A6 C5 Problem porświetlania nóg i podsufitki

A6 C5 Problem porświetlania nóg i podsufitki

Postprzez M3DYK » 2020-04-05, 12:10

Siema, Kopałem trochu internetu zeby znalesc cos na mój temat ale nie ma nic konkretnego

problem jest taki :

jechałem w deszczowy dzień i z deski uronił się dymek, nic się nie stało ani nie zapaliło, wieczorem zorientowałem się ze stopił się bezpiecznik ( od elek szyb i podśw podsufitki i nóg) zastanawiało mnie co było przyczyną jego stopienia, a nie spalenia... więc założyłem nowy słabszy bezpiecznik wszystko wróciło do normy na 10 sek, potem bezpiecznik spalił się. założyłem drugi i po kolejnych 10 sek poszedł juz moduł komfortu czyli podśw nóg i podsufitki... kupiłem drugi moduł , założyłem i po 10 sek poszedł kolejny moduł :) tak więc zakupiłem kolejny moduł komfortu i juz go nie zakładam po prostu jezdze na starym tylko nie mam światła na podsufitce oraz pod nogami, bezpiecznik wsadzony normalnie i szyby działają juz 3ci rok :) teraz coś mnie naszło żeby napisać temat moze ktoś wie jak to ugryść, szyby wiem ze moge wykluczyć bo wszystko działa i nie pali mi bezpiecznika...

tak więc czy sąjakieś pomysły ? w którym miejscu moze być zwarcie lub jakoś zawęzić miejsce usterki ?
M3DYK
-#Forumowicz
-#Forumowicz
 
Posty: 1
Dołączył(a): 2020-04-05, 11:54
Model: A6 C5
Nadwozie: Sedan
Zasilanie: Diesel
Silnik: 1.9 TDI BPZ
Napęd: FWD
Skrzynia: Manual
Rok: 1998
Imię: krystian

Powrót do C5 (1997-2004)

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości