brak mocy na benzynie

brak mocy na benzynie

Postprzez edzik » 2016-04-15, 08:27

Witam, jestem nowy na forum i mam pytanie. Ostatnio kupiłem Audi a6 c5 2.8 v6 97r. wężyk przy pompie paliwa był dziurawy, został zastąpiony innym wężykiem ale nie oryginalnym. Ostatnio padło mi ako. Mam zabezpieczenie antykradzieżowe (samoróbka ) z pompą paliwa i zapomniałem ja wyłączyć, wtwsy ako sie rozładowało . Naładowałem ako ale auto i tak nie chciało odpalić, pompa paliwa wgl nie chodziła. Wymieniłem bezpiecznik od pompy paliwa i przy bezpiecznikach był taki czerwony przycisk ( wydaje mi się że to reset ) po przekreceniu kluczyka wdusiłem przycisk i pompa zaczęła chodzić. I od tego czasu auto na benzynie nie ma mocy. na 2 biegu dochodzi do 3 tysięcy obrotów i dalej stoi, przy kolejnych biegach jest podobnie. Gdy wduszę gaz do końca auto nie przerywa. Na gazie chodzi płynnie wszystko jest OK. Tylko mam pytanie czy wie ktoś może dlaczego na benzynie jest teraz taki problem ? Dzieje się to od czasu gdy ako się rozładowało. [/code]
edzik
-#Forumowicz
-#Forumowicz
 
Posty: 1
Dołączył(a): 2016-04-15, 08:17
Model: A6 C5
Nadwozie: Sedan
Zasilanie: Benzyna+LPG
Silnik: 2.8 AMX 193KM
Napęd: FWD
Skrzynia: Manual
Rok: 1997
Imię: hubert

Re: brak mocy na benzynie

Postprzez HQ-Automotive » 2016-10-11, 10:35

Sprawdziłbym czy cały układ jest szczelny plus rzecz jasna pompe paliwa czy tutaj nie ma awarii, akurat rozkodowania aku nie powinno mieć wpływu na drastyczny spadek mocy, tym bardziej iż na lpg tak jak piszesz wszystko jest w porządku. Daj znać na forum jak będziesz wiedział coś więcej.
HQ-Automotive
-#Klubowicz
-#Klubowicz
 
Posty: 82
Dołączył(a): 2016-09-06, 14:48
Model: A6 C5
Nadwozie: Sedan
Zasilanie: Benzyna+LPG
Silnik: 2.4 AGA 165KM
Napęd: Quattro
Skrzynia: Manual
Rok: 2002
Imię: Adam


Powrót do C5 (1997-2004)

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość