aliexpress - chińskie allegro

Rozmowa dosłownie na każdy temat.

aliexpress - chińskie allegro

Postprzez nie pamietam 82 » 2015-02-20, 23:21

Witam :-) .

:arrow: aliexpress - czy ktoś z Was z tego portalu juz kiedyś korzystał lub korzysta ? Jak to sie sprawdza "w życiu" ?

( :arrow: http://www.bankier.pl/wiadomosc/Zakupy- ... 18906.html )

Pozdrawiam <luzik> .
Avatar użytkownika
nie pamietam 82
-#Moderator
-#Moderator
 
Posty: 4634
Dołączył(a): 2013-12-05, 09:18
Lokalizacja: Opole
Model: VW Touran Cross
Nadwozie: Minivan
Zasilanie: Diesel
Silnik: 2.0 BMM 140KM
Napęd: FWD
Skrzynia: DSG
Rok: 2008
Imię: Adrian

Re: aliexpress - chińskie allegro

Postprzez egoonn » 2015-02-21, 14:24

ja kozystam czasami i moja małzonka też nawet częściej he he po zakupie i płatnościach jest sprzedawca sprawdzany tak jakby wewnetrznie i jak jest zaufany to wysyła towar jak nie zwracają kase , kupuje jakieś małe zakupki jak karty sd itd.. , wysyłka do IRL około miesiaca od dnia zakupu do odbioru , kupiłem tez Luncha do diagnostyki aut i wytrzymał 2 tygodnie i do śmieci poszedł , także na moje portal jak każdy inny tylko mega duży wybór , jak bedziesz zamawiał coś z odzieży to zawsze numer wiekszy zamawiaj bo napewno będzie za mały jeszcze nic nie przyszło na wymiar ale kobitki wykminiły patent i nadal idzie ale już pasuje wszystko na każdego :]
ANIMAL
Avatar użytkownika
egoonn
-#Klubowicz
-#Klubowicz
 
Posty: 279
Dołączył(a): 2013-12-16, 21:30
Lokalizacja: IRL
Model: BMW 530xD
Nadwozie: Sedan
Zasilanie: Diesel
Silnik: 3.0 M57N2 231KM
Napęd: RWD
Skrzynia: Automat
Rok: 2003

Re: aliexpress - chińskie allegro

Postprzez nie pamietam 82 » 2015-02-21, 20:55

Siema'sz <luzik> .

Ja dowiedziałem się o tym zupełnie niedawno ( w pracy ze 2-3 osoby mi o tym opowiadały , które robią tam zakupy ) .
Ceny ? Masakra ! :shock: . Za kpl 2szt. żarówek ledowych , który w PL kosztuje JUŻ od ok. 25zł tam (za takie same tylko w szarym katroniku) zapłacisz ok 1 Dolara :shock: . Przyznaj sam - ile żarówek masz w domu ?
Drugi Kolega troszkę zaryzykował bo osobiście na pierwsze zakupy nie wydałbym takiej kasy ale On zakupił sobie nowego OnePlus One i wyszedł go o połowę taniej niż gdziekolwiek indziej w Eu :shock: . Koszty przesyłki ? Śmiesznie niskie ( aż wstyd ile to u nas kosztuje ) :| .
Czas dostawy - nie zawsze jest tak odległy jak 4-5 tyg (choć w większości tak jest) . Jeżeli akurat produkt , który kupujesz jest w kontenerze do Eu możesz się go spodziewać za 1-2 tyg <okok> .

Hmm... <mysli> .

Pozdrawiam <luzik>
Avatar użytkownika
nie pamietam 82
-#Moderator
-#Moderator
 
Posty: 4634
Dołączył(a): 2013-12-05, 09:18
Lokalizacja: Opole
Model: VW Touran Cross
Nadwozie: Minivan
Zasilanie: Diesel
Silnik: 2.0 BMM 140KM
Napęd: FWD
Skrzynia: DSG
Rok: 2008
Imię: Adrian


Powrót do Na luzie - "Hyde Park"

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości