A6 C5 2.8 PB\LPG 98r - Chabówka

A6 C5 2.8 PB\LPG 98r - Chabówka

Postprzez Lechu » 2013-12-02, 20:47

Zainteresowało mnie to auto , jesteście w stanie coś wypatrzeć ?
mam sporo kilometrów i nie chciałbym jechać na darmo.


Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Kod: Zaznacz cały
Witam mam do sprzedania ( lub zamiana na audi a3 1.9 TDI 5-cio drzwiowe ) bardzo ładne audi a6 c5 z mocnym silnikiem 2.8 v6 193km. a zarazem ekonomicznym bo auto spala po mieście ok.13 l gazu a w trasie ok.10.5 , są to realne dane a dla chętnych niedowiarków możemy pokonać 100 kilometrów w celu potwierdzenia faktów :) :) :) według mnie jest to niewiele biorąc pod uwage pojemność, masę samochodu,napęd na 4 koła, dzieje się tak za sprawą instalacji gazowej, a jest to holenderska instalacja firmy PRINS założona w Niemczech, koszt montażu w Polsce wynosi ok.7000 zł. Nie ma żadnej różnicy w pracy silnika jak i w podróżowaniu czy to na gazie, czy na benzynie. (noo, poza ceną !!) Takiego egzemplarza szukałem prawie rok czasu, samochód mam prawie dwa lata teraz niestety jestem zmuszony go sprzedać, został on przywieziony z Niemiec w 2011r. jestem drugim właścicielem w Polsce. Auto nie było bite ani szpachlowane czy też malowane, przy kupnie zostało sprawdzone miernikiem lakieru. Nie jestem handlarzem wiec zaraz po zakupie, przy przebiegu 173 268 kilometrów, w autoryzowanym serwisie VW, audi zostało wymieniono:
-sprężyny zawieszenia tył
-pasek rozrządu
-rolka napinacza paska rozrządu
-rolka prowadząca
-filtr pow.
-filtr oleju
-filtr gazu
-olej castrol 10w40
-przegub wraz s osłoną
-pompa wody
-świece zapłonowe NGK
-kable wn NGK
-cewka zapłonową
Wszystko zostało wpisane w ks.serwisową.
Od kiedy posiadam i użytkuje samochód, nie zawiódł mnie jeszcze no nie mówię o takich sprawach jak przepalona żarówka itp. Auto jest garażowane a właściciel nie palący. Wyposażenie to m.in:
-alarm
-opuszczanie i domykanie szyb z kluczyka
-2x kluczyk (scyzoryk)
-4x el. szyby
-tempomat
-alufelgi
-drugi kpl.kół z oponami zimowymi (też alufelgi)
-skóra (całe wnętrze w jednym kolorze wraz z podsufitką)
-el.podnoszone fotele przód
-regulowana kierownica w dwóch płaszczyznach
-radio cd , dvd z pilotem
-sekwencyjna instalacja gazowa
-2x poduszka pow.
-nowy akumulator (2 lata gwarancji)
-oryginalna tuba
-książka serwisowa
-podłokietnik z tyłu
-dzielona tylna kanapa
-klimatronik dwustrefowy
-lampy soczewkowe przód
-światła przeciwmgłowe
-pakiet oświetlenie tzn. (klamki wewn. nogi, drzwi od spodu i z tyłu. lusterka pasażera i kierowcy, lewarek zmiany biegów
-wykończenie w drewnie
-butla 80l w kole zapasowym
-uchwyt na kubek
-kolor metalik
-ważne OC i przegląd tech.
Naprawde samochód jest godny poświęcenia uwagi, jak na ten rocznik wygląda wspaniale! skrzynia biegów manualna nie jakieś tam automaty jak i silnik pracują idealnie, no i napęd stały na 4 koła quattro! jestem pod wrażeniem z jazdy nie tylko zimą ale i latem, super sprawa, wiedzą to najlepiej Ci, którzy takowy posiadają. To byłoby chyba na tyle, pewnie pominąłem sporo, ale nie da się chyba tak od strzału opisać i wymienić wszystkiego, więc z przyjemnością odpowiem na wszystkie pytania telefonicznie . Zapraszam!!


http://otomoto.pl/audi-a6-2-8-v6-quattr ... 26545.html
Avatar użytkownika
Lechu
-#Klubowicz
-#Klubowicz
 
Posty: 495
Dołączył(a): 2013-05-30, 21:06
Lokalizacja: 127.0.0.1
Model: Nie mam
Nadwozie: Sedan
Zasilanie: Benzyna+LPG
Silnik: 4.2 AUW 310KM
Napęd: Quattro
Skrzynia: Tiptronic
Rok: 2001

Postprzez wert » 2013-12-04, 20:34

poza tym zdjecia wnetrza oraz silnika robione w 2012r wiec duzo tam sie moglo pozmieniac. poza tym brak zdjec fotela kierowcy...
wert
-#Forumowicz
-#Forumowicz
 
Posty: 19
Dołączył(a): 2013-07-20, 09:58
Lokalizacja: Zamość
Model: A6 C5
Zasilanie: Benzyna+LPG
Silnik: 2.8 AQD 193KM
Napęd: Quattro
Skrzynia: Tiptronic
Rok: 1999

Postprzez Witia » 2013-12-05, 15:13

BADIX napisał(a):Pytanie kiedy je kupił - od kiedy jest jego włascicielem ?



wszystko jest w opisie :


Lechu napisał(a):samochód mam prawie dwa lata teraz niestety jestem zmuszony go sprzedać, został on przywieziony z Niemiec w 2011r. jestem drugim właścicielem w Polsce


<papa>
Avatar użytkownika
Witia
-#Klubowicz
-#Klubowicz
 
Posty: 550
Dołączył(a): 2013-06-11, 21:31
Lokalizacja: Warszawa
Model: A6 C5
Nadwozie: Avant
Zasilanie: Diesel
Silnik: 1.9TDI AFN 110KM
Napęd: FWD
Skrzynia: Manual
Rok: 1999


Powrót do C5 (1997-2004)

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość