Drżenie silnika.

Drżenie silnika.

Postprzez trus » 2020-11-28, 18:11

Proszę o nakierowanie w czym może być problem. Mianowicie od czasu do czasu, ale już coraz częściej po rozgrzaniu silnika, zaczyna nie równo pracować, tak jakby nie na wszystkich garach. Telepie nim i słychać jakby łańcuch rozrządu. Ale jak przygazuję mocniej to ustaje i znowu równo i cicho pracuje. Po podpięciu pod VCDS nie ma żadnych błędów oprócz p1018 ale już zamówiłem kolejny zestaw naprawczy. Nic nie dymi przyśpiesza dobrze. W czym może być problem. Czy może kończyć się rozrząd a raczej napinacz siada i takie jaja mi robi?
Dziękuję za każdą pomoc.

Może coś o aucie A6 c6 2.7 TDI 2006r BPP

Zaznaczam, że problem nie występuje bez przerwy, czasami przez kilka dni jest idealnie , a czasami skacze jak opętany.

a może wtrysk się zawiesza, może ktoś zerknąć na te zdjęcia i powiedzieć czy wartości są w normie?
Dolałem na zbiornik 200ml ARCHOIL AR6900-D MAX DIESEL ON CETANE BOOST . Rok temu też butelkę przepaliłem , ale może tym razem nie wyszło to na dobre

Pomocy chwytam się wszystkiego choć dziś przejechane ok 100km i bez najmniejszego błędu silniczek mruczy jak kotka, ale DPF wypaliło.

3Easy-Resize.com.jpg
3Easy-Resize.com.jpg
3Easy-Resize.com.jpg
Załączniki
1_Easy-Resize.com.jpg
trus
-#Forumowicz
-#Forumowicz
 
Posty: 2
Dołączył(a): 2020-11-28, 17:36
Model: S6 C6
Nadwozie: Kombi
Zasilanie: Diesel
Silnik: 2.7TDI BPP 179KM
Napęd: FWD
Skrzynia: Manual
Rok: 2006
Imię: Władysław

Powrót do C6 (2004-2011)

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości