dwa a6 c6 ?

dwa a6 c6 ?

Postprzez qenik » 2019-09-25, 09:46

te auta sa godne uwagi jak myslicie ? ktos cos podpowie ?
jak dla mnie duze pieniadze jak za auto ale mam juz dosc starszych i co chwile je naprawiac... zwlaszcza ze duzo jezdze...
i nie chcialbym sie wpakowac w mine


Kod: Zaznacz cały
https://www.otomoto.pl/oferta/audi-a6-2-0tdi-cr-140km-skora-navi-dvd-chrom-pelna-historia-aso-ideal-ID6Bz0vf.html#17e42e9d58


Kod: Zaznacz cały
https://www.otomoto.pl/oferta/audi-a6-2-0tdi-navi-ksenony-ledy-skora-ID6BzoKp.html#520dfcd7f7
qenik
-#Forumowicz
-#Forumowicz
 
Posty: 2
Dołączył(a): 2019-09-25, 09:44
Model: 100 C3
Nadwozie: Avant
Zasilanie: Benzyna+LPG
Silnik: 2.8 AMX 193KM
Napęd: FWD
Skrzynia: Automat
Rok: 2000

Re: dwa a6 c6 ?

Postprzez kowal51 » 2019-09-25, 12:59

Link nr 2. Nawet pomijając, że to Radom (subiektywnie => na zdjęciach używki wyglądają lepiej niż nówki z fabryki ;) )
Deklarowany przebieg 243.900 km
Obrazek
Zamieszczone (w ogłoszeniu) zdjęcie..
Obrazek
Grudzień 2018 temp na zewnątrz 6*C Przebieg 273302 km Podobno za coś takiego jest teraz paragraf :mrgreen:
Dla mnie podpicowana mina.

Link nr 1.
Niby profesjonalny handlarz ale ogłoszenie /opisy takie lekko naciągane pod "prestiż" ( np.z tym bardzo bogatym wyposażeniem)
-skóra ok, ale pewnie z dodatkowym certyfikatem najwyższej jakości :->
- podgrzewana szyba :arrow: zapytałbym na czym polega to podgrzewanie (oprócz standardowego nadmuchu).
- kubełkowe fotele :arrow: zapytałbym czy są jako zapasowe (do montażu) :]
- Co rozumieć pod pojęciem "nagłośnienie PREMIUM" <mysli> ?
- Można wnioskować,że auto kupione od osoby prywatnej i auto z Belgii to zapytałbym też o to czy w tej pełnej historii serwisowej (oprócz samej książki serwisowej) posiada m/innymi Car- Pas..
Auto wyprodukowane i zarejestrowane w 2009 roku więc akurat dla mnie rok 2010 to kolejny słaby "chłit marketyngowy". Cena 32900 + 2000 opłaty
qenik napisał(a):i nie chcialbym sie wpakowac w mine

Zdjęcia to tylko zdjęcia, opis to tylko opis. Jeżeli jesteś zainteresowany zakupem tego auta to wypadałoby aby sprawdził je ktoś kompleksowo ( i mający pojęcie na temat tego modelu). Oczywiście jest też deklaracja "gwarancji" (chyba w cenie ?) ale warto ją dokładnie przeczytać (co np wyklucza).
Wiadomo sprawdzenie auta przez fachowca kosztuje,ale lepiej wydać kilka stówek niż ... :)

qenik napisał(a):jak dla mnie duze pieniadze jak za auto ale mam juz dosc starszych

To dlaczego Audi A6C6 ? Jakby nie patrzeć 10 letnie A6 to już starsze auto .
Avatar użytkownika
kowal51
-#Klubowicz
-#Klubowicz
 
Posty: 413
Dołączył(a): 2013-10-04, 10:44
Model: A6 C5
Zasilanie: Diesel
Silnik: 1.9TDI AWX .131KM
Napęd: FWD
Skrzynia: Manual
Rok: 2002
Imię: Artur

Re: dwa a6 c6 ?

Postprzez qenik » 2019-09-25, 13:24

Bo nie stać mnie na takie z salonu :) a zakup insignii czy Fiata nie będzie cieszył w ogóle.


Jest jeszcze takie
https://www.otomoto.pl/oferta/audi-a6-2 ... 4666bbf6d0

Jest car pass i wszystkie dokumenty. Auto rzekomo do jazdy wszystkie fakturki itd. Warto rozważyć?
qenik
-#Forumowicz
-#Forumowicz
 
Posty: 2
Dołączył(a): 2019-09-25, 09:44
Model: 100 C3
Nadwozie: Avant
Zasilanie: Benzyna+LPG
Silnik: 2.8 AMX 193KM
Napęd: FWD
Skrzynia: Automat
Rok: 2000

Re: dwa a6 c6 ?

Postprzez kowal51 » 2019-09-27, 15:19

Nie wiem czy już coś wybrałeś/oglądałeś....
qenik napisał(a):Jest car pass i wszystkie dokumenty

Trochę info odnośnie Car- Pass :arrow:
Kod: Zaznacz cały
http://warsztatvw.blogspot.com/2013/09/sprawdzanie-przebiegu-historii-auta-z.html

Wspominałem o nim m/innymi w kontekście linku nr 1 (A6 z Płocka) gdzie sprzedawca (w moim odczuciu) sugeruje zakup od pierwszego właściciela.
Dla mnie jest to jakaś tam podpowiedź umożliwiająca sprawdzenie/porównanie przebiegu np z wpisami w historii serwisowej w ASO.

qenik napisał(a):Auto rzekomo do jazdy wszystkie fakturki itd. Warto rozważyć?

Nie wiem czy interesuje Cię już tylko A6 z Chojnic, czy jeszcze A6 z Płocka ( w sumie auto jest niewinne tego, że sprzedający jakoś tam je "ubarwia" ).
Gdybym to ja był zainteresowany kupnem któregoś z tych aut to w pierwszej kolejności poprosiłbym o udostępnienie (skany, etc..) deklarowanej posiadanej pełnej dokumentacji serwisowej i nr-y VIN Mając nr VIN poszukałbym w sieci lub na forach/klubach Audi firmę lub osobę która ma możliwość sprawdzenia całej historii serwisowej auta ( która to usługa jest odpłatna ) i porównał z wpisami z otrzymanej dokumentacji. W obydwu przypadkach sprzedawcy deklarują uczciwość swoich ofert więc z udostępnieniem nie powinno być problemu <mysli>.
Może dla niektórych asekurancko, ale lepiej wydać te kilkadziesiąt zł na wstępne sprawdzenie niż "rozczarować" się na miejscu (zakładając jakoś tam znaczną odległość do przebycia). Dopiero wtedy podejmowałbym decyzję odnośnie wyboru.
Jak nadmieniałem zdjęcia to tylko zdjęcia, słowa to tylko słowa. W wielu opisywanych przypadkach rzeczywistość była odmienna od deklarowanej.

qenik napisał(a):a zakup insignii czy Fiata nie będzie cieszył w ogóle.

Zakup innego auta w cenie 30-35 tyś też może cieszyć (i być bardziej "łagodnym" dla zawirowań w kieszeni). Jednak mankamentem "nie do przeżycia/ akceptacji" może być brak "wizualnego" prestiżu.
Avatar użytkownika
kowal51
-#Klubowicz
-#Klubowicz
 
Posty: 413
Dołączył(a): 2013-10-04, 10:44
Model: A6 C5
Zasilanie: Diesel
Silnik: 1.9TDI AWX .131KM
Napęd: FWD
Skrzynia: Manual
Rok: 2002
Imię: Artur


Powrót do C6 (2004-2011)

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości