Kupno A6

Kupno A6

Postprzez MatricePL » 2019-03-31, 11:45

Cześć. Chodzi mi po głowie A6 C6. Marzy mi się wersja Avant z benzyną pod maską, skrzynią Tiptronic i napędem Quattro. Od marzeń oddziela mnie jednak budżet. Do wydania mam 20-21 tysięcy złotych. Jest sens szukania czegoś czy raczej należy sobie odpuścić?
MatricePL
-#Forumowicz
-#Forumowicz
 
Posty: 1
Dołączył(a): 2019-03-31, 11:41
Model: Nie mam
Nadwozie: Avant
Zasilanie: Benzyna
Silnik: Nie mam
Napęd: Quattro
Skrzynia: Tiptronic
Rok: brak
Imię: Mateusz

Re: Kupno A6

Postprzez Piotruś » 2019-03-31, 16:58

Witaj Mateusz,
przepraszam, że oceniam, ale z tonu Twojej wypowiedzi dosyć jasno wynika, że jesteś fajnym człowiekiem z pozytywnym nastawieniem do świata.
Ja zaś idę o każdy zakład, że jakiekolwiek C6 o wartości ca. 20 tysi PLN w jakimś stopniu tą Twoją pogodę ducha obniży.
Byłoby bardzo szkoda. Daj sobie pomóc przed faktem i odpuść, bo z Audi A6 (nie tylko C6) jest tak, że satysfakcji nie determinuje jednie cena zakupu ale przede wszystkim późniejsze koszty SERWISÓW i eksploatacji, które w przypadku tej marki są wyjątkowo i nadzwyczaj nieprzyjazne.

Kup sobie coś zdecydowanie bardziej dopasowanego do kasy przeznaczonej na nowe auto. To najbardziej serdeczna porada jakiej można Ci moim zdaniem udzielić.
Pozdrawiam. Piotr.
Obrazek
Złote myśli: Chipować może każdy ... lecz nie każdy powinien ... .
Avatar użytkownika
Piotruś
-#Klubowicz
-#Klubowicz
 
Posty: 3931
Dołączył(a): 2013-05-30, 19:49
Model: Nie mam
Nadwozie: Kombi
Zasilanie: Diesel
Silnik: Nie mam
Napęd: Quattro
Skrzynia: Manual
Rok: 1996
Imię: Piotr


Powrót do C6 (2004-2011)

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości