może, może <mysli> pofatygowałbym się obejrzeć go na żywo <okok> .

Pozdrawiam <luzik>
Avatar użytkownika
nie pamietam 82
-#Moderator
-#Moderator
 
Posty: 4634
Dołączył(a): 2013-12-05, 09:18
Lokalizacja: Opole
Model: VW Touran Cross
Nadwozie: Minivan
Zasilanie: Diesel
Silnik: 2.0 BMM 140KM
Napęd: FWD
Skrzynia: DSG
Rok: 2008
Imię: Adrian

Poprzednia strona

Powrót do C5 (1997-2004)

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości