Audi A6 C5 1998r, problem z elektryką

Wszystko o elektryce nie powiązane z marką Audi.

Audi A6 C5 1998r, problem z elektryką

Postprzez Pigeon40 » 2023-04-25, 20:02

Witam wszystkich forumowiczów. Na wstępie napiszę, że lupka nie przyniosła rezultatu, więc zakładam temat.
Mianowicie mam problem ze swoim autem. Jest to dokładnie audi A6 C5 sedan, 1998r, 1.8 20v AJP.
Problem polega na tym że jakiś czas temu auto wyprogramowało mi pilot od centralnego zamka. Z czasem problem się nawarstwiał, i przy próbie zamknięcia samochodu z kluczyka włączały się awaryjne (po jakichś 10 sekundach). Skan VCDS pokazywał uruchomienie alarmu przez czujnik wewnętrzny kabiny (tylko że u mnie niestety nie było oryginalnie alarmu,i ja również nie dokładałem).; Fizycznie alarmu nie ma i nie było.
Teraz zaczął wariować jeszcze bardziej, i potrafi otwierać sobie wszystkie okna ( niezależnie od pogody itp).
Podmieniałem już kilka modułów komfortu, zarówno z takim samym oznaczeniem,jak i wyższym - i żadnego efektu.
Na chwilę obecną jest tak, że jak zamykam samochód kluczykiem to jest ok, ale jak otwieram tylko od razu wszystkie szyby idą w dół!!
Czy ktoś może miał podobny przypadek??? Vcds pokazuje zawarcie do masy przy diagnostyce centralnego zamka, tylko za cholerę nie wiem co może być przyczyną. Wiązka w przejściu drzwi - słupek jest ok, moduł ma zero wilgoci, wszystkie kable wyglądają jak nowe. Czy może to być problem z zamkiem drzwi kierowcy? Bo dopiero jak odłączyłem to przestało robić komedie z szybami.
Z góry dziękuję za pomocne podpowiedzi. Pozdrawiam
Pigeon40
-#Forumowicz
-#Forumowicz
 
Posty: 2
Dołączył(a): 2023-03-29, 14:24
Model: A6 C5
Nadwozie: Sedan
Zasilanie: Benzyna+LPG
Silnik: 1.8 AJP 125KM
Napęd: FWD
Skrzynia: Manual
Rok: 1998
Imię: Przemysław

Powrót do Pozostałe

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości