Nastawianie zegara

Postprzez RomanS » 2013-06-16, 20:51

Cześć, w celu nastawienia minut pociagaj przycisk tyle razy aż wskazania minut bedą migać !

A najprościej jak masz zegar sterowany falami radiowymi (ta "palma" :mrgreen: ), to odłącz akumulator na trochę i potem po ponownym załączeniu powinien załapać sygnał radiowego sterowania. Moze to nie być od razu (wtedy nie ma palmy), raz czekałem nawet kilka godzin, może zależy od tego gdzie auto stoi i jaki ma dostęp do tego sygnału radiowego :idea:

[ Dodano: 2013-06-16, 21:53 ]
Jeszcze jedno, a może nawet ważniejsze

Jeśli masz "palme" na wyświetlaczu to nie można zmienić nastaw godziny i minut ręcznie. Ale myślę, że masz nastawioną złą strefę czasową i stąd przestawienie czasu. Aby nastawic strefę czasową pociągnij przycisk, wskazanie godziny zacznie migać. Obracaj przycisk w lewo lub prawo, to umożliwia zmianę strefy czasu :!:
Cały kłopot polega na tym, że głupcy są pewni siebie, a mądrzy pełni wątpliwości

Pozdrawiam, Roman
Avatar użytkownika
RomanS
-#Klubowicz
-#Klubowicz
 
Posty: 685
Dołączył(a): 2013-05-31, 10:20
Lokalizacja: Poznań
Model: A6 C5
Zasilanie: Diesel
Silnik: 2.5TDI AKE 180KM
Napęd: FWD
Skrzynia: Tiptronic
Rok: 2000

Re: Nastawianie zegara

Postprzez wox6 » 2020-09-08, 08:09

Witam
Odgrzeję trochę temat,a co w sytuacji kiedy antenka się świeci a zegarek późni się o 6 minut?


Wysłane z mojego TA-1012 przy użyciu Tapatalka
wox6
-#Klubowicz
-#Klubowicz
 
Posty: 86
Dołączył(a): 2015-11-22, 20:09
Model: Allroad C5
Nadwozie: Avant
Zasilanie: Diesel
Silnik: 2.5TDI AKE 180KM
Napęd: Quattro
Skrzynia: Tiptronic
Rok: 2004
Imię: Rajmund


Powrót do C5 (1997-2004)

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość