Jaki Vag / tester diagnostyczny

Jaki Vag / tester diagnostyczny

Postprzez sztukens » 2014-09-17, 10:10

Witam, nie wiem czy w dobrym dziale, jezeli w zlym prosilbym o przeniesienie do odpowiedniego. Poszukuje testera diagnostycznego do mojego audi a6 c5 AKE 2.5tdi 180ps. Wersja po lifcie <prawdopodobnie> rocznik 2000 (sierpien). Jaki VAG lub tester diagnostyczny polecacie? potrzebuje go głownie do usuwania bledow, diagnostyki, noi mozliwe ze jakiegos kodowania w przyszlosci. Ma ktos cos sprawdzonego? Na początek preferowałbym coś tańszego, ale rozważę wszystkie sugestie. Bardzo proszę o jakieś przykłady sprawdzonych sprzętów. A może lepszym wyjśćiem jest kupić tylko kabel pod PC i jakiś program? Proszę o wyrażanie swoich opinni.
sztukens
-#Klubowicz
-#Klubowicz
 
Posty: 150
Dołączył(a): 2014-09-08, 15:29
Lokalizacja: Rybnik
Model: A6 C5
Nadwozie: Sedan
Zasilanie: Diesel
Silnik: 2.5TDI AKE 180KM
Napęd: FWD
Skrzynia: Tiptronic
Rok: 2000
Imię: Szymon

Re: Odp: Jaki Vag / tester diagnostyczny

Postprzez nie pamietam 82 » 2014-09-18, 19:02

sztukens napisał(a):A może lepszym wyjśćiem jest kupić tylko kabel pod PC i jakiś program? Proszę o wyrażanie swoich opinni.


Wg mnie kabelek kkl + vag com 311.2 w zupełności wystarcza ( bynajmniej mi ). Da się tym zestawem zrobić dużo ( na prawdę - dużo ) ale... nie wszystko ( nie poradził sobie np. z przekodowaniem skrzyni - do tego lepszy jest vcds ) .
Do kodowania w Instruments , sprawdzenia błędów czy logowania w blokach itp.; vag - nadaje się idealnie .

Pozdrawiam

btw, koszt kkl'a to ok 40 pln.

Wysłane z... telegrafu ;)
Avatar użytkownika
nie pamietam 82
-#Moderator
-#Moderator
 
Posty: 4634
Dołączył(a): 2013-12-05, 09:18
Lokalizacja: Opole
Model: VW Touran Cross
Nadwozie: Minivan
Zasilanie: Diesel
Silnik: 2.0 BMM 140KM
Napęd: FWD
Skrzynia: DSG
Rok: 2008
Imię: Adrian


Powrót do C5 (1997-2004)

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości