a6 c6 3.0 tdi quattro Automat wibracje sprzęgła

a6 c6 3.0 tdi quattro Automat wibracje sprzęgła

Postprzez griszajp » 2020-12-30, 00:03

Witam czy miał ktoś problem z glikolem w skrzyni biegów automatycznej glikol czyli płyn chodzący zmieszany z olejem w skrzyni biegów przez co mam objawy tak jak uszkodzone sprzęgło czyli podczas przyspieszania cała buda drży auto dałem Do mechanika zwalili skrzynie sprzęgło wysłałem Do regeneracji a skrzynie zawiozłem Do fachowców od skrzyń gdzie rozebrali ja w drobny mak wypłu kali wszytkie te gluty co się porobiły po wymieszaniu płynu z olejem skrzyni niestwierdzili żadnych uszkodzeń skrzyni po czym złożyli i zawiozłem ja do Montażu gdzie mechanik stwierdził ze ten płyn na pewno dostaje się przez chłodnice wody gdyz w miej tez sie znajduje clodzenie skrzyni oczywiście kupiłem nową chlodnice i zawiozłem im do montażu zamontowali wypłukali silnik wypłukali weze ze skrzyni do chłodnicy i założyli skrzynie ze zregenerowanym sprzęgłem zalali nowym olejem plus nowy filtr skrzyni auto odebrałem jeździłem tydzień czasu wszytko pięknie skrzynia chodziła idealnie aż do dzisiaj wróciły te same objawy buda bardzo mocno drży skrzynia biegi przełącza bardzo ładnie ale te drżenie jak by uszkodzonego sprzęgła maskara jakaś gdzie ten płyn może się jeszcze dostawać bo obstawiam ze znowu jest w oleju bo przed naprawą było dokładnie tak samo . Pacjent a6 c6 3.0tdi quattro automat 224 konie BMK
griszajp
-#Forumowicz
-#Forumowicz
 
Posty: 3
Dołączył(a): 2020-12-01, 20:36
Model: A6 C6
Nadwozie: Kombi
Zasilanie: Diesel
Silnik: 3.0 TDI CASA
Napęd: Quattro
Skrzynia: Automat
Rok: 2005
Imię: Damian

Powrót do C6 (2004-2011)

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość