a6c6 2.0 tdi 170 caha problem z wysoką temperatura

a6c6 2.0 tdi 170 caha problem z wysoką temperatura

Postprzez TO218masz » 2020-03-26, 17:02

witam wszystkich to mój pierwszy post ma nadzieje, że poprawnie zakładam temat ponieważ nigdzie nie mogę znaleźć mojego przypadku.
Problem mam z temperaturą ponieważ podczas spokojnej jazdy temp poprawna czyli 90, na kompie waha się między 80 a 95 ale jak zaczynam jechać bardzo dynamicznie temp rośnie po nie długim czasie i będzie rosła do puki nie odpuszczę, po tym jak odpuszczę czyli 6 i 1800 obrotów to temp powoli spada i utrzymuje się pomiędzy 95 a 105 na komputerze
po zatrzymaniu się temp potrafi spaść do 65 stopni przy obecnej temp otoczenia miedzy -1 do 5 stopni. zaczęło się po wymianie rozrządu z nową pompą wody, do tego nowe świece, podkładki pod wtryski , napęd pompy oleju , olej filtry wydaje mi się, że te informacje nie są istotne ale może.
na starym termostacie tak samo na nowym sprawdzonym w gorącej wodzie tak samo.
Ta mała pompka wody za termostatem działa. wiatraki działają, działa też drugi bieg czyli mocno je słychać. brak wysokiego ciśnienia w układzie, korek można spokojnie odkręcić.
jeśli ktoś może pomóc poradą to poproszę.
TO218masz
-#Forumowicz
-#Forumowicz
 
Posty: 2
Dołączył(a): 2020-03-26, 16:24
Model: A6 C6
Nadwozie: Avant
Zasilanie: Diesel
Silnik: 2.0 CAHA 170KM
Napęd: FWD
Skrzynia: Manual
Rok: 2010
Imię: Tomasz

Powrót do C6 (2004-2011)

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości