Naprawa wtrysku sterującego

Postprzez RomanS » 2013-06-16, 21:11

A co masz zepsute ? Bo jeśli rozpylacz to wymienia sie tak samo jak inne wtryski. Ale jeśli cewka to nie słyszałem żeby komuś udało się to naprawić. Od kiedy jestem na forum spotykałem się tylko z info, że w takim przypadku wyłącznie wymiana.
Sam nie trenowałem takiego przypadku :roll:
Cały kłopot polega na tym, że głupcy są pewni siebie, a mądrzy pełni wątpliwości

Pozdrawiam, Roman
Avatar użytkownika
RomanS
-#Klubowicz
-#Klubowicz
 
Posty: 685
Dołączył(a): 2013-05-31, 10:20
Lokalizacja: Poznań
Model: A6 C5
Zasilanie: Diesel
Silnik: 2.5TDI AKE 180KM
Napęd: FWD
Skrzynia: Tiptronic
Rok: 2000

Postprzez RomanS » 2013-06-16, 21:19

No to jak tylko rozpylacz to i tak szczęście. Jak chcesz gdzieś naprawiać to znajdź jakis serwis Boscha niedaleko siebie i tyle ;-)

A co do rozrządu to z tego co wiem w 2,5 TDI nie ma znaków typu "kreska naprzeciwko kreski" bo koła pasowe na wałkach rozrzadu nie są ustawiane na sztywno na klinach, wpustach itp.
Tak, że tylko ustawianie na blokadach :!:
Cały kłopot polega na tym, że głupcy są pewni siebie, a mądrzy pełni wątpliwości

Pozdrawiam, Roman
Avatar użytkownika
RomanS
-#Klubowicz
-#Klubowicz
 
Posty: 685
Dołączył(a): 2013-05-31, 10:20
Lokalizacja: Poznań
Model: A6 C5
Zasilanie: Diesel
Silnik: 2.5TDI AKE 180KM
Napęd: FWD
Skrzynia: Tiptronic
Rok: 2000

Postprzez tx-didi » 2013-06-16, 22:25

Kwintek napisał(a):..pytanie tylko jak udowodnić temu głupkowi, że spieprzył robotę zakładając nieumiejętnie pasek rozrządu..


rozpylacza akurat na nieumiejetnie zalozony pasek rozrzadu nie zrzucisz. Poniewaz chocby nie wiem jak 'pokretnie' zalozyc pasek - wtryskiwacza sie nie uszkodzi. Co najwyzej mozna 'urwac' kabelek.
tx-didi
-#Klubowicz
-#Klubowicz
 
Posty: 52
Dołączył(a): 2013-06-11, 18:50
Lokalizacja: Krakow
Model: A8 D2,A3 8L
Nadwozie: Sedan
Zasilanie: Benzyna
Silnik: INNY
Napęd: Quattro
Skrzynia: Tiptronic
Rok: 2002
Imię: Zdzislaw


Powrót do C5 (1997-2004)

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość