A6 C5 2.4 pod gaz

A6 C5 2.4 pod gaz

Postprzez vril2002 » 2014-12-04, 11:35

Witam

Szukam Audi A6 C5 2.4 pod zagazowanie poproszę o fachową ocenę czy warto jest jechać oglądać
Przeglądałem oferty w PL i znalazłem takie oto 2 typy :
http://allegro.pl/show_item.php?item=4863257105
Obrazek Obrazek Obrazek


AUDI A6 2.4 BENZYNA
170 KM 191.181 km przebiegu
WYSOKI STANDARD WYPOSAŻENIA
ROK PRODUKCJI 2002 r.
CENA 17.900 zł.
OPŁACONA GOTOWA DO REJSTRACJI!!!
Witam. Oferuję państwu do sprzedania piękne świeżo sprowadzone z Niemiec od pierwszego właściciela AUDI A6 2.4 z silnikiem benzynowym. AUDI posiada bardzo dynamiczny silnik 2.4 o imponującej mocy 170 KM. Stan techniczny i wizualny perfekcyjny. Silnik bez najmniejszych wycieków, pracuje bardzo ładnie i cichutko. Wnętrze w super stanie jest czyste i zadbane. Zawieszenie sztywne prowadzi się idealnie. Jest absolutnie bezwypadkowa, wszystko jest sprawne włącznie z klimatyzacją. Ważne badanie techniczne niemiecki TUV do 2016r. Jest to najbogatsza wersja wyposażenia.
Wyposażenie:
- 10 x AIRBAG
- ABS
- ESP
- MANUALNA SKRZYNIA BIEGÓW
- 4 ELEKTRYCZNE SZYBY
- DOMYKANIE SZYB Z PILOTA
- ELEKTRYCZNIE STEROWANE LUSTERKA
- PODGRZEWANE LUSTERKA
- WELUROWA TAPICERKA
- PODGRZEWANE FOTELE PRZEDNIE I TYLNE
- SKÓRZANA KIEROWNICA
- KLIMATYZACJA DWUSTREFOWA CLIMATRONIC/sprawna/
- REFLEKTORY XENONOWE
- ELEKTRYCZNIE REGULOWANE FOTELE PRZEDNIE
- WSPOMAGANIE KIEROWNICY
- IMMOBILIZER
- DWUPŁASZCZYZNOWA REGULACJA KIEROWNICY
- KOMPUTER POKŁADOWY
- HALOGENY
- TEMPOMAT
- CZUJNIKI PARKOWANIA PARKTRONIC /PDC/
- ALUFELGI 17’ ORYGINALNE AUDI
- DZIELONA TYLNA KANAPA
- PODŁOKIETNIKI
- DUŻA NAWIGACJA GPS
- CENTRALNY ZAMEK W KLUCZYKU
- AUTO - ALARM
- SOLAR DACH
- NAGŁOŚNIENIE BOSE
- STAN IDEALNY.
Istnieje możliwość sprawdzenie auta podczas jazdy próbnej, jak również na ścieżce diagnostycznej i na komputerze.



http://otomoto.pl/audi-a6-2-4b-170-km-k ... 84614.html

Obrazek Obrazek Obrazek
Informacje techniczne
• Model, Typ:Audi A6 C5, Sedan / Limuzyna
• Rok produkcji: 2001
• Przebieg:290 000 km
• Rodzaj paliwa: Benzyna
• Silnik: 2400 cm³
(Moc 170 KM / 125 kW)
• Skrzynia biegów: automatyczna
• Kolor: czarny metallic
• Liczba drzwi: 4/5
Dodatkowe informacje
Cechy zewnętrzne:
światła przeciwmgłowe
Bezpieczeństwo:
abs, poduszki powietrzne, autoalarm, eds, immobiliser, esp, asr
Komfort:
klimatyzacja, centralny zamek, el. lusterka, el. szyby, podgrzewane fotele, czujnik parkowania, wspomaganie kierownicy, tempomat, tapicerka welurowa
Historia:
bezwypadkowy, serwisowany w aso, używany, sprawny
Opis pojazdu
witam mam do sprzedania auto marki AUDI A6 o poj 2,4 B i mocy 170 KM
auto w perfekcyjnym stanie technicznym i wizualnym godne polecenia
przebieg auta 290000 km udokumentowany książką serwisową
auto przygotowane do rejestracji
cena autka 16800 zł
centralny zamek
wspomaganie
air bag x 4
abs
epc
asr
eds
el szyby x 4
el lusterka + podgrzewane
skórzana kierownica
klimatronik dwustrefowy
podgrzewane fotele
tempomat
vebasto
halogeny
parktronic
kontrola trakcji
książka serwisowa
otwieranie i zmykanie szyb z pilota
immobilajzer
alarm
el regulacjia foteli
itp
kupujący zwolniony z opłatyy skarbowej
wystawiamy fakture vat marża
możliwy zakup ratalny
zapraszamy na jazdę próbną

cena do negocjacji 16800 zł
Z
vril2002
-#Forumowicz
-#Forumowicz
 
Posty: 6
Dołączył(a): 2014-11-26, 11:42
Model: A6 C6
Nadwozie: Avant
Zasilanie: Benzyna+LPG
Silnik: 2.4 BDW 177KM
Napęd: FWD
Skrzynia: Manual
Rok: 2007
Imię: Paweł

Re: A6 C5 2.4 pod gaz

Postprzez dredan » 2014-12-04, 17:00

Nie wolałbyś kolego 2.8 ? :-)
dredan
-#Klubowicz
-#Klubowicz
 
Posty: 84
Dołączył(a): 2014-10-22, 16:20
Lokalizacja: Trójmiasto
Model: A6 C5
Nadwozie: Sedan
Zasilanie: Diesel
Silnik: 1.9TDI AFN 110KM
Napęd: FWD
Skrzynia: Manual
Rok: 2001

Re: A6 C5 2.4 pod gaz

Postprzez nie pamietam 82 » 2014-12-04, 17:32

dredan napisał(a):Nie wolałbyś kolego 2.8 ? :-)


Każdy by wolał ale... nie kupi 2.8 po lifcie :( .

Sam bym takiego jeszcze raz (kiedyś) chętnie przytulił (jakby wychodziły) ;) . No chyba , zeby coś swap'nąć <mysli> .

bajoo... <luzik>
Avatar użytkownika
nie pamietam 82
-#Moderator
-#Moderator
 
Posty: 4634
Dołączył(a): 2013-12-05, 09:18
Lokalizacja: Opole
Model: VW Touran Cross
Nadwozie: Minivan
Zasilanie: Diesel
Silnik: 2.0 BMM 140KM
Napęd: FWD
Skrzynia: DSG
Rok: 2008
Imię: Adrian

Re: A6 C5 2.4 pod gaz

Postprzez RomanS » 2014-12-04, 19:14

nie pamietam 82 napisał(a):Każdy by wolał ale... nie kupi 2.8 po lifcie


Ale... też kol. vril2002, nie ma takiego wymagania aby było poliftowe :mrgreen:
Podał do oceny jedno auto poliftowe a drugie przedlift :-)
Cały kłopot polega na tym, że głupcy są pewni siebie, a mądrzy pełni wątpliwości

Pozdrawiam, Roman
Avatar użytkownika
RomanS
-#Klubowicz
-#Klubowicz
 
Posty: 685
Dołączył(a): 2013-05-31, 10:20
Lokalizacja: Poznań
Model: A6 C5
Zasilanie: Diesel
Silnik: 2.5TDI AKE 180KM
Napęd: FWD
Skrzynia: Tiptronic
Rok: 2000

Re: A6 C5 2.4 pod gaz

Postprzez vril2002 » 2014-12-04, 19:40

Nie ma to dla mnie znaczenia czy przed czy po FL. Ale nie wiem jak z dostepnoscia czeaci i spalaniem gazu bo to pewnie pod 17 l podejdzie:-(
vril2002
-#Forumowicz
-#Forumowicz
 
Posty: 6
Dołączył(a): 2014-11-26, 11:42
Model: A6 C6
Nadwozie: Avant
Zasilanie: Benzyna+LPG
Silnik: 2.4 BDW 177KM
Napęd: FWD
Skrzynia: Manual
Rok: 2007
Imię: Paweł

Re: A6 C5 2.4 pod gaz

Postprzez nie pamietam 82 » 2014-12-04, 20:26

vril2002 napisał(a):Nie ma to dla mnie znaczenia czy przed czy po FL


Krótka piłka - to lubię <okok> .

vril2002 napisał(a):Ale nie wiem jak z dostepnoscia czeaci


Częsci masz do wyboru opór i ciut ciut więcej <okok> . Czy to oryginały, czy zamienniki (lepsze/gorsze) , czy to używki (w lepszym akceptowalnym stanie lub totalnie rozkraczone szroty :mrgreen: ). Opór, opór i jeszcze raz opór. To nie Ford Explorer , do którego częsci potrzebne do zmiany rozrządu trzeba ściągać z USA (czasami) <rotfl> .

vril2002 napisał(a):spalaniem gazu bo to pewnie pod 17 l podejdzie


Nie wiem czy mówisz o mieszanej jeździe czy o typowo miejskiej bo... każdy ma inną (lżejszą/cięższą) nogę i tu nie ma sztywnych liczb/określeń jeżeli chodzi o spalanie . Jeżeli mnie pamięć nie myli to jak miałem 2.8 w manualu i z quattro (buda A4) to na baku LPG (coś koło 38l wchodziło) potrafiłem przejechać w trasie prawie 300km - potem sie przełączał na Pb. Spokojna jazda - 120-140km/h , 2 osoby w aucie. O ile dobrze pamiętam ale... raczej tak <mysli> .

RomanS napisał(a):Podał do oceny jedno auto poliftowe a drugie przedlift


Nie wiem co Kolega podał do oceny bo... nie klikałem w te linki , które i tak i tak za jakiś czas wygasną :| ( to moje i tylko moje prywatne zdanie <okok> - innych/obcych - już nie będzie )

bajoo... <luzik>
Avatar użytkownika
nie pamietam 82
-#Moderator
-#Moderator
 
Posty: 4634
Dołączył(a): 2013-12-05, 09:18
Lokalizacja: Opole
Model: VW Touran Cross
Nadwozie: Minivan
Zasilanie: Diesel
Silnik: 2.0 BMM 140KM
Napęd: FWD
Skrzynia: DSG
Rok: 2008
Imię: Adrian

Re: A6 C5 2.4 pod gaz

Postprzez teos » 2014-12-04, 20:28

Ze spalaniem między 2.4 a 2.8 nie ma dużej różnicy, a z drugiej strony to spalanie zależy jaką się ma ciężką nogę. Ja jak szukałem swojej laluni to woził mnie chrześniak A6C5 2.4 z gazem. Na S8 przy prędkości prawie non stop 180km wyszła mu 17 litrów gazu.
Zanim kupiłem 1.9 TDI to szukałem 2.4 ale z czasem zacząłem się rozglądać za 2.8 (opłaty te same, instalacja LPG koszt ten sam) no ale trafiła mi się lalunia na gnojówkę. Ale muszę powiedzieć, że ciężko jest znaleźć dobry egzemplarz (ja szukałem ponad 3 miesiące i obejrzałem kilkanaście sztuk).
teos
-#Klubowicz
-#Klubowicz
 
Posty: 36
Dołączył(a): 2014-10-13, 19:54
Model: A6 C5
Nadwozie: Sedan
Zasilanie: Diesel
Silnik: 1.9TDI AWX .131KM
Napęd: FWD
Skrzynia: Manual
Rok: 2001
Imię: Krzysiek

Re: A6 C5 2.4 pod gaz

Postprzez RomanS » 2014-12-04, 20:41

nie pamietam 82, ależ Ty jesteś roztrzepany <figielek>

nie pamietam 82 napisał(a): RomanS napisał(a):Podał do oceny jedno auto poliftowe a drugie przedlift

Nie wiem co Kolega podał do oceny bo... nie klikałem w te linki


To po co w takim razie to było:

nie pamietam 82 napisał(a):Każdy by wolał ale... nie kupi 2.8 po lifcie :( .
Cały kłopot polega na tym, że głupcy są pewni siebie, a mądrzy pełni wątpliwości

Pozdrawiam, Roman
Avatar użytkownika
RomanS
-#Klubowicz
-#Klubowicz
 
Posty: 685
Dołączył(a): 2013-05-31, 10:20
Lokalizacja: Poznań
Model: A6 C5
Zasilanie: Diesel
Silnik: 2.5TDI AKE 180KM
Napęd: FWD
Skrzynia: Tiptronic
Rok: 2000

Re: A6 C5 2.4 pod gaz

Postprzez nie pamietam 82 » 2014-12-04, 21:32

RomanS napisał(a):nie pamietam 82, ależ Ty jesteś roztrzepany


Popatrzyłem ze swojegu pkt'u widzenia - mea culpa :| . Potknięcie to nie grzech przecież - przynaję się bez bicia :-) . Dobrze Romku , ze Twoja czujność nie śpi ;-) . Jak zawsze ... <okok>

Pozdrawiam <luzik>
Avatar użytkownika
nie pamietam 82
-#Moderator
-#Moderator
 
Posty: 4634
Dołączył(a): 2013-12-05, 09:18
Lokalizacja: Opole
Model: VW Touran Cross
Nadwozie: Minivan
Zasilanie: Diesel
Silnik: 2.0 BMM 140KM
Napęd: FWD
Skrzynia: DSG
Rok: 2008
Imię: Adrian

Re: A6 C5 2.4 pod gaz

Postprzez RomanS » 2014-12-04, 22:42

Eeetam, jaka to czujnośc Adrianie :-D
Tak sie zdarzyło, że po prostu wcześniej patrzyłem w te linki coby pomóc kolvril2002, w wyborze :-)
Swoją drogą jak miałby wybierać między 2,4 a 2,8 to wiadomo, wybór oczywisty jakby, jestem tego samego zdania co inni :-)

Nie napisałem wczesniej nic bo to co od razu się rzuciło w oczy to stwierdzene "welurowa tapicerka" na okreslenie standardowej kratki (weluru nie widzieli czy co?) a druga to mam jakies wrażenie, że to wersja granatowa (kolor deski itp) choć pewności po tych fotkach nie mam (a ten granat mi się jakoś nie widzi). Poza tym to multi więc jak dla mnie odpada.

A teraz juz nie będę szczegółowo ogladał bo widać że kolega jest niezdecydowany totalnie i chyba priorytetem jest dostepnośc i cena cześci i jak najmniejsze spalanie. Będę się produkował a to skończy się na "Cinquecento w holenderskim gazie" :mrgreen:
Cały kłopot polega na tym, że głupcy są pewni siebie, a mądrzy pełni wątpliwości

Pozdrawiam, Roman
Avatar użytkownika
RomanS
-#Klubowicz
-#Klubowicz
 
Posty: 685
Dołączył(a): 2013-05-31, 10:20
Lokalizacja: Poznań
Model: A6 C5
Zasilanie: Diesel
Silnik: 2.5TDI AKE 180KM
Napęd: FWD
Skrzynia: Tiptronic
Rok: 2000

Re: A6 C5 2.4 pod gaz

Postprzez vril2002 » 2014-12-05, 09:36

Na pewno na chinquecento się nie skończy :). Audi A6 zawsze mi się marzyło jednak dopiero ostatnio jest w moich widełkach finansowych. Chce czerpać przyjemność z jazdy jak mówią reklamy audi a nie kupić jakiś śmietnik i spędzać czas na kawach w warsztatach jak użytkownicy Alf :P

B4 jak na pojazd z 1992 roku trzyma poprzeczkę jeżeli chodzi o prowadzenie.
Co do silników wolał bym 2.4 - moc wystarczająca ( do zapier... mam motocykl którym jeżdżę głównie latem) ale nie wykluczam 2.8
Jeżeli chodzi o skrzynie - manual lub multitronic z naciskiem na manual
Wyposażenie bogate.
Krateczka na siedzeniach tez doprowadza mnie do szewskiej pasji ale ciężko dostać coś z wnętrzem jasnym które podoba mi się najbardziej ze wszystkich.
Sedan czy Avant nie ma znaczenia.

Liczę na pomoc kolegów dysponujących fachowa wiedza żeby się nie wkopać w jakiś syf. Lepiej czasami poprosić kogoś kto się na czymś zna niż żałować:)
vril2002
-#Forumowicz
-#Forumowicz
 
Posty: 6
Dołączył(a): 2014-11-26, 11:42
Model: A6 C6
Nadwozie: Avant
Zasilanie: Benzyna+LPG
Silnik: 2.4 BDW 177KM
Napęd: FWD
Skrzynia: Manual
Rok: 2007
Imię: Paweł

Re: A6 C5 2.4 pod gaz

Postprzez dredan » 2014-12-05, 11:22

Co do multitronica to mogę Ci powiedzieć co nie co o tej skrzyni ponieważ sam jestem jej użytkownikiem. Skrzynia jest bardzo komfortowa, z racji tego ze jest bezstopniowa, nie czujesz żadnych zmian biegów, samochód przyspiesza Ci cały czas jednym ciągiem, jakbyś jechał skuterem <figielek>. Wszystko jest fajnie jak wszystko działa i nie sprawia nam żadnych niespodzianek. Osobiście nie zdecydowałbym się na multitronica( to że go jednak posiadam to juz zupełnie inna historia :P) ze względu na koszt np. samej regeneracji skrzyni który waha sie około 2 tys. zł, może i nawet więcej.
A więc.. według mnie weź manual i najlepiej w 6-ścio biegówce :]


Pozdrawiam
dredan
-#Klubowicz
-#Klubowicz
 
Posty: 84
Dołączył(a): 2014-10-22, 16:20
Lokalizacja: Trójmiasto
Model: A6 C5
Nadwozie: Sedan
Zasilanie: Diesel
Silnik: 1.9TDI AFN 110KM
Napęd: FWD
Skrzynia: Manual
Rok: 2001

Re: A6 C5 2.4 pod gaz

Postprzez nie pamietam 82 » 2014-12-05, 11:24

Witam <luzik> .

Na samiuśkim począteczku dodam, że pierwszy post w Tym temacie Kolegi vril2002 został uzupełniony wczoraj z wieczora :mrgreen: o fotki i opis (ofert) przez Naszą Szanowną Administrację <luzik> .

Jedziemy... 8-)

vril2002 napisał(a):Na pewno na chinquecento się nie skończy


Ja tam dużego doświadczenia jeżeli chodzi o Cienkiego to nie mam ale... moja Siostra pomyka sobie Seicento i powiem szczerze , że jak miałem tą "przyjemność" poprowadzenia tej "gabloty" to bałem się, że podepczę/padrapię sam sobie nogi :evil: w trakcie zmiany biegów :| . No ale... to tak na marginesie ;) .

vril2002 napisał(a):Audi A6 zawsze mi się marzyło jednak dopiero ostatnio jest w moich widełkach finansowych.


Paweł. Jeżeli faktycznie coś tam się już orientowałeś co do kosztów UTRZYMANIA "aszóstki" i stwierdziłeś , że nie ma co zwlekać tylko brać się za poszukiwania to oczywiście możemy Ci w tym wyborze troszkę pomóc <okok> .

vril2002 napisał(a):Co do silników wolał bym 2.4 - moc wystarczająca ... ale nie wykluczam 2.8


Co Ci mogę powiedzieć (?) <mysli> - na plus silnika 2.4 przemawiają wg. mnie dwa podstawowe fakty :
1. Masz możliwość zakupu auta po lifcie (no ale Tobie to egal więc... nie było tematu) ,
2. Jak juz pewnie się zorientowałeś Audi A6 z silnikami o poj. 2.4 jest na polskim rynku duuużo więcej niż z 2.8. Co za tym idzie - większy wybór to realnie większe szanse na trafienie dobrego egzemplarza <okok> .

Ja osobiście na Twoim miejscu szukałbym jednak 2.8 (poszukiwania mogą trwać i trwać ale... warto moim zdaniem uzbroić sie w cierpliwość :-) )

vril2002 napisał(a):Jeżeli chodzi o skrzynie - manual lub multitronic z naciskiem na manual


Warto poczytać/poszukać - widzę, ze jesteś w tym akurat temacie dość słabo zorientowany więc na prawdę warto poczytać o skrzyniach ASB w Audi A6 C5 <okok> . No ale skoro jest wyraźnie zaznaczony nacisk na manuala to ja Cię do Tiptronika nie będę przekonywał ( chociaż kusi mnie baaaardzo :] ).

vril2002 napisał(a):Wyposażenie bogate.


Nie wiem co dla Ciebie znaczy słowo "bogate" ? <mysli> Co pod nim się kryje ? Jakie opcje/doposażenia ? Na czym Ci zależy ?

vril2002 napisał(a):Sedan czy Avant nie ma znaczenia.


Dla mnie też kiedyś nie miało - teraz Avant dla mnie to totalne minimum miejsca w bagaju , które muszę mieć i już ;-) .

vril2002 napisał(a):Liczę na pomoc kolegów dysponujących fachowa wiedza żeby się nie wkopać w jakiś syf. Lepiej czasami poprosić kogoś kto się na czymś zna niż żałować:)


No u mnie to raczej bardziej bym powiedział "pasja" niż "fachowa" wiedza <mysli> . Jednak uczę się z dnia na dzień czegoś nowego czytając posty Kolegów - prawdziwych "Fachowców" <okok> .

Teraz tak na szybko przeglądając Twoje propozycje (czas goni a trzeba się dokładnie skupić na ofercie, jej szczegółach (fotki) i na samym sprzedającym).
Oferta druga (przed FL) również (tak jak dla Kolegi Romka) na wstępie odpada całkowicie - skrzynia mutlitronik . Dlaczego ? Mogę Ci powiedzieć jak dokładnie w 10 minut mozna zupełnie nieświadomie tą skrzynie "posiekać" na kawałki - w zimie <stres> . Poza tym - jakbyś się przejechal Audi A6 z taką skrzynią to śmiem podejrzewać (z racji Twojego zamiłowania do motorów), że szybko byś z niej zrezygnował .

Druga oferta... <mysli> - przysiądę , zobaczę , podzwonię (w wolnej chwili) - dam znać <okok> ( chociaż dla mnie też odpada - handlarz ).

Poproszę o chwilkę cierpliwości - OK ? A może Koledzy podpowiedzą już co ewentualnie znaleźli co może być - "nie tak" <okok> . Pamiętaj jednak , ze ocena (wiarygodna ocena) oferty przez internet po prostu - nie istnieje (bez sprawdzenia samochodu w realu) <okok> .

Pozdrawiam <luzik>
Avatar użytkownika
nie pamietam 82
-#Moderator
-#Moderator
 
Posty: 4634
Dołączył(a): 2013-12-05, 09:18
Lokalizacja: Opole
Model: VW Touran Cross
Nadwozie: Minivan
Zasilanie: Diesel
Silnik: 2.0 BMM 140KM
Napęd: FWD
Skrzynia: DSG
Rok: 2008
Imię: Adrian

Re: A6 C5 2.4 pod gaz

Postprzez vril2002 » 2014-12-05, 12:17

Na samiuśkim począteczku dodam, że pierwszy post w Tym temacie Kolegi vril2002 został uzupełniony wczoraj z wieczora :mrgreen: o fotki i opis (ofert) przez Naszą Szanowną Administrację <luzik> .


Dziekuje:)

Ja osobiście na Twoim miejscu szukałbym jednak 2.8 (poszukiwania mogą trwać i trwać ale... warto moim zdaniem uzbroić sie w cierpliwość :-) )


Mam czas....

Warto poczytać/poszukać - widzę, ze jesteś w tym akurat temacie dość słabo zorientowany więc na prawdę warto poczytać o skrzyniach ASB w Audi A6 C5 <okok> . No ale skoro jest wyraźnie zaznaczony nacisk na manuala to ja Cię do Tiptronika nie będę przekonywał ( chociaż kusi mnie baaaardzo :] ).


Zabieram sie za lekture

Dla mnie też kiedyś nie miało - teraz Avant dla mnie to totalne minimum miejsca w bagaju , które muszę mieć i już ;-) .


Niestety masz całkowitą rację...zawsze mam bagażnik wypchany po brzegi :-( miejsce się przyda.
vril2002
-#Forumowicz
-#Forumowicz
 
Posty: 6
Dołączył(a): 2014-11-26, 11:42
Model: A6 C6
Nadwozie: Avant
Zasilanie: Benzyna+LPG
Silnik: 2.4 BDW 177KM
Napęd: FWD
Skrzynia: Manual
Rok: 2007
Imię: Paweł

Re: A6 C5 2.4 pod gaz

Postprzez bendzji » 2014-12-05, 13:27

można prosić o przybliżenie sposobu na zmielenie multi :)
BYŁY : A4 B5 1.9TDI TIP , A6 C5 2.4 MULTI , A6 C6 3.0TDI MAN , A4 B5 1.8T TIP JEST : Ford Smax 2.0TDCI automat , A4 B7 2.0TDI MULTI
bendzji
-#Klubowicz
-#Klubowicz
 
Posty: 1460
Dołączył(a): 2014-05-25, 07:40
Lokalizacja: Września
Model: A4
Nadwozie: Avant
Zasilanie: Diesel
Silnik: 2.0TDI BLB 140KM
Napęd: FWD
Skrzynia: Multitronic
Rok: 2005
Imię: Michał

Następna strona

Powrót do C5 (1997-2004)

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość