Kolumny Altus

Rozmowa dosłownie na każdy temat.

Postprzez Wyrwiząb » 2013-09-30, 09:18

adamze27 napisał(a):Wyrwiząb, mam integre A-8850 :)


No właśnie tak mi się wydawało po zdjęciu, że to kawał tranzystora :) I taki wzmacniacz pomimo swojego wieku (15 lat?) całkowicie deklasuje wszystkie nowe konstrukcje z milionem kolorowych diod.

Lechu!! patrz tutaj:

http://allegro.pl/kolumny-wharfedale-di ... 16563.html

Cena bardzo dobra, wyglądają doskonale, mają możliwość podpięcia bi-amp, no i ta cena.
Koniecznie dopytaj o KOLCE, bo nie widzę ich na zdjęciu a bez nich możesz mieć problem z wypoziomowaniem. Chociaż kolce można dokupić wszędzie nie są drogie.
Widzę altusy 140 po około 500zł i przy cenie diamondów dla mnie wybór jest oczywisty.

A tutaj wisienka do tortu:

http://allegro.pl/zestaw-onkyo-a-8850-t ... 37923.html
Miała długie, czarne, kręcone zęby
Wyrwiząb
-#Klubowicz
-#Klubowicz
 
Posty: 250
Dołączył(a): 2013-06-04, 09:38
Lokalizacja: Kraków
Model: Allroad C6
Nadwozie: Avant
Zasilanie: Diesel
Silnik: 3.0TDI CDYA 240KM
Napęd: Quattro
Skrzynia: Tiptronic
Rok: 2010
Imię: Wojciech

Postprzez Wyrwiząb » 2013-09-30, 14:26

adamze27 napisał(a):Wyrwiząb, cena zestawu naprawde korzystna,wiec moze byc jakis haczyk...w zeszlym roku za swojego dalem 800 zl,plus za pilota 40 euro...w Polsce pilot jest praktycznie nieosiagalny...


Też prawda, trzeba w takim przypadku po prostu pojechać i chociaż obudowę ściągnąć.
Co do pilota, to myślę że każdy pilot onkyo chyba będzie działał. Jak miałem cd technics 670, to obsługiwał i rodziców chyba 480 i jako ciekawostkę dodam, że uruchamiały się funkcje niedostępne normalnie dla 480. To było wiele lat temu i chyba funkcje repeat i programy śmigały.
Ciekawe, jak z tym wzmacniaczem zadziała uniwersalny pilot programowalny. Miałem kiedyś amplituner onkyo tx ds555 i tam kilka klawiszy można było nauczyć (teraz też to mam) obsługi innych urządzeń nawet innych producentów.

Wiem jak to się skończy. Lechu w piątek napisze, że sprzedał auto, nerkę i kolekcję znaczków, a w zamian kurier przywiózł mu coś Krakowskiego nautiliusa ;)
Miała długie, czarne, kręcone zęby
Wyrwiząb
-#Klubowicz
-#Klubowicz
 
Posty: 250
Dołączył(a): 2013-06-04, 09:38
Lokalizacja: Kraków
Model: Allroad C6
Nadwozie: Avant
Zasilanie: Diesel
Silnik: 3.0TDI CDYA 240KM
Napęd: Quattro
Skrzynia: Tiptronic
Rok: 2010
Imię: Wojciech

Postprzez Voytec » 2013-10-20, 19:47

Wczoraj kupiłem za dobre pieniądze ...400jurków.
Denon avr-2807,dvd Denon 1930 i kolumny JBL northridge e80 .
Fajnie gra to zestawienie ,sprzęt w idealnym stanie mimo ze 2hands 8-) Obrazek
Avatar użytkownika
Voytec
-#Klubowicz
-#Klubowicz
 
Posty: 121
Dołączył(a): 2013-05-31, 17:51
Lokalizacja: Eindhoven/Wschowa
Zasilanie: Diesel
Silnik: INNY
Napęd: RWD
Skrzynia: Automat
Rok: 2006
Imię: Wojtek

Poprzednia strona

Powrót do Na luzie - "Hyde Park"

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości