AUDI A4 B5 1.9 tdi automat 1999r GDAŃSK

Może masz lub miałeś pojazd inny niż Audi, którym chciałbyś się podzielić wiedza na jego temat ?

AUDI A4 B5 1.9 tdi automat 1999r GDAŃSK

Postprzez Witia » 2013-08-05, 19:47

Panowie i panie od dłuższego czasu poszukuję dla ojca takiej karety( AFN z automatem w budzie A4 sedan). Trochę naszego kraju zwiedziłem ale głównie do 200 km od wawki. Co widziałem i czym jeździłem to można by książkę napisać. Pewnie nie ja pierwszy i nie ostatni.O gołosłowności handlarzy/sprzedających nie będę się rozpisywał...

Mam prośbę do userów z GD mających niewielki dystans do przebycia i oczywiście chcących poświęcić trochę cennego swojego czasu na sprawdzenie/obejrzenie egzemplarza zamieszczonego poniżej. Bo nie chce mi się lecieć ponad 300km i zastać kolejne padło.
Oczywiście nie oczekuję, że będzie to nówka salonówka igła itp., ale w pełni sprawny samochód.

Link : http://otomoto.pl/audi-a4-a4-lift-1-9td ... 72152.html

Fotki

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek


opis:

WITAM, WYSTAWIAM NA SPRZEDAŻ ŁADNE AUDI A4 Z 1999, MODEL JUZ PO LIFCIE WYPOSAŻONE W SILNIK 1.9TDI O MOCY 110KM ORAZ AUTOMATYCZNA SKRZYNIE BIEGÓW, AUTO 2 LATA W KRAJU I CAŁY CZAS W JEDNYM RĘKU, ODDAWANY ZAWSZE DO ZAUFANEGO MECHANIKA, OSTANIO WYMIENIONE TARCZE, KLOCKI I AMORTYZATORY, WYMIENIONE FILTRY I OLEJE, SILNIK W IDEALNYM STANIE, SRODEK JAK NOWY, TAPICERKA BEZ DZIUR CZY PRZETARĆ, KLIMATRONIK OCZYWISCIE SPRAWNY, AUTO POLECAM, PRZED ZAKUPEM MOGE POJECHAC NA DOWOLNĄ STACJĘ DIAGNOSTYCZNĄ, POLECAM!!

WYPOSAŻENIE- AUTOMAT, KLIMATRONIK, ABS, EL.SZYBY I LUSTERKA, WSPOMAGANIE, CENTRALNY ZAMEK, 4XAIRBAG, HALOGENY, DREWNO, ŁADNA SKÓRZANA KIEROWNICA, IMMOBILAIZER, ALARM, NOWE RADIO MP3,

MOŻLIWA ZAMIANA, RATY BEZ WPŁATY I BEZ ZAŚWIADCZEŃ NA PROCEDURĘ UPROSZCZONĄ, WYSTAWIAM FAKTURĘ VAT-MARŻA, KUPUJĄCY ZWOLNIONY Z OPŁATY SKARBOWEJ, TEL: 602-620-820 LUB 501-540-550
Dane kontaktowe*
AUTOHANDEL GTI

ul. Rzeczypospolitej 8, 80-369 Gdańsk
Avatar użytkownika
Witia
-#Klubowicz
-#Klubowicz
 
Posty: 550
Dołączył(a): 2013-06-11, 21:31
Lokalizacja: Warszawa
Model: A6 C5
Nadwozie: Avant
Zasilanie: Diesel
Silnik: 1.9TDI AFN 110KM
Napęd: FWD
Skrzynia: Manual
Rok: 1999

Postprzez Lechu » 2013-08-05, 22:25

a co z tamtym ? ?

Tu zdaję się robota dla czujnika lakieru , i te zapewnienia śmierdzą, że jednak jest coś nie tak.
A4 miały zamki z 2 stron, a nie z 1 jak C5 ? ?
Avatar użytkownika
Lechu
-#Klubowicz
-#Klubowicz
 
Posty: 495
Dołączył(a): 2013-05-30, 21:06
Lokalizacja: 127.0.0.1
Model: Nie mam
Nadwozie: Sedan
Zasilanie: Benzyna+LPG
Silnik: 4.2 AUW 310KM
Napęd: Quattro
Skrzynia: Tiptronic
Rok: 2001

Postprzez vippassat » 2013-08-06, 06:37

jedna z lamp jest juz zmieniona patrz ramka wokol soczewki jedna jest nowsza i ma te wtloczenia a w drugiej brak wytloczen, czyli tylko z miernikiem ocenic stan blacharki w/g zalecen lecha :-D.
z checia podjechalbym ci sprawdzic to auto lecz dopiero za tydzien czyli w wtorek wtedy dopiero bede mial czas i jesli to by ci pasowalo daj znac ok
vippassat
-#Klubowicz
-#Klubowicz
 
Posty: 36
Dołączył(a): 2013-06-04, 00:58
Lokalizacja: STG Zblewo/Amsterdam
Model: A6 C5
Zasilanie: Diesel
Silnik: 1.9TDI AVG 110KM
Napęd: FWD
Skrzynia: Manual
Rok: 2000
Imię: Piotr

Postprzez Witia » 2013-08-06, 08:41

Lechu napisał(a):a co z tamtym ? ?


mało przejrzyste zasady kupna go zdyskwalifikowały.

