Kupno Audi A6 2.7 TDI kombi quatrro.

Kupno Audi A6 2.7 TDI kombi quatrro.

Postprzez power1982 » 2013-11-28, 14:39

Witam. Panowie potrzebuje rady/opinii. Wiem, że chce Audi a6, 2.7 TDI kombi quatrro. Kombi, bo rodzinka będzie więksaz :D.
Akurat jedna A6 sprowadzona została do komisu 800m od mojego domu :D. Jeździłem nią wczoraj i powiem, że auto jest boskie. To prowadzenie, ten dźwięk V6, ilość miejsca.
No ale...
Podaję link do strony - uprzedzam - nie jest to żadna forma reklamy!!!
http://otomoto.pl/audi-a6-2-7-tdi-quatt ... 80112.html

Opis pojazdu:
Auto w super stanie wizualnym i technicznym. Ostatni udokumentowany serwis -sierpień 2013. Wnętrze skórzane, czyste i zadbane, bez przetarć, w idealnym stanie. Wszystko 100% sprawne, bardzo bogata wersja . Bezawaryjna skrzynia biegów tiptronic, motor 2,7 łańcuch rozrządu, najbardziej oszczędny w swojej klasie, quattro działające bez zarzutu. Czujnik parkowania tył, przód, światła; przód- ksenon, tył- led, dodatkowe podświetlenie wnętrza. Podgrzewane fotele, ustawiane elektrycznie. Hak hol wysuwany elektrycznie, kolorowa nawigacja, dvd. Na prośbę mogę podać numer VIN.

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Więc tak. Zaniepokoiło mnie - wytarte przyciski na konsoli (przebieg niby 220 000, ponoć potwierdzony), po odpaleniu silnika nie zaświecił się wyświetlacz między zegarami. Jeździłem z 30min i się nie zaświecił. Data była ustawiona na 2005r. Sprzedający mówi, że przebieg można sprawdzić w dowolnym ASO VW. Proszę o informację, czy takie auto omijać?? W sumie mam dwa do wyboru i drugie ma przebieg 270000, ale nie ma nic wytarte http://allegro.pl/audi-a6-c6-2-7tdi-qua ... 57333.html
Opis pojazdu:
Audi A6 C6 2.7Tdi 2007r 180KM Automat

Wyposażenie:

Elektryczne szyby

Elektryczne lusterka

Podgrzewane lusterka

Centralny zamek

Autoalarm

Immobilizer

Wspomaganie kierownicy

Regulowana kolumna kierownicy

Wielofunkcyjna kierownica

Czujnik zmierzchu

Czujnki deszczu

MMI w j.polskim

Bluetooth

System głośnomówiący

Nawigacja (Europa)

Parktronic z wizualizacją

Bi-Xenon

Światła do jazdy dziennej LED przód i tył

Światła przeciwmgłowe

Dwustrefowa automatyczna klimatyzacja

ABS

ESP

ASR

Napęd 4x4 Quattro

4 Nowe Opony zakupione w kwietniu 2013r (bieżnik 7mm)

Automatyczna skrzynia biegów - Tiptronic 6 biegów

Elektryczne dogrzewanie wnętrza

Podłokietnik przód i tył

8 poduszek powietrznych

Felgi aluminiowe

Przyciemnione szyby

Fabryczny wysokiej jakości system Audio

Zmieniarka na 6 CD

Ostatnio wymienione:

Filtr powietrza, paliwa, oleju

Olej Klocki hamulcowe

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Bardziej wypasiona jest ta pierwsza, ale znowu ta druga lepiej mi się widzi. Proszę o rady/opinie itp.
Pozdrawiam serdecznie
power1982
-#Forumowicz
-#Forumowicz
 
Posty: 3
Dołączył(a): 2013-11-26, 20:26
Lokalizacja: Tarnobrzeg
Model: A6 C6
Zasilanie: Diesel
Silnik: 2.7TDI BPP 179KM
Napęd: Quattro
Skrzynia: Tiptronic
Rok: 2007

Postprzez Koenig » 2013-11-28, 15:20

power1982 napisał(a):po odpaleniu silnika nie zaświecił się wyświetlacz między zegarami.

Nie wiem jak to jest w C6 ale przypuszczam że podobnie jak w C5 FIS można wyłączyć.

power1982 napisał(a):Data była ustawiona na 2005r.

Może był wyciągnięty akumulator?
W przebieg 220 jakoś niebardzo wierzę.
Najlepiej auto prztrzepać na jakiejś stacji diagostycznej (ale nie wskazanej przez sprzedającego!), można też na pewno wykonać taki przegląd przedsprzedażowy w serwisie Audi. Nie wiem jaki jest koszt, ale w przypadku Mondeo MKIV to było chyba 300zł, przy takiej cenie auta uwazam że warto zainwestować.
Parę lat temu kupowałem VW. Miałem VIN, niestety w serwisie nie chciano mi udzielić żadnej informacji bo nie byłem jeszcze włascicielem. Pewnie podobnie jest w serwisie Audi, nie wiem też jak to wygląda z autem sprowadzonym, ale jeśli właściciel komisu nie ma nic do ukrycia to na pewno się na taki przegląd zgodzi. I być może z jego papierami uda się uzyskać jakąś informację.
- Tatusiu, czy ten samochód jest zepsuty?
- Nie synku, to diesel...
Avatar użytkownika
Koenig
-#Klubowicz
-#Klubowicz
 
Posty: 530
Dołączył(a): 2013-06-20, 11:12
Lokalizacja: Małopolska
Model: A6 C5
Zasilanie: Diesel
Silnik: 2.5TDI BCZ 163KM
Napęd: FWD
Skrzynia: Manual
Rok: 2004
Imię: Janusz

Postprzez power1982 » 2013-11-28, 15:27

Witam. dziękuję za odpowiedź. Sprzedający (tutaj nazwę A6 pierwsza) informuje, iż zgadza się na wizytę w ASO VW, gdzie niby mają wszystkie dane tego auta. Do ASO mam 25KM, i na pewno je odwiedzę jak coś. Ale nie bardzo mi się widzą te wycierane przyciski :(
power1982
-#Forumowicz
-#Forumowicz
 
Posty: 3
Dołączył(a): 2013-11-26, 20:26
Lokalizacja: Tarnobrzeg
Model: A6 C6
Zasilanie: Diesel
Silnik: 2.7TDI BPP 179KM
Napęd: Quattro
Skrzynia: Tiptronic
Rok: 2007

Kupno

Postprzez slas » 2013-12-02, 10:39

wg. mnie FIS uwalony. Musiałbyś pokazać zdjęcie tych przycisków ja mogę Ci zrobić zdjęcia jak u mnie wygladają po 252000 minimum przytarte od szyby kierowcy i włacznika świateł, prawie nie zauważalne. O badaniu grubości lakieru to nawet nie przypominam tym bardziej że brak oznaczeń na klapie. Te sprowadzone auto wydaje się lepsza propozycją, bardziej realną bo w D można takie wychaczyć za około 8-9 000 E plus opłaty. Sprawdź czy są książki serwisowe i całą historię serwisowa można w ASO sprawdzić, tzn. może właściciel przy Tobie to może sprawdzić (jeśli chce). Ze swego doświadczenia polecam wyjazd do D po auto. Obejrzałem jeszcze raz zdjęcia i ten sprowadzony ma wytarte przy pokrętle MMI jak ktoś nie dbał to może i tak wytarło się , osobiście watpię, wyglada to na przebieg ale 420 000.
slas
-#Forumowicz
-#Forumowicz
 
Posty: 10
Dołączył(a): 2013-11-23, 13:59
Lokalizacja: Olkusz
Model: A6 C6
Zasilanie: Diesel
Silnik: 2.7TDI BPP 179KM
Napęd: FWD
Skrzynia: Manual
Rok: 2006


Powrót do C6 (2004-2011)

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości