Nastawy podstawowe, wartosci 0mm na kazdym kole, brak bledow

Nastawy podstawowe, wartosci 0mm na kazdym kole, brak bledow

Postprzez answerrpabel » 2020-09-16, 22:45

Witam serdecznie. Mam problem z wykonaniem adaptacji zawieszenia. Audi po przebojach z opadajacym tylem, nagle siadlo calkowicie na ziemi...winny rozdzielacz. Wymieniony, blad zniknal i zostal tylko blad wynikajacy ze zlego poziomu zawieszenia. Podejrzewam, ze sterownik utracil kompletnie wszystkie wartosci adaptacji. Przy probie nastaw podstawowych, kazde kolo ma wartosc 0 i jest nie aktywny caly mmi dotyczacy pneumatyki. Na stale jest tez wlaczony tryb podnosnika wlaczony przed wymiana rozdzielacza. Wszystkie testy vcdsem wyszly OK. Kompresor pompuje wzorowo, uklad jest szczelny. Jakiea pomysly? :roll: z gory dzieki za kazda odpowiedz.
answerrpabel
-#Forumowicz
-#Forumowicz
 
Posty: 2
Dołączył(a): 2020-09-16, 22:33
Model: A6 C6
Nadwozie: Avant
Zasilanie: Diesel
Silnik: 2.7TDI BPP 179KM
Napęd: 4x4 Haldex
Skrzynia: Tiptronic
Rok: 2005
Imię: Pawel

Re: Nastawy podstawowe, wartosci 0mm na kazdym kole, brak bl

Postprzez answerrpabel » 2020-09-24, 20:46

Dla osob majacych podobny problem.
U mnie przyczyna byl niesprawny sterownik zawieszenia. Zaczelo sie od opadania jednego kola, potem calego tylu, az po trasie w konkretnej ulewie siadl przod na amen. Blad byl tylko o nieszczelnosci elektrozaworu, ktory zostal wymieniony, bledow brak ale auto dalej lezalo na brzuchu.... Po fachowej (tak mi sie wydaje) diagnozie i konsultacji ze znajomym z aso, okazalo sie, ze sterownika zywot dobiegl konca. Mimo braku odpowiedzi, dzieki ze nie usuneliscie tematu ;)
answerrpabel
-#Forumowicz
-#Forumowicz
 
Posty: 2
Dołączył(a): 2020-09-16, 22:33
Model: A6 C6
Nadwozie: Avant
Zasilanie: Diesel
Silnik: 2.7TDI BPP 179KM
Napęd: 4x4 Haldex
Skrzynia: Tiptronic
Rok: 2005
Imię: Pawel


Powrót do C6 (2004-2011)

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

cron