Lechu napisał(a):A4 miały zamki z 2 stron, a nie z 1 jak C5 ? ?


ja tam widzę z obu stron zamki.

vippassat napisał(a):jedna z lamp jest juz zmieniona


FAKT. To znaczy , że prawą stroną dostała, teraz tylko pytanko jak mocno?

vippassat napisał(a):z checia podjechalbym ci sprawdzic to auto lecz dopiero za tydzien czyli w wtorek wtedy dopiero bede mial czas i jesli to by ci pasowalo daj znac ok


Wcześniej się nie wybieram bo od wtorku mam dopiero urlop, a po pracy nie dam rady za dnia przybyć do GD.
Pewnikiem zmieniony /malowany błotnik oby bez tony szpachli.

vippassat, do wtorku cały tydzień jak nic się nie wyklaruje o czym oczywiście nieomieszkam powiadomić szanowne grono to na dzień dzisiejszy nadal jestem zainteresowany sprawdzeniem tego egzemplarza.

Pozdrawiam Witek.
Avatar użytkownika
Witia
-#Klubowicz
-#Klubowicz
 
Posty: 550
Dołączył(a): 2013-06-11, 21:31
Lokalizacja: Warszawa
Model: A6 C5
Nadwozie: Avant
Zasilanie: Diesel
Silnik: 1.9TDI AFN 110KM
Napęd: FWD
Skrzynia: Manual
Rok: 1999

Postprzez Mona » 2013-08-06, 13:03

Witia napisał(a):
FAKT. To znaczy , że prawą stroną dostała, teraz tylko pytanko jak mocno?


prawe drzwi przednie i tylnie plus blotnik malowane razem z maską i zderzakiem. Ale to tylko taka opinia po zdjęciach
Avatar użytkownika
Mona
-#Klubowicz
-#Klubowicz
 
Posty: 541
Dołączył(a): 2013-06-03, 22:52
Lokalizacja: Kraków
Model: A6 C5
Zasilanie: Diesel
Silnik: 2.5TDI AFB 150KM
Napęd: FWD
Skrzynia: Manual
Rok: 2000
Imię: Monika

Postprzez Witia » 2013-08-06, 13:50

Mona napisał(a):
Witia napisał(a):
FAKT. To znaczy , że prawą stroną dostała, teraz tylko pytanko jak mocno?


prawe drzwi przednie i tylnie plus blotnik malowane razem z maską i zderzakiem. Ale to tylko taka opinia po zdjęciach


Srebrny jest niewdzięcznym kolorem i trudno dobrać ten sam odcień. Aczkolwiek na zdjęciach wszystko jest w kwesti padającego światła. Zobaczymy co vippassat tam zastanie :-o
Avatar użytkownika
Witia
-#Klubowicz
-#Klubowicz
 
Posty: 550
Dołączył(a): 2013-06-11, 21:31
Lokalizacja: Warszawa
Model: A6 C5
Nadwozie: Avant
Zasilanie: Diesel
Silnik: 1.9TDI AFN 110KM
Napęd: FWD
Skrzynia: Manual
Rok: 1999

Postprzez Mona » 2013-08-06, 13:51

Witia napisał(a): Aczkolwiek na zdjęciach wszystko jest w kwesti padającego światła


ale na tych ewidentnie widac ze tylni blotnik jest innego koloru od drzwi, a reszta auta jest w kolorze jasniejszym blotnika, wiec tutaj na światło bym nie zwalała ;)
Avatar użytkownika
Mona
-#Klubowicz
-#Klubowicz
 
Posty: 541
Dołączył(a): 2013-06-03, 22:52
Lokalizacja: Kraków
Model: A6 C5
Zasilanie: Diesel
Silnik: 2.5TDI AFB 150KM
Napęd: FWD
Skrzynia: Manual
Rok: 2000
Imię: Monika

Postprzez Witia » 2013-08-06, 13:56

Mona napisał(a):
Witia napisał(a): Aczkolwiek na zdjęciach wszystko jest w kwesti padającego światła


ale na tych ewidentnie widac ze tylni blotnik jest innego koloru od drzwi, a reszta auta jest w kolorze jasniejszym blotnika, wiec tutaj na światło bym nie zwalała ;)


Pewnie masz rację <zalamka>

!! !! !!
vippassat !! !!ODPUSZCZAMY !! !!

[ Dodano: 2013-08-08, 09:29 ]
Chciałem tylko dodać , że samochód nabyty z pierwszego temaciku: audi-a4-b5-1-9-tdi-automat-t559.html <dresik>
Avatar użytkownika
Witia
-#Klubowicz
-#Klubowicz
 
Posty: 550
Dołączył(a): 2013-06-11, 21:31
Lokalizacja: Warszawa
Model: A6 C5
Nadwozie: Avant
Zasilanie: Diesel
Silnik: 1.9TDI AFN 110KM
Napęd: FWD
Skrzynia: Manual
Rok: 1999


Powrót do Pozostałe

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości