Audi po wymianie filtra paliwa

Audi po wymianie filtra paliwa

Postprzez Zyzio94i » 2020-01-21, 04:30

Witam. Być może gdzieś był już taki temat ale nie mogę nidzie znaleźć odpowiedzi na moje pytanie.
Do dzieła
Otóż dwa dni temu autko sprawiało się bez zarzutów, palilo na strzała i nie było żadnych kłopotów. Na drugi dzień gdy wychodziłem do pracy nie mogłem już go odpalić (przyszedł przymrozek) . Po pracy postanowiłem zajrzeć co tam się dzieje i wymieniłem świece na nowe bo były lekko zalane i autko duszac się ledwo odpaliło. Pochodziło z 20 min i cała sobotę palilo znów elegancko. Na drugi dzień znów ten sam problem nie odpalił i padł aku. NaładowaLem i gdy znów ledwo odpalił to z rury zaczęło strzelać i chodził dosłownie jak traktor tylko sobie purtal. Wymieniłem filtr paliwa ale teraz to już w ogóle nie chce odpalić. Czy ktoś może mi powiedzieć czy miał ten sam problem i czy udało mu się zdiagnozować co go bolało? Proszę o odpowiedź i z góry dziękuję ;( audi a6 c5 2.4 v6 170 KM
P.s może przy okazji zapowietrzylem układ paliwowy i teraz pytanie czy da się go jakoś odpowietrzyc ?
Zyzio94i
-#Forumowicz
-#Forumowicz
 
Posty: 1
Dołączył(a): 2020-01-21, 04:17
Model: A6 C5
Nadwozie: Sedan
Zasilanie: Benzyna
Silnik: 2.4 BDV 170KM
Napęd: RWD
Skrzynia: Multitronic
Rok: 2002
Imię: Krzysztof

Re: Audi po wymianie filtra paliwa

Postprzez Ucando » 2020-02-12, 09:58

Bardzo możliwe, że układ może być zapowietrzony. Mogłeś przed montażem zalać filtr i byłoby okej. Wyciągnij filtr i sprawdź czy jest w pełni zalany. Jeśli nie to zalej i pokręć trochę dłużej. Powinno pomóc ;)
Ucando
-#Forumowicz
-#Forumowicz
 
Posty: 5
Dołączył(a): 2017-09-25, 08:26
Model: A6 C5
Nadwozie: Sedan
Zasilanie: Benzyna+LPG
Silnik: 2.7 AJK 230KM
Napęd: Quattro
Skrzynia: Tiptronic
Rok: 2001
Imię: Darek


Powrót do C5 (1997-2004)

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości