Komendy Głosowe MMI - nic nie działa.

Komendy Głosowe MMI - nic nie działa.

Postprzez Domel » 2018-06-09, 22:02

Kłaniam!

Zakupiłem przed kilkoma dniami A6 C6 rok 2007 3.0 TDI Quatro w Sline, auto pochodzi z polskiego salonu w wawie.
Przeczytałem uważnie wątki na innym forum o komendach głosowych i chyba mam tylko funkcje co obsługuje telefon gdyż nic innego nie mogę wywołać.
Moje pytanie a właściwie spostrzeżenie jest następujące, jak już podłącze telefon z autem przy pomocy BT, oczywiście książka nie zostaje wczytana do pamięci auta co było już gdzieś opisywane choć nie wiem czemu, to po wciśnięciu klawisza mowy na kierownicy, zwykle było "beeb" i powinno się wprowadzać komendę, natomiast po podłączeniu Samsunga z autem po standardowym "beep" następuje jeszcze jeden "pip" i auto powtarza to co ja powiedziałem, w sensie odtwarza moje słowo czy zwrot oczywiście nie włączając niczego dodatkowo. Po prostu nagrywa mnie po wciśnięciu guzika na kierownicy.
Czy koledzy mogą mi podpowiedzieć co robię nie tak, czemu po instrukcyjnym "beep" następuje kolejny inny dźwięk ale TYLKO kiedy mam połączenie BT ?
Autko mam od kilku dni i na ten moment dopiero poznaję MMI choć staram się ogarniać wszystko z instrukcją.
I teraz nie wiem jak ostatecznie upewnić się, że komendy głosowe dotyczą tylko telefonu i nic innego głosem nie uruchomię, mam wersje 2G aby nie wrzeszczeć na auto na okrągło :)

Dziękuje za wszelkie sugestie.
Domel
-#Forumowicz
-#Forumowicz
 
Posty: 5
Dołączył(a): 2018-06-09, 21:36
Model: A6 C6
Nadwozie: Kombi
Zasilanie: Diesel
Silnik: 3.0 TDI ASB 233KM
Napęd: Quattro
Skrzynia: Tiptronic
Rok: 2007
Imię: Dominik

Re: Komendy Głosowe MMI - nic nie działa.

Postprzez Pierscienie » 2020-11-23, 06:25

Witam. Czy jest jakaś aktualizacja systemu MMi, nawigacji i jakieś spolszczenie do tego? Jestem Świeżak w tym KOMPLETNIE. Nawet nie wiem jaka to jest wersja. Mordeczki pomożecie w temacie?
SW:C6-HU 6350 12.0.0 0513
HW:C6-HU 6351D2.0
FC SW:05035AFC6AB320050
FC PS: 0050 FC HW: H08
Pierscienie
-#Forumowicz
-#Forumowicz
 
Posty: 2
Dołączył(a): 2020-11-23, 04:21
Model: A6 C6
Nadwozie: Sedan
Zasilanie: Benzyna
Silnik: 3.2 AUK 256KM
Napęd: Quattro
Skrzynia: Manual
Rok: 2006
Imię: Kamil


Powrót do C6 (2004-2011)

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

cron