Hałasujący Ręczny

Hałasujący Ręczny

Postprzez stolarz007 » 2015-10-25, 09:53

Witam serdecznie!
Borykam się z problemem hałasującego ręcznego podczas zaciskania w mojej a6. Gdy nacisne przycisk podczas pracy silnikow w końcowej fazie zaciskania wydobywa się przeraźliwy zgrzyt... Początkowo myślałem ze to klocki - zdenontowałem wyczyściłem i nic... poszedłem dalej rozebrałem zacisk wyczyściłem wnętrze, moje podejrzenia padły na znajdujace się tam łożysko igiełkowe... igiełki były jakby prztarte a wewnątrz znajdowały się drobne opiłki metalu. Wyczyściłem poskładałem - problem ustał... na około miesiąc... Moje pytanie brzmi: czy ktoś może wie z kąd wziąć owe łożysko lub ktoś moze ma inny sposob na rozwiazanie tego problemu??
stolarz007
-#Forumowicz
-#Forumowicz
 
Posty: 11
Dołączył(a): 2015-05-07, 20:42
Model: A6 C6
Nadwozie: Sedan
Zasilanie: Diesel
Silnik: 2.0TDI BLB 140KM
Napęd: FWD
Skrzynia: Manual
Rok: 2005
Imię: Damian

Re: Hałasujący Ręczny

Postprzez Palosz2007 » 2016-06-26, 17:50

witam wszystkich. dolacze sie do tematu, amianowicie u mnie halasuja oba silniczki a co gorsze ten z lewej strony nie odpuszcza, sprawdzalem czy dochodzi tam prad i niestety w obu kablach jest +, rozebralem pol auta w celu znalezienia uszkodzonego przewodu i nic wszystkie przewody cale. ma ktos pomysl moze co dalej?
Palosz2007
-#Forumowicz
-#Forumowicz
 
Posty: 2
Dołączył(a): 2016-06-26, 17:32
Model: A6 C6
Nadwozie: Avant
Zasilanie: Diesel
Silnik: 2.7TDI BPP 179KM
Napęd: FWD
Skrzynia: Manual
Rok: 2005
Imię: szymon


Powrót do C6 (2004-2011)

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości