Audi a6 c6 3.0 Diesel, 2007

Audi a6 c6 3.0 Diesel, 2007

Postprzez Zloty » 2018-12-05, 10:51

Witam was bardzo serdzecznie

Sorry że pierwszym postem proszę was od razu o pomoc.
Popsuło mi się auto i nie mam jak dojeżdżać do pracy więc priorytetem dla mnie jest szybka naprawa.

Mam problem z moją audi a6 c6 3.0 Diesel z 2007 roku :(
Kilka miesięcy temu wymieniłem akumulator ponieważ był już na maxa wyczerpany.
Kupiłem nowy, dedykowany pod moje auto.
Przez 2-3 miesiące było ok ale z czasem stawało się gorzej.
Zauważyłem że od pewnego czasu auto gorzej pali, gorzej kręci.
Przez ostatnie kilka dni było tragicznie, ledwo odpalałem auto, pomyślałem że akumulator jest do wymiany.
Wczoraj podjechałem do sklepu i już tam musiałem zostawić moje auto ponieważ nie odpaliło.
Auto nie odpaliło i musiałem dzwonić po brata aby przyjechał i podładował aku aby przynajmniej dojechać do domu.
Aku naładowany, auto odpaliło lecz po około 20-30 sekundach zaczyna się prawdziwa dyskoteka.
Jest tego tyle że nie wiem od czego zacząć.
Po 20-30 sekundach działania samochodu światła zaczynają same opadać i podnosić się, zaczynają mrugać cały kokpit, zegary gasną, co chwilę coś piszczy, podświetlenie biegów gaśnie, same biegi wchodzą bardzo gładko lecz nie działają, nie ma wspomagania kierownicy, hamulec po kilkukrotnym naciśnięciu pedału robi się twardy, ewidentnie coś się złego stało w Audi co jest niedorzeczne :)

Może ktoś z was moi drodzy miał taki lub podobny problem i sobie z tym poradził ?
Piszę to do was bo czasami jest tak że mamy do czynienia z czymś błahym i czasami wystarczy coś docisnąć lub coś wyczyścić aby auto dostało nowe życie :)
Niestety w wielu przypadkach auto trzeba oddać do mechanika lub elektromechanika i kilka lub kilkanaście dniówek idzie na naprawę.

Będę wdzięczny za każdą pomoc.

Hey
Zloty
-#Forumowicz
-#Forumowicz
 
Posty: 2
Dołączył(a): 2018-12-05, 10:44
Model: A6 C6
Nadwozie: Sedan
Zasilanie: Diesel
Silnik: 3.0 TDI ASB 233KM
Napęd: Quattro
Skrzynia: DSG
Rok: 2007
Imię: Radosław

Powrót do C6 (2004-2011)

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość