Kompletne czyszczenie środka

Kosmetyka samochodowa, chemia, woski, pasty polerskie, odświeżacze i zapachy inne specyfiki.

Kompletne czyszczenie środka

Postprzez sowa1997 » 2015-11-03, 10:51

Witam tak jak w temacie.Potrzebuje porad dotyczących kompletnego czyszczenia środka w mojej a6.Najwiekszym problemem rażącym po oczach są fotele oraz kanapa.Siedzenia są w kolorze niebieskim taki jak na załączonym zdjęciu ,i bardzo mocno widać na nich bród.Próbowałem na własną rękę czyścić je jakimś tanim środkiem z Auchana,ale to tylko pogorszyło sprawę i zamiast małej plamki na przednim fotelu ,mam teraz wielką plamę :-P Tak więc piszę tu w celu dostania porad od osób ,które trochę bardziej znają się w sprawach czyszczenia.Jaki środek zakupić i przede wszystkim jak takie fotele czyścić ?Dodatkowo wypadało by przeczyścić podsufitkę,ale największym problemem są te fotele.Środek jest naprawdę mocno zabrudzony więc zastanawiam się też czy nie oddać autka w ręce profesjonalisty.Zastanawiam się tylko ile taka przyjemność by mnie kosztowała i czy byłaby opłacalna.Jeżeli tak to ,czy znacie jakiś sprawdzony warsztat ,który w Białymstoku lub okolicach świadczy takie usługi.Napiszcie co o tym sądzicie.

Obrazek
sowa1997
-#Forumowicz
-#Forumowicz
 
Posty: 6
Dołączył(a): 2015-11-03, 10:25
Model: A6 C5
Nadwozie: Sedan
Zasilanie: Diesel
Silnik: 2.5TDI AKN 150KM
Napęd: FWD
Skrzynia: Multitronic
Rok: 1999
Imię: Krystian

Re: Kompletne czyszczenie środka

Postprzez Konik » 2015-11-03, 11:31

Jeśli
sowa1997 napisał(a):Środek jest naprawdę mocno zabrudzony

to, to jest dobry pomysł
sowa1997 napisał(a):zastanawiam się też czy nie oddać autka w ręce profesjonalisty.

sowa1997 napisał(a):Zastanawiam się tylko ile taka przyjemność by mnie kosztowała

Nie zastanawiaj się tylko zadzwoń. Będziesz wiedział.
sowa1997 napisał(a):i czy byłaby opłacalna.

Hm... sądzisz, że ktoś za Ciebie będzie wiedział co jest dla Ciebie opłacalne?
sowa1997 napisał(a):czy znacie jakiś sprawdzony warsztat ,który w Białymstoku lub okolicach świadczy takie usługi.

http://myjeauto.pl/
Avatar użytkownika
Konik
-#Klubowicz
-#Klubowicz
 
Posty: 135
Dołączył(a): 2014-11-13, 07:16
Model: A4
Nadwozie: Sedan
Zasilanie: Benzyna
Silnik: 2.6 ABC 150KM
Napęd: FWD
Skrzynia: Automat
Rok: 1996


Powrót do Car detailing.

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości