Brak odbioru radia, brak tyłu pomimo adaptera, pomóżcie!

Brak odbioru radia, brak tyłu pomimo adaptera, pomóżcie!

Postprzez pantego » 2016-02-07, 19:11

Mam nadzieję, że pomożecie bo coś chyba robię nie tak, skoro nie gra radio i tył oraz sub nie ori pomimo, że pociągnałem oddzielny kabelek remote.

Coś jest nie tak i nie wiem co...

Separator antenowy jak i remote podłączyłem do niebieskiego kabelka wychodzącego z radia, jest adapter do tylnych głośników, choncze od suba podłączyłem do wejść na radiu SWL SWR (nie wiem czy dobrze..) ale moje podejrzenia są takie że coś jest nie tak z remote - tak jakby gdzieś nie łączyło, może adapter? Czy coś źle podłączyłem?
Ktoś ma jakiś pomysł co jest nie tak?
Z góry dzięki.

Radio to Pioneer AVIC-FB930BT
System nokia (nie bose)
Dodatkowy sub
Jest adapter tylnych głośników (jeden żeński pin od pomarańczowego kabelka jakby coś krzywo.. ale dałempodłączenie naokoło kostki i nic się nie zmieniło..)
Jest separator antenowy
pantego
-#Klubowicz
-#Klubowicz
 
Posty: 49
Dołączył(a): 2015-07-23, 06:13
Lokalizacja: Warszawa
Model: A6 C5
Nadwozie: Sedan
Zasilanie: Benzyna
Silnik: 2.8 APR 193KM
Napęd: Quattro
Skrzynia: Manual
Rok: 1997
Imię: Paweł

Re: Brak odbioru radia, brak tyłu pomimo adaptera, pomóżcie!

Postprzez pantego » 2016-02-09, 10:56

Nikt nie pomoże?
Jesli sub się nie załącza a poprowadziłem oddzielny kabelek remote i wpiałem w niebieski wychodzacy z radia, to może coś na jakiejś kostkce nie łączy skoro się nie załącza subwoofer?
Czy ori wiązka to tez niebieski kabelek do tego? Może zrobić oddzielne obejście po za kostką i podłączyć niebieskie? Tylko chyba jest kilka niebieskich w ori wiązce...
pantego
-#Klubowicz
-#Klubowicz
 
Posty: 49
Dołączył(a): 2015-07-23, 06:13
Lokalizacja: Warszawa
Model: A6 C5
Nadwozie: Sedan
Zasilanie: Benzyna
Silnik: 2.8 APR 193KM
Napęd: Quattro
Skrzynia: Manual
Rok: 1997
Imię: Paweł

Re: Brak odbioru radia, brak tyłu pomimo adaptera, pomóżcie!

Postprzez pantego » 2016-02-12, 11:16

Spec od car audio załatwił sprawe w 5 min i nie wzial odemnie nawet wynagrodzenia :)
Okazało się że kabelek remote ten antenowy który wychodzi z radia jest bez połączenia, wiec wskazał mi pod który kabelek mam się podpiąć z ori wiązki i wszystko działa.

zostal tylko problem odbioru radia - separator dostał juz zqsilanie po stacyjce, ale radio dalej nie odbiera...
Czy moze to byc wina zle dobranego separatora? Ktos miał może taki problem?
pantego
-#Klubowicz
-#Klubowicz
 
Posty: 49
Dołączył(a): 2015-07-23, 06:13
Lokalizacja: Warszawa
Model: A6 C5
Nadwozie: Sedan
Zasilanie: Benzyna
Silnik: 2.8 APR 193KM
Napęd: Quattro
Skrzynia: Manual
Rok: 1997
Imię: Paweł

Re: Brak odbioru radia, brak tyłu pomimo adaptera, pomóżcie!

Postprzez djgofi » 2017-03-21, 16:35

Witam.
Kolego mam to same radyjko pionka i problem z odbiorem radia fm, probowalem juz 2 separatary na zwykla antene z wtyczka iso i na antene divesity(boczne szyby) z wtyczka fakra , kazda z osobna i nic.Kupilem tez niby specjalny adapter ktory laczy 2 anteny ktore wchodza kablami w jedna puszke i wychodzi jednym kablem i wpina sie pod radio wtykiem iso, i tez nic Byc moze ze to badziewie sie spalilo, bo dziwnie zapachnialo gdy doczepilem do tego zasilanie remote z radia. Nie wiem czy to wada tego urzadzenia i kupic jeszcze raz ale u kogos innego na allegro, czy dac spokoj i zalozyc zwykla antene na dach i podpiać przez wtyk po radio bo czytalem ze systemu 2 anaten czyli bat na dachu i w boczne szyby nie da sie podlaczyc pod nie ori radio.
Avatar użytkownika
djgofi
-#Forumowicz
-#Forumowicz
 
Posty: 1
Dołączył(a): 2017-03-21, 15:50
Lokalizacja: Gorzów wlkp.
Model: A6 C5
Nadwozie: Avant
Zasilanie: Diesel
Silnik: 1.9TDI AWX .131KM
Napęd: FWD
Skrzynia: Manual
Rok: 2002
Imię: Bartek


Powrót do C5 (1997-2004)

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości