Blokada immo?

Blokada immo?

Postprzez szydi91 » 2014-08-29, 19:32

Witam szanownych forumowiczów. Mam problem z moim audi a6 1.9 sedan z 1999r. W aucie miga kontrolka immo i silnik pali na chwilke i gaśnie. Postaram sie w miarę odpisać co zaszło i liczę na Waszą pomoc. Problem zaczął się od wyprania oryginalnego kluczyka wraz z pilotem. Zatem centralny nie działał, auto paliło normalnie. Dzisiaj zakupiłęm sterownik zamka do wymiany wraz z dwoma pilotami (polecone w sklepie) CARPROTECT BX20. Moja wiedza na temat systemów samochodowych jest zerowa dlatego też postanowiłem zaprogramować kluczyki na starym sterowniku. Wsadziłem do stacyjki kluczyk wraz z pilotem i przekręcając trzymałem guzik otwierania na pilocie. Wyjąłem go i trzykrotnie wcisnąłem go. Głupi myślałem, że zadziała. Zaczęła mrugać kontrolka immo i samochód przestał odpalać. Tzn. gasł po chwili. Moje pytanie jest najstępujące, otóż czy teraz gdy wymienię sterownik na ten co kupiłem i na tym sterowniku zaprogramuje nowe kluczyki wszystko będzie działać, czy czeka mnie "wycieczka" do warsztatu? Dodam, iż nie mam możliwości podpięcia pod komputer. Doradzcie co będzie najlepszym wyjściem z tej sytuacji? Pozdrawiam.
szydi91
-#Forumowicz
-#Forumowicz
 
Posty: 4
Dołączył(a): 2014-05-21, 07:07
Model: A6 C5
Zasilanie: Diesel
Silnik: 1.9TDI AFN 110KM
Napęd: FWD
Skrzynia: Manual
Rok: 1999
Imię: Marcin

Powrót do C5 (1997-2004)

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość