Elektryczne lusterka, tylna klapa i AMI

Elektryczne lusterka, tylna klapa i AMI

Postprzez Bardeuss » 2014-12-03, 23:13

Witam wszystkich
A ja mam kilka pytań, każde z innej beczki wiec tu jest dział gdzie chciałbym uzyskać odpowiedz, kupiłem a6c6 avant z elektrycznie rozkładanymi lusterkami ale potrafię je zamknąć i otworzyć od środka obracając gałke do ustawień lusterek. Czy można zrobić tak żeby te lusterka otwierały sie i zamykały automatycznie razem z zamykaniem i otwieraniem auta, czy to jest jakieś kodowanie pilota, odpowiednia konfiguracja przycisków żeby to uaktywnić czy może jeszcze coś innego?? Drugie pytanie ale nie wiem czy moge to tu wstawić czy można zrobić automatyczne otwieranie bagażnika z pilota/kluczyka? I trzecie pytanie czy to możliwe żeby w moim aucie nie było gniazda do podłączenia usb np z muzyka jeśli są sloty na karty sd?? Czy to nie jest równoznaczne z tym ze auto ma AMI?? Dziękuje i pozdrawiam wszystkich.
Bardeuss
-#Forumowicz
-#Forumowicz
 
Posty: 14
Dołączył(a): 2014-02-26, 22:51
Model: A6 C8
Nadwozie: Avant
Zasilanie: Diesel
Silnik: 2.0 DFBA 204 KM
Napęd: FWD
Skrzynia: S-tronic
Rok: 2019
Imię: Tomasz

Re: Elektryczne lusterka, tylna klapa i AMI

Postprzez Witia » 2014-12-03, 23:24

Bardeuss napisał(a):Drugie pytanie ale nie wiem czy moge to tu wstawić czy można zrobić automatyczne otwieranie bagażnika z pilota/kluczyka?


Polecam temacik : montaz-elektrycznej-klapy-a6-c6-elektryczna-klapa-a6-c6-t1447.html
Avatar użytkownika
Witia
-#Klubowicz
-#Klubowicz
 
Posty: 550
Dołączył(a): 2013-06-11, 21:31
Lokalizacja: Warszawa
Model: A6 C5
Nadwozie: Avant
Zasilanie: Diesel
Silnik: 1.9TDI AFN 110KM
Napęd: FWD
Skrzynia: Manual
Rok: 1999

Re: Elektryczne lusterka, tylna klapa i AMI

Postprzez Bardeuss » 2014-12-04, 00:20

Odwiedziłem już ten temat, dziękuje, moje pytanie nie było o montaż tylko czy można to zrobić na zasadzie odblokowania pewnych funkcji typu automatyczne otwieranie klapy bagażnika ustawiane w komputerze auta lub po podcięciu pod komputer, czy konieczne jest montowanie silników itp rzeczy czy wystarczy uaktywnić pewne funkcje w komputerze auta. Pozdrawiam
Bardeuss
-#Forumowicz
-#Forumowicz
 
Posty: 14
Dołączył(a): 2014-02-26, 22:51
Model: A6 C8
Nadwozie: Avant
Zasilanie: Diesel
Silnik: 2.0 DFBA 204 KM
Napęd: FWD
Skrzynia: S-tronic
Rok: 2019
Imię: Tomasz

Re: Elektryczne lusterka, tylna klapa i AMI

Postprzez jakos78 » 2015-01-09, 16:43

Bardeuss napisał(a):Odwiedziłem już ten temat, dziękuje, moje pytanie nie było o montaż tylko czy można to zrobić na zasadzie odblokowania pewnych funkcji typu automatyczne otwieranie klapy bagażnika ustawiane w komputerze auta lub po podcięciu pod komputer, czy konieczne jest montowanie silników itp rzeczy czy wystarczy uaktywnić pewne funkcje w komputerze auta. Pozdrawiam


A masz przycisk otwierania i zamykania klapy <rotfl> ?
Avatar użytkownika
jakos78
-#Klubowicz
-#Klubowicz
 
Posty: 456
Dołączył(a): 2013-05-30, 19:46
Lokalizacja: Holandia
Model: A6 C6
Zasilanie: Benzyna
Silnik: 2.0 BPJ 170KM
Napęd: FWD
Skrzynia: Manual
Rok: 2006
Imię: Jarek


Powrót do C6 (2004-2011)

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości