[A6 C5] Drobny problem z centralnym zamkiem

[A6 C5] Drobny problem z centralnym zamkiem

Postprzez KrisAudiManiak » 2017-11-09, 12:05

Witam mądre głowy .JEstem nowy. Prosze was o pomoc ponieważ mam następujący mały problem . Gdy zakluczam auto lub odkluczam pilotem powinny migać wszystkie migacze a od kilku dni miga mi tylko jedna strona (prawa) .
Zawsze wszystko działało jak należy a od kilku dni szlak to trafił .
Kierunkowskazy działają oczywiscie prawidłowo , awaryjne także .
Sprawdziłem na dzień dzisiejszy wszystkie bezpieczniki , rozebrałem boczek drzwi kierowcy by tam zajżeć czy może jakaś kostka nie łączy ale nic to nie pomogło.
Zaznacze że gdy zauwałyłem ten problem z brakiem migania jednej strony to od czasu do czasu zaczeła migać potem przestawała , lekko żarzyły się kierunki ( tak jak by coś nie stykało ) teraz w ogóle padł jeden bok ..

Ważne nie mam orginalnego pilota ! KIedyś musiało być coś przerabiane

Prosze o pomoc .
KrisAudiManiak
-#Forumowicz
-#Forumowicz
 
Posty: 2
Dołączył(a): 2017-11-09, 11:58
Model: A6 C5
Nadwozie: Sedan
Zasilanie: Benzyna
Silnik: 1.8 ARH 125KM
Napęd: FWD
Skrzynia: Manual
Rok: 1999
Imię: Krzysztof

Re: [A6 C5] Drobny problem z centralnym zamkiem

Postprzez Witia » 2017-11-09, 14:50

Witaj. Jeżeli dobrze rozumiem zamykając i otwierając samochód wciskasz przyciski nie na kluczyku tylko na osobnym pilocie? Jeżeli tak to znaczy, że masz gdzieś dołożoną nieoryginalną centralkę i to w niej bym szukał przyczyny dysfunkcji.(może jakaś wilgoć) To ustrojstwo powinno być podpięte do wiązki lub bezpośrednio do sterownika zamka centralnego/modułu komfortu. Znajdziesz go(oryginalny moduł komfortu) pod wykładziną pod fotelem kierowcy. Pozdro.

Wysłane z mojego D2203 przy użyciu Tapatalka
Avatar użytkownika
Witia
-#Klubowicz
-#Klubowicz
 
Posty: 550
Dołączył(a): 2013-06-11, 21:31
Lokalizacja: Warszawa
Model: A6 C5
Nadwozie: Avant
Zasilanie: Diesel
Silnik: 1.9TDI AFN 110KM
Napęd: FWD
Skrzynia: Manual
Rok: 1999


Powrót do C5 (1997-2004)

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość