Audi A6 C6 proszę o ocenę

Audi A6 C6 proszę o ocenę

Postprzez pitras48 » 2016-03-15, 23:38

pitras48
-#Forumowicz
-#Forumowicz
 
Posty: 4
Dołączył(a): 2016-03-15, 15:57
Model: A6 C6
Nadwozie: Sedan
Zasilanie: Diesel
Silnik: 3.0 BBJ 218KM
Napęd: Quattro
Skrzynia: Tiptronic
Rok: 2006
Imię: Łukasz

Re: Audi A6 C6 proszę o ocenę

Postprzez Piotruś » 2016-03-16, 08:10

Treść opisu (aż 270 PS) sugeruje, że auto jest po tzw. chiptuningu (co w PL w 99,9% jest nieuprawnionym określeniem dalece na wyrost).
Ponieważ osobiście nie toleruję takiego druciarstwa jak dla mnie ogłoszenie nadaje się wyłącznie do śmieci.

Na duży plus zaliczyłbym deklarację sprzedającego dotyczącą ciągłości serwisowej w ASO ale :
- należałoby to zweryfikować z przeogromną uwagą oraz podejrzliwością analizując wszystkie wpisy w historii ASO
- zastanawia brak tej informacji w opcjach ogłoszenia (istnieje tylko w treści opisu)

Na minus zaliczyłbym brak JAKIEJKOLWIEK informacji w kwestii napraw powypadkowych.

Gdybyś pomimo wszystko upierał się na oględziny, z uwagi na ingerencje chiptunera KONIECZNIE zweryfikuj czy :
- ktoś nie wyrżnął w pień klap z kolektorów ssących (mogą być "wyłączone programowo" a to już wyżyny druciarstwa by były)
- obecność, sprawność oraz kondycję DPF (w tym roczniku mogło go nie być fabrycznie ale to ustalisz w ASO lub po kodach wyposażenia)

Jeżeli potrzebujesz pomocy w ustaleniu fabrycznej kompletacji i/lub istotnych faktów technicznych czy tez formalnych dotyczących tego lub innych egzemplarzy możesz zwrócić się do naszego forumowego Kolegi : "moto-zakup" .
Pozdrawiam. Piotr.
Obrazek
Złote myśli: Chipować może każdy ... lecz nie każdy powinien ... .
Avatar użytkownika
Piotruś
-#Klubowicz
-#Klubowicz
 
Posty: 3931
Dołączył(a): 2013-05-30, 19:49
Model: Nie mam
Nadwozie: Kombi
Zasilanie: Diesel
Silnik: Nie mam
Napęd: Quattro
Skrzynia: Manual
Rok: 1996
Imię: Piotr

Re: Audi A6 C6 proszę o ocenę

Postprzez pitras48 » 2016-03-17, 21:03

Witam
Dziś byłem ogladać ten samochód niestety nie polecam
pitras48
-#Forumowicz
-#Forumowicz
 
Posty: 4
Dołączył(a): 2016-03-15, 15:57
Model: A6 C6
Nadwozie: Sedan
Zasilanie: Diesel
Silnik: 3.0 BBJ 218KM
Napęd: Quattro
Skrzynia: Tiptronic
Rok: 2006
Imię: Łukasz


Powrót do C6 (2004-2011)

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 6 gości