Mruganie żarówek LED oświetlenie nóg

Mruganie żarówek LED oświetlenie nóg

Postprzez creatorv7 » 2016-12-30, 09:45

Witam, przygarnąłem ostatnio zestaw żarówek led na całe wnętrze i mam pewien problem. Mianowicie wszystkie żarówki świecą okej, oprócz oświetlenia nóg. Mruga raz na jakiś czas. Wyczytałem że to wina tego, że komputer sprawdza sobie, czy żarówka nie jest przepalona, (wysyła napięcie i sprawdza czy wraca, niestety nawet takie małe napięcie zapala led). Jeden z użytkowników innego forum napisał, że trzeba przekodować światła na led. Wszystkie żarówki są na Canbusie, problem jest tylko z tymi dwiema. Sklep, w którym żarówki zostały zakupione pierwszy raz słyszy o tym problemie. Jest wogóle możliwość przekodowania oświetlenia wewnętrznego na LED?
creatorv7
-#Klubowicz
-#Klubowicz
 
Posty: 31
Dołączył(a): 2016-08-12, 14:29
Model: A6 C6
Nadwozie: Avant
Zasilanie: Diesel
Silnik: 2.7TDI BPP 179KM
Napęd: Quattro
Skrzynia: Tiptronic
Rok: 2007
Imię: Jarek

Re: Mruganie żarówek LED oświetlenie nóg

Postprzez person » 2017-12-10, 16:53

Mruga, bo mogą być jakieś spadki napięcia. Przyczyn może być kilka. Może sprawdzić miernikiem gdzie jest problem? Powinien wykazać.
-
Jeżeli chodzi o oświetlenie wnątrza, to moim zdaniem bardzo dobrze sprawdza się zestaw znany pod nazwą Osram LEDambient. Na youtube można znaleźć filmiki instuktarzowe jak goście montują.
person
-#Forumowicz
-#Forumowicz
 
Posty: 10
Dołączył(a): 2017-01-15, 12:25
Model: A6 C5
Nadwozie: Sedan
Zasilanie: Diesel
Silnik: 2.5 M54B25 192KM
Napęd: FWD
Skrzynia: Automat
Rok: 2001
Imię: Waldek


Powrót do C6 (2004-2011)

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość