Kupię usługę aktualizacji MMI oraz instalacji tempomatu

Regulamin działu
19. W działach Kupię oraz Help Line nie obowiązują limity postów do zamieszczenia ogłoszenia.
Ogłoszenie musi zawierać opis poszukiwanej części, samochodu lub usługi oraz formę kontaktu z ogłoszeniodawcą.

Kupię usługę aktualizacji MMI oraz instalacji tempomatu

Postprzez Exsilium » 2016-08-31, 12:58

Mam nadzieję iż znalazłem odpowiednie miejsce na forum dla takiego ogłoszenia, jeśli nie proszę o info gdzie powinno się znaleźć. A może powinienem stworzyć kilka ogłoszeń (na pewno bym sobie postów nabił ;) )?

Dane pojazdu: Audi A6 C6 2011 3.0 TDI Quattro
MMI: 3G HIGH - aktualna wersja softu K0206

Potrzebne usługi:
[list=]
[*] aktualizacja MMI oraz map - czy do systemu audio będzie można podłaczyć telefon po bluetooth w celu odtwarzania muzyki i sterowania z konsoli samochodu? Aktualnie mogę wykopnywać i odbierać tylko połączenia GSM z systemu głośnomówiącego
[*] instalacja modułu tempomatu - czy jest to możliwe/opłacalne - koszta
[/list]

Tak wiem, tutaj jest instrukcja jak samemu zaktualizować soft: aktualizacja-mmi-3g-wersje-basic-oraz-high-t1938.html Jednak wolę to komuś zlecić.

Czy możecie kogoś polecić, najlepiej z północno-zachodniej Polski, idealnie byłoby ze Szczecina kto by się podjął wykonania jednej lub obu usług na raz? Tak wiem jest dział Polecam/Odradzam, ale pusto tam. Brak opinii.
Exsilium
-#Forumowicz
-#Forumowicz
 
Posty: 10
Dołączył(a): 2016-04-26, 08:18
Model: A6 C6
Nadwozie: Avant
Zasilanie: Diesel
Silnik: 3.0TDI CDYA 240KM
Napęd: Quattro
Skrzynia: Tiptronic
Rok: 2011

Powrót do Kupię - inne

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości