Chce kupić to auto

Rozmowa dosłownie na każdy temat.

Chce kupić to auto

Postprzez Królik » 2016-02-28, 18:53

Królik
-#Nowicjusz
-#Nowicjusz
 
Posty: 0
Dołączył(a): 2016-02-28, 18:43
Model: A6 C6
Nadwozie: Sedan
Zasilanie: Diesel
Silnik: 3.0 TDI ASB 233KM
Napęd: Quattro
Skrzynia: Tiptronic
Rok: 2007
Imię: Dawid

Re: Chce kupić to auto

Postprzez Piotruś » 2016-02-28, 19:17

Brak ciągłości serwisowej oraz ingerencja w oprogramowanie silnika w mojej ocenie CAŁKOWICIE dyskwalifikują ofertę.
Wnętrze auta jak z poprzedniej epoki (fotele sprawiają wrażenia jakby były z wersji przedprodukcyjnej ;-) ) .

Do tego, choć może to być złudne, zawieszenie wygląda na dłubane. Ja bym takiego ulepa na pewno nie chciał.

Sorry, jak dla mnie w całości odpada, jednak jeśli ktoś lubi ryzykować to ten egzemplarz dla poszukiwaczy przygód bez wątpienia stanowi świetną propozycję <mysli> ... .
Pozdrawiam. Piotr.
Obrazek
Złote myśli: Chipować może każdy ... lecz nie każdy powinien ... .
Avatar użytkownika
Piotruś
-#Klubowicz
-#Klubowicz
 
Posty: 3931
Dołączył(a): 2013-05-30, 19:49
Model: Nie mam
Nadwozie: Kombi
Zasilanie: Diesel
Silnik: Nie mam
Napęd: Quattro
Skrzynia: Manual
Rok: 1996
Imię: Piotr

Re: Chce kupić to auto

Postprzez Królik » 2016-02-28, 19:56

Ingerencja w oprogramowanie silnika dotyczyła głownie tego ze sprzedajacy zrobił to poniewaz zaczał wyswietlac sie bład od klapek kolektora . Na obecna chwilę są całkowicie otwarte po programie silnika bo sprzedający niechciał inwestować w nowy kolektor , z tego co mowił sprzedajacy, Auto dalej jest serwisowane ale juz nie w ASO . A oco konkretnie chodzi Ci z tym zawieszeniem ?
Królik
-#Nowicjusz
-#Nowicjusz
 
Posty: 0
Dołączył(a): 2016-02-28, 18:43
Model: A6 C6
Nadwozie: Sedan
Zasilanie: Diesel
Silnik: 3.0 TDI ASB 233KM
Napęd: Quattro
Skrzynia: Tiptronic
Rok: 2007
Imię: Dawid

Re: Chce kupić to auto

Postprzez Piotruś » 2016-02-28, 20:28

Królik napisał(a):Ingerencja w oprogramowanie silnika dotyczyła głownie tego ze sprzedajacy zrobił to poniewaz zaczał wyswietlac sie bład od klapek kolektora . Na obecna chwilę są całkowicie otwarte po programie silnika bo sprzedający niechciał inwestować w nowy kolektor , z tego co mowił sprzedajacy,

Czyli świetnie wyczułem temat. To nie jest ulep, tylko mega-ulep. Nie dosyć, że chip to jeszcze jakiś techniczny impotent wyrżnął w pień klapy kolektora odpowiedzialne za prawidłowe wypełnianie komór spalania mieszanką powietrza i paliwa :!:
Królik, naprawdę byłbyś skłonny kupić aż takiego druta czy nie zdajesz sobie sprawy jak bardzo ktos okaleczył tą kupę złomu :?:
Nie ma zadnego sensu dalej dzielić włosa na cztery ... . Ten zdrutowany gruchot nie jest warty żadnych pieniędzy ale jeśli masz inne zdanie - trudno, kupuj.
Tyle w temacie.

PS:
Do wszystkiego co powyżej jakos nie moge oprzeć się wrażeniu, że sprzedawca dowalił do tego szrota potężną marżę. Naturalnie jest to jego zbójeckie prawo ale ja akurat nie chciałbym płacić ani grosza haraczu za takiego syfa.
Pozdrawiam. Piotr.
Obrazek
Złote myśli: Chipować może każdy ... lecz nie każdy powinien ... .
Avatar użytkownika
Piotruś
-#Klubowicz
-#Klubowicz
 
Posty: 3931
Dołączył(a): 2013-05-30, 19:49
Model: Nie mam
Nadwozie: Kombi
Zasilanie: Diesel
Silnik: Nie mam
Napęd: Quattro
Skrzynia: Manual
Rok: 1996
Imię: Piotr

Re: Chce kupić to auto

Postprzez Don_Masters » 2016-02-29, 01:11

Nikt o zdrowych zmysłach nie poleci Ci silnika po chipie.

Królik napisał(a):
Ingerencja w oprogramowanie silnika dotyczyła głownie tego ze sprzedajacy zrobił to poniewaz zaczał wyswietlac sie bład od klapek kolektora . Na obecna chwilę są całkowicie otwarte po programie silnika bo sprzedający niechciał inwestować w nowy kolektor , z tego co mowił sprzedajacy,


Czyli świetnie wyczułem temat. To nie jest ulep, tylko mega-ulep. Nie dosyć, że chip to jeszcze jakiś techniczny impotent wyrżnął w pień klapy kolektora odpowiedzialne za prawidłowe wypełnianie komór spalania mieszanką powietrza i paliwa :!:


A to to już w ogóle mnie zabiło.
Nie ma co się pakować w dziurawą skarbonkę.
Avatar użytkownika
Don_Masters
-#Klubowicz
-#Klubowicz
 
Posty: 320
Dołączył(a): 2015-07-08, 11:32
Model: A6 C5
Nadwozie: Avant
Zasilanie: Diesel
Silnik: 2.5TDI BDH 179KM
Napęd: Quattro
Skrzynia: Manual
Rok: 2003
Imię: Paweł

Re: Chce kupić to auto

Postprzez HQ-Automotive » 2016-09-07, 12:40

To niestety fakt, a już w szczególności jeżeli jest to tak marnie zrobione, poza tym samochód pod duży znak zapytania daje brak ciągłości serwisowej, co w połączeniu z wymianą zawieszenia, stawia nowego właściciela przed ogromnymi kosztami. Moim zdaniem lepiej odpuścić i szukać czegoś innego.
HQ-Automotive
-#Klubowicz
-#Klubowicz
 
Posty: 82
Dołączył(a): 2016-09-06, 14:48
Model: A6 C5
Nadwozie: Sedan
Zasilanie: Benzyna+LPG
Silnik: 2.4 AGA 165KM
Napęd: Quattro
Skrzynia: Manual
Rok: 2002
Imię: Adam


Powrót do Na luzie - "Hyde Park"

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości