Brak podświetlenia?!

Brak podświetlenia?!

Postprzez sztukens » 2014-12-20, 22:16

Witam. Dla rozluźnienia świątecznej atmosfery taki temat. Mam brak podświetlenia po otwarciu drzwi kierowcy, jak i na drzwiach tak i pod kierownicą. Może jakieś sugestie? to samo miałem po stronie pasażera lecz po wymianie zamka (zapewne mikrostyk) wszystko wróciło do normy. Wymieniłem zamek od strony kierowcy ale problem nadal nieustał. Miałem dwa błędy związane z zamkiem, safe door i coś jeszcze ale nie pamietam. Po wymianie błędy znikły. Co radzicie?
sztukens
-#Klubowicz
-#Klubowicz
 
Posty: 150
Dołączył(a): 2014-09-08, 15:29
Lokalizacja: Rybnik
Model: A6 C5
Nadwozie: Sedan
Zasilanie: Diesel
Silnik: 2.5TDI AKE 180KM
Napęd: FWD
Skrzynia: Tiptronic
Rok: 2000
Imię: Szymon

Re: Brak podświetlenia?!

Postprzez egoonn » 2014-12-21, 12:58

jak wymieniłes na zamek używany to 90% ze w nim tez nie dziala mikrostyk , za te oswietlenie odpowiadaja mikrostyki w zamkach jest ich pare w kazdym , kazdy odpowiada za cos innego oswietlenie ,zamykanie , otwieranie itd.
ANIMAL
Avatar użytkownika
egoonn
-#Klubowicz
-#Klubowicz
 
Posty: 279
Dołączył(a): 2013-12-16, 21:30
Lokalizacja: IRL
Model: BMW 530xD
Nadwozie: Sedan
Zasilanie: Diesel
Silnik: 3.0 M57N2 231KM
Napęd: RWD
Skrzynia: Automat
Rok: 2003

Re: Brak podświetlenia?!

Postprzez sztukens » 2014-12-21, 14:26

od strony pasażera wymieniałem na używany ori i działa jak należy tu się pokusiłem na zamiennik nowy, na fisie pokazuję otwarte drzwi, błedy otwierania i zamykania także znikneły, wątpie żeby była to wina mikrostyku w nowym zamku, wiem że to nie ori ale jedynym problemem z tymi zammienikami o jakich słyszałem to czasowe problemy z zamykaniem z pilota(jeszcze owych nie zauważyłem), oprocz tego wszystko dziala jak ori. Raczej bym to wykluczył chociaż róźnie to bywa;/
sztukens
-#Klubowicz
-#Klubowicz
 
Posty: 150
Dołączył(a): 2014-09-08, 15:29
Lokalizacja: Rybnik
Model: A6 C5
Nadwozie: Sedan
Zasilanie: Diesel
Silnik: 2.5TDI AKE 180KM
Napęd: FWD
Skrzynia: Tiptronic
Rok: 2000
Imię: Szymon


Powrót do C5 (1997-2004)

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości