brak ogrzewania od strony pasażera i z tyłu auta

brak ogrzewania od strony pasażera i z tyłu auta

Postprzez Stanley1 » 2019-12-17, 15:31

Witam,
Piszę pierwszy raz, więc sorry jeżeli coś napiszę nie tak, ale chciałem zapytać o pewną kwestię.
Miałem wymienioną szybę przednią , maskę , zderzak i drobne części jak np. uchwyt termometru - wszystko przez kolizję z rowerzystą.
Od momentu odebrania auta z serwisu / naprawa była w serwisie Skody / nie działa ogrzewanie pasażera i tylne samochodu. Odbyłem długą drogę od mechanika do mechanika i w zasadzie stwierdzono , że uszkodzona jest nagrzewnica,więc rad nie rad musiałem skontaktować się z serwisem ,sugerując ,że uszkodzona jest nagrzewnica na co szanowny konsultant stwierdził ,że taką nagrzewnicę mają i umówił mnie za tydzień. Po przybyciu do serwisu / przez grzeczność nie napiszę jak mnie potraktowano / i tam po dokonaniu przeglądu / 6 godz. oczekiwania / , skasowaniu kilka set zł. dowiedziałem się ,że ,, uszkodzona jest nagrzewnica,,i trzeba umówić się na inny termin.Taki paradoks.
W każdym razie autko nie grzeje i dalej jest problem. Boję się tej wymiany ponieważ słyszałem,że raz rozebrana deska rozdzielcza już nigdy nie będzie tak spasowana jak za nowości. Wiem,że były takie przypadki różnych napraw. Czy komuś udało się to naprawić bez wymiany nagrzewnicy? Proszę o pomoc :>
Stanley1
-#Forumowicz
-#Forumowicz
 
Posty: 1
Dołączył(a): 2019-12-17, 15:10
Model: A6 C7
Nadwozie: Sedan
Zasilanie: Diesel
Silnik: 2.0 CNHA 190KM
Napęd: FWD
Skrzynia: Automat
Rok: 2015
Imię: Staszek

Re: brak ogrzewania od strony pasażera i z tyłu auta

Postprzez Robertkonewka89 » 2020-11-16, 07:18

Witam naprawiłem auto? Bo mam podobny problem
Robertkonewka89
-#Forumowicz
-#Forumowicz
 
Posty: 3
Dołączył(a): 2020-11-16, 07:15
Model: A6 C7
Nadwozie: Avant
Zasilanie: Diesel
Silnik: 2.00 CMGB 177KM
Napęd: FWD
Skrzynia: Manual
Rok: 2012
Imię: Robert


Powrót do C7 (2011-2018)

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości