A6C6 3.0 V6 TDI(225km,233km,240km) który wg. was najlepszy?

Re: A6C6 3.0 V6 TDI(225km,233km,240km) który wg. was najleps

Postprzez Piotruś » 2016-08-31, 07:30

Tatt, moim zdaniem dużo zależy od formy sprzedaży (umowa czy faktura a jeśli tak to jaka), ogólnego stanu auta i zespołu kilku innych mniej ważnych lecz wziętych łącznie decydujących o atrakcyjności rynkowej, czynników.
A nawet i koloru trochę też.

"Na sucho" (zważywszy przebieg) myślę, że jest to przedział od około 60 za samochód "zapyziały" i mocno "zajeżdżony", do około (i więcej) 70 tyś. PLN za sztukę w stanie naturalnym/neutralnym.
Uważam jednak, że w przypadku gdyby wóz okazał się szczególnie dobrze zadbany ... i atrakcyjnie wyposażony ... to kto wie <mysli> ;-) ... .

Dla końcowej ceny często determinująca jest średnia wartość, na jaką dany egzemplarz wyceniają ubezpieczalnie do polisy AC po uwzględnieniu najważniejszych czynników takich właśnie jak rocznik, przebieg i wyposażenie (źródłem tych wycen zazwyczaj jest eurotax, infoekspert, etc).
Z doświadczenia wiem, że ludzie rzadko chcą płacić więcej niż by dostali w razie utraty pojazdu na czym EWIDENTNIE tracą posiadacze szczególnie atrakcyjnych egzemplarzy.
Pozdrawiam. Piotr.
Obrazek
Złote myśli: Chipować może każdy ... lecz nie każdy powinien ... .
Avatar użytkownika
Piotruś
-#Klubowicz
-#Klubowicz
 
Posty: 3931
Dołączył(a): 2013-05-30, 19:49
Model: Nie mam
Nadwozie: Kombi
Zasilanie: Diesel
Silnik: Nie mam
Napęd: Quattro
Skrzynia: Manual
Rok: 1996
Imię: Piotr

Re: A6C6 3.0 V6 TDI(225km,233km,240km) który wg. was najleps

Postprzez Grzegorz1986 » 2016-08-31, 20:29

[quote="Szymanek31"]Kolego... W sumie większość napisał już Piotr. Nie będę się rozpisywał bo mam wrażenie, ze szukasz porad, jednocześnie udajac gościa , który zjadł wszystkie rozumy.

Ale ja nie pozjadałem wszystkie rozumy , i w temacie audi c6 jestem zielony jak sałata tak naprawdę i dlatego tu jestem , żeby zdobyć jakąś wiedzę.

Na co zwracać uwagę przy selekcji ogłoszeń od prywatnych sprzedających, żeby je odrzucić albo
brać pod uwagę.
Piotruś napisał, że :
odpadają z hakiem bo nie wiadomo co było tam ciągniete, treść ogłoszenia patrzeć, żeby było napisane, że serwisowane, bezwypadkowe, i pierwszy właściciel...skreślać auta z głupimi znaczkami i po czipach.
Jak spełni ogłoszenie powyższe kryteria to na co jeszcze zwrócić uwagę?? Nie chciałbym sobie i komuś czasu zabierać, żeby oglądać gówno.
Grzegorz1986
-#Forumowicz
-#Forumowicz
 
Posty: 13
Dołączył(a): 2016-08-25, 21:22
Model: BMW 320
Nadwozie: Sedan
Zasilanie: Diesel
Silnik: 2.0 CR 150KM
Napęd: RWD
Skrzynia: Manual
Rok: 2004
Imię: Grzegorz

Poprzednia strona

Powrót do C6 (2004-2011)

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości