Kupno AUDI A6 pomoc

Kupno AUDI A6 pomoc

Postprzez Snorlax » 2016-09-24, 12:30

Witam. Interesuje mnie kupno Audi A6 c6. Czy jest możliwosc kupna tego samochodu w okolicach 30 tys zł? Chodzi o taki, żeby był w dobrym stanie. Na otomoto jest dużo ogłoszeń, ale nie wiem czy nie są to juz samochody które mają słabą kondycję. A więc: Czy warto kupić w takiej cenie ten samochod? Jakie nadwozie najlepiej? Jaki silnik? No i czy przebieg ponad 200 tys to duzo jak na ten samochod? Z gory dziekuje :)
Snorlax
-#Forumowicz
-#Forumowicz
 
Posty: 1
Dołączył(a): 2016-09-24, 12:25
Model: A6 C6
Nadwozie: Sedan
Zasilanie: Diesel
Silnik: Nie mam
Napęd: Quattro
Skrzynia: Manual
Rok: 2006
Imię: Dawid

Re: Kupno AUDI A6 pomoc

Postprzez zibi06 » 2016-09-25, 11:18

Snorlax napisał(a):Witam.

Witaj.
Snorlax napisał(a):Interesuje mnie kupno Audi A6 c6. Czy jest możliwosc kupna tego samochodu w okolicach 30 tys zł? Chodzi o taki, żeby był w dobrym stanie.

Snorlax
, na forum jest bardzo dużo informacji więc na 100% znajdziesz odpowiedzi :) .

Tylko "chcieć" poszukać / poczytać :arrow: c6.html
Avatar użytkownika
zibi06
-#Admin
-#Admin
 
Posty: 1585
Dołączył(a): 2013-06-02, 23:04
Lokalizacja: Pomorskie
Model: Nie mam
Nadwozie: SUV
Zasilanie: Benzyna
Silnik: INNY
Napęd: FWD
Skrzynia: Manual
Rok: 2014

Re: Kupno AUDI A6 pomoc

Postprzez creatorv7 » 2016-09-26, 08:25

Witaj. Wszystko zależy od pochodzenia samochodu. Odradzam Ci zakupu świeżo sprowadzonego samochodu. Na mobilach te audiki mają nakręcone pod 300 tys i więcej, dziwne, ze w PL sprowadzane mają trochę ponad 200. Co do tego, jaki silnik i jaką budę wybrać, wszystko zależy od tego, co będziesz tym autem robił. Jeśli chcesz jeździć do pracy i spowrotem, Ew w weekend gdzieś dalej, to najlepszym silnikiem będzie benzyniak. W tych gabarytach 2.0 nie radzi sobie najlepiej. Polecam conajmniej 2.4. Jeśli chcesz zakładać podtlenek LPG, szukaj prosty motor, nie żadne fsi i tfsi. Jeśli walisz długie trasy lepiej będzie kupić diesla. Co do skrzyni. Najmniej awaryjna jest oczywiście manualna, jeśli automat to najlepiej tiptronic, ale to w quattro. W tej kwesti lepiej zapytaj kogoś kto nakulał już się trochę multitroniciem i może coś o tym powiedzieć. Przebieg ponad 200 tys to jak na ten rocznik nie dużo. Najlepiej jak byś szukał aut które już kilka lat jeżdżą po Polsce, zarejestrowane i używane na codzień. Pzdr


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
creatorv7
-#Klubowicz
-#Klubowicz
 
Posty: 31
Dołączył(a): 2016-08-12, 14:29
Model: A6 C6
Nadwozie: Avant
Zasilanie: Diesel
Silnik: 2.7TDI BPP 179KM
Napęd: Quattro
Skrzynia: Tiptronic
Rok: 2007
Imię: Jarek


Powrót do C6 (2004-2011)

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